woyaru

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O woyaru

 • Ranga
  Obywatel
 1. woyaru

  Maniacy pilnie poszukiwani!

  Gdzie jest jakiś spis takich stron cdprojektu o poszczególnych grach? Zna ktoś może link takiej strony o Baldurze?
 2. woyaru

  Pytanie do CDP

  Codziennie sprawdzałem status wysyłki. Poza tym był taki motyw, że w pewnym momencie gdy wysyłka miała być już wysłana pojawiły się jakieś błedy, skontaktowałem się z BOK, dostałem odpowiedź od Pani Justyny Milewskiej, że wysyłka zostanie wysłana dnia następnego (tj. 14 października). Ale dopiero 18 status przesyłki zmienił się na wysłaną. Paczkę otrzymałem 20, a miałem teoretycznie ją otrzymać: 8 październik + 3 dni = 11 października. Ale, że 8 to była sobota, to dajmy 10 (poniedziałek) + 3 = 13. Bardzo chętnie podam ID zamówienia i jeżeli zostanie udowodnione, że to wina Poczty to ok. Upominam się o to, gdyż chcę, jak wspomniany już przeze mnie klient sklepu gram.pl także otrzymać "odszkodowanie".
 3. woyaru

  Pytanie do CDP

  Dość mam już czekania na odpowiedź na moje emaile (wysyłałem je w odstępie 1 tygodnia mniej więcej - żeby nie było). Chodzi o zestaw Wiedźmiński. Opóźnienie w dostawie zajęło (od 8 października do 20) 12 dni, nie licząc dni nieroboczych - 9 dni. Email z pretensjami napisałem 6 dni po otrzymaniu przesyłki. I odpowiedzi na email nie dostałem. Rozmawiałem z człowiekiem, który za opóźnienie w otrzymaniu także zestawu Wiedźmińskiego, mógł wybrać sobie bodajże jedną gier z EkstraKlasyki. Dlaczego mnie nie zostanie wynagrodzony wydłużony i nie objęty w ustaleniach czas otrzymania przesyłki? Dlaczego czekam na email już kilka miesięcy? Proszę o odpowiedź.
 4. Ja wysłałem ze dwa dni temu email z formularza z biura obsługi klienta gram.pl. Zamówiłem czerwony zestaw Wiedźmina. Od paru dni pisze mi, że wystąpiły błędy i żebym się skontaktował z biurem. Więc się skontaktowałem. Na razie zero odpowiedzi. Zastanawiam się czy w ogóle zostanie mi przysłany ten zestaw. :\
 5. woyaru

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Oczywiście, że ulepszałem. Ale w moim przypadku nie dało rady szponem ubić Ożywieńca.
 6. woyaru

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Ja próbowałem kilkakrotnie sieknąć smoka Ożywieńca szponem Beliara i nie dało rady. On chyba rzuca jakieś antyczary i my sami dostajemy błyskawicą. Gdy później spróbowałem konsekrowanym dwuręcznym mieczem, to bez problemu ubiłem tamtegoż smoka.