Hitman73

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  428
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hitman73

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Zabawne, bo moim zdaniem takiego Wiedźmina też można porównać do GTA na takiej samej zasadzie jak Cyberpunka. Otwarty świat - jest, duża mapa też. Zadania - są główne i poboczne. Możliwość poruszania się pojazdem = możliwość poruszania się na koniu. Strzelanie z pistoletu = strzelanie z kuszy. Ta da! Wiedźmin to GTA! Tylko z "graficzną nakładką".
 2. W wielu grach AAA trzeba pomyśleć co dalej. Kwestia też taka, żeby to "prowadzenie za rękę; co dalej" było zawsze realnie uzasadnione, a nie bez sensu, jak ma to czasami miejsce w grach (np. Divinity 2); jeżeli to na mocnej fabule gra się opiera. Kiedyś miałem lat 14, wtedy grałem "hardcorowo" na najwyższym poziomie trudności, z wyłączonym HUD w Hitmanach, CoD, itd. W RPG czytałem o co chodzi w zadaniach i biegałem je wykonać (nawet w pierwszym WoW trzeba było samemu szukać, czy Lineage 2 Chronicle 1 i następne). Obecnie mam trochę więcej latek, żonę i Córeczkę. Jeżeli znajdę kilka razy w miesiącu godzinę-dwie pograć, gdy moje Dziewczyny już śpią, to lubię gdy gra jest spójna, a jeżeli prowadzi mnie za rękę - czemu nie. Teraz gram, żeby się pobawić. Kiedyś grałem dla nic nie dających osiągów :) KC:D jest grą ciekawą, grafika bardzo ładna, cutscenki też, na razie specjalnych bugów nie odkryłem, ale jestem dopiero na samym początku po dwóch godzinach gry. Tłumaczenia jednak twórcy i aspiracje - jest to tytuł AAA; nie może konkurować z tytułami AAA; gry takie jak prawdziwe tytuły AAA.... cholera, można się pogubić. Przyjmijmy, że mamy tytuł AA, aspirujący wyżej, od mniejszego studia z aspiracjami. Gra genialna, super się udało! Po co ta cała paplanina :/
 3. Świat STALKERa uwielbiam, więc i taki battle royale dla mnie brzmi ekstra :) Podoba mi się idea, że nie tylko trzeba będzie polować na innych graczy, ale też uważać żeby nie wejść w kaka (anomalię) albo nie zostać pacniętym przez mutanta :)
 4. Może robię się stary ale jakoś nieco razi mnie tendencja do żywych, rytmicznych utworów do gameplayu z gry w zwiastunach, kiedy sama gra przedstawia wojnę (i to jeszcze w oparciu o fakty).
 5. Wygląda trochę jak pierwszy Medal of Honor remastered :P
 6. Tylko te postacie jakoś tak dziwnie biegają wg mnie :)
 7. Z racji nie posiadania komputera, na którym gra by się uruchomiła, a także braku czasu (stąd też nie ma sensu go kupować) na gry, w pracy przesłuchałem te dwa filmiki, czasem zerkając na animację. O ile gra wygląda fajnie (mówię o całej mechanice), o tyle animacje podczas dialogów są wg. mnie niesamowicie plastikowe, sztywne - postaci ruszają się jakby plastikowe lalki :) Już dawno nie widziałem tak słabej animacji. Poza tym - gra wydaje się być super :)
 8. Na serio Hunger Games - widać, że temat jest chwytliwy :) Chociaż sama idea, jak się zastanowić realnie, jest bardzo chora :) Zagrał bym :D
 9. Deus Ex ma wersję na androida i animacje są jak w oryginale :P Ja bardziej widzę tutaj animację w stylu Tibii :) Tak mi się przypomniało :P
 10. Gdyby to nie był alpha gameplay, to bym się czepiał: - fatalnej animacji postaci - znikających ciał - fatalnego, koszmarnego ustawienia kamery, które optycznie powiększa tyłek tej Pani :) - dziwne jakieś to AI (takie odniosłem wrażenie, jakby strażnicy byli kukłami :P) Ponieważ jednak jest to alpha gameplay, to zachwycam się: - wspaniałym klimatem wizualnym na gameplay''u (ciemno, deszczowo) - kolejną skradanką :)
 11. Nie poznaję Sony :) Tyle... słodkiej... krrrrwi :D
 12. Proszę kogoś miłego o działający klucz na maila: dorzecki@gmail.com :) Z góry dziękuję :)
 13. Co do efektu PhysX na włosach w Tomb Raider - podobało mi się :) Główka Lary naprawdę fajnie wyglądała... natomiast tutaj, w AC... Zawsze patrzę przez wzgląd na realizm - a nie wydajność. Akurat strzelałem nie raz z broni czarnoprochowej i nigdy nie zaobserwowałem takiej chmury po wystrzale, jak tutaj w przypadku PhysX ON. Już z wyłączonym wygląda to dużo realniej. PhysX tak, ale z sensem, a nie bez :)
 14. > Tak z ręką na sercu to komu podobał się system walki w dwójce ? Batmanowi i Asassinowi > do pięt nie dorastał. Za dużo chaosu w walce. Ale czekam i pewnie kupię też trójkę. Jak dla mnie to w W2 jest dużo bardziej wymagający system walk. W Bat i AC było mi za łatwo, a przy W2 się naprawdę musiałem namęczyć :) I nie mówię tutaj o normalu czy casual ;)