IMRO_lion

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  85
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O IMRO_lion

 • Ranga
  Robotnik
 1. IMRO_lion

  Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

  Ja mam inny problem. Mianowicie podczas instalacji gry wyskakuje błąd, w którym stoi napisane "błąd odczytu z pliku", co ciekawe za każdym razem (próbowałem zainstalować grę wielokrotnie) okazuje się, że uszkodzony jest inny plik. O co tu chodzi? Mam oryginał, a na płytce nie ma choćby najmniejszej ryski!
 2. IMRO_lion

  AMD zmienia oznaczenia kodowe Radeonów

  Jezu, jakie wstrętne zagranie, to nie w stylu AMD, co się stało z tą firmą? :(
 3. IMRO_lion

  Ile macie lat?

  Mr. Black ---> Wszystkiego najlepszego w takim razie :) Ja 16 skończę dopiero za 3 miechy, ale już czuję się szesnastolatkiem. :P
 4. Najpierw zbudowałbym sobie jakąś konkretną chałupę, potem oczywiście kupno Astona Martina DB9, Suzuki RM 250, wszelkich istniejących konsol i kompa z najwydajniejszymi częściami. Potem może założyłbym jakąś firmę, a jeśli nie to na pewno umieścił pieniądze na koncie w banku.
 5. IMRO_lion

  "Salut" - poruszający serca list z AR...

  Seqiu ---> W CD-Action ^_^
 6. IMRO_lion

  Czy nosiliście/nosicie gips?

  Ja na szczęście nigdy, ale moja siostra zaliczyła właśnie swój pierwszy raz :)
 7. IMRO_lion

  GOTHIC III ( jaki będzie?)

  Fajnie, tylko żeby te patche nie dodawały kolejnych błędów, bo skąd potem wezmę wersję 1.0? Moje zdanie - wydać wersję 1.1 i patch na oddzielnej płytce.
 8. No nic, to tylko 7 dni w stosunku do wcześneijszej daty premiery... Tylko jak ja to kumplom wytłumaczę, chyba będę musiał druknąć treść newsa :P
 9. IMRO_lion

  Najlepsze gry w histori PC

  Max Payne Far Cry Grand Theft Auto: San Andreas Wszystkie genailne, wszystkie ponadczasowe!
 10. IMRO_lion

  Historyjka

  ...co piatek obalały 2 flaszki czystej...
 11. Dziękuję chłopakom i dziewczynom z CDP za to, że dzięki wam mogłem sobie w miarę tanio i polsku (i to po polsku, a nie polskawemu) pograć w kupę fajnych gierek. Dziękuję, że daliście nam taki fajny portal i kozackie forum, za rewolucję październikową też dziękuję. Szkoda tylko, że Obliviona nie udało wam się wyrwać :-|
 12. IMRO_lion

  OCEŃ WIERSZ

  Po wstępie spodziewałem się czegoś gorszego :P Przyzwoite, aczkolwiek żadna tam poezja.
 13. IMRO_lion

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  U mnie tak samo muliło w mieście i przy odwróceniu się w stronę rozległego terenu na Celeronie D 3.03 1 GB RAM i GF 6600 GT!!!
 14. IMRO_lion

  Piłka Nożna

  Mi tam nie przeszkadza, że w żadnym rewanżu nie padły bramki. Mecze były ładne, emocje sięgały zenitu. Szkoda tylko, że Milan przegrał... Wiecie, nie mam nic do Barcy, nawet ją bardzo lubię, ale w finlae chętniej poogladałbym włochów.
 15. IMRO_lion

  Gothic 3 czy Neverwinter Nights 2 ?

  Faktem jest, ze Gothic 2 rzeczywiscie fabułą nie wymiótł, ale jedynka miała ją naprawdę dobrą... Generalnie jestem za Gothiciem, ale w Nevera pewnei też zagram z przyjemnością.