Hitman73

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  437
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hitman73

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Strach się bać :) Pierwsza myśl: R6 i klimaty zombie? Druga myśl: Mimo wszystko może być poważna, wciągająca gra z elementem strachu :)
 2. Kiedyś gry w takim stanie nazywało się po prostu "BETA", a graczy BETA testerami.... Dziś za betę kasuje się niezłe wynagrodzenie... Zanim połatają wszystko będzie coraz mniej zainteresowanych nowym contentem.
 3. Szybko po prostu pojawi się Star Wars: Jedi Order Rebirth, a potem Star Wars: Jedi Order the New Force a potem Star Wars: 3, 4, 5 :)
 4. Wiedziałem, że tak będzie.. przypuszczam, że walka będzie bardzo łatwa, a na siłę szukają dowodów na to, że zaawansowani gracze znajdą też coś dla siebie ("jak nauczysz się grać to będziesz szybciej pokonywał przeciwników" - wie, serio?)   Już oglądając libe stream, gdy wypowiadali się odnośnie walki słychać było, że będzie to walka dla każdego, ale zaawansowani gracze też znajdą wyzwania, ale gra i walka mają być dostępne dla każdego, ehh... Skoro już rubiny grę single to każdy ma potrafić w nią zagrać.. tym samym wymagający gracze znowu będą niepocieszeni z systemu walki ?
 5. Aha, tak samo jak karabin konstuuje się po to, aby stał zamknięty w sejfie :)
 6. Tytuł mocno mylący. Demo lub time trial, to nie gra za darmo. Myśleć proszę przed napisaniem :) Poza tym faktycznie takie weekendy są co chwilę w Ubi :o
 7. Cztery takie poproszę, jeszcze piąty może wezmę, dla psa :o Zapłacę więcej o 35%, bo lubię przepłacać za markę i małą obudowę :)
 8. Ja mam to szczęście, że mieszkam w miejscu z dostepem do symetrycznego łącza 300/300 Mbps za 49 zł brutto, więc nie robi na mnie zasadniczo wrażenia żadna 'waga' pliku. To tylko kwestia minut. Sama jednak większośc patcha pokazuje jednak podejscie producenta i wydawcy - wypuszczenie rzeczy, ktróra wymaga 95% wymiany. Żałosne. Sprzedajmy atuo... hej, Kupujacy, wróć proszę na obligatorynją wymianę silnika, karoserii, układów kierowniczych i hamulcowych, poduszek powietrznych.. hej, zostanie Ci kuczyk :)
 9. 2055 to rozumiem data ukończenia grywalnej wersji gry i wydania na świat? :)
 10. Zabawne, bo moim zdaniem takiego Wiedźmina też można porównać do GTA na takiej samej zasadzie jak Cyberpunka. Otwarty świat - jest, duża mapa też. Zadania - są główne i poboczne. Możliwość poruszania się pojazdem = możliwość poruszania się na koniu. Strzelanie z pistoletu = strzelanie z kuszy. Ta da! Wiedźmin to GTA! Tylko z "graficzną nakładką".
 11. W wielu grach AAA trzeba pomyśleć co dalej. Kwestia też taka, żeby to "prowadzenie za rękę; co dalej" było zawsze realnie uzasadnione, a nie bez sensu, jak ma to czasami miejsce w grach (np. Divinity 2); jeżeli to na mocnej fabule gra się opiera. Kiedyś miałem lat 14, wtedy grałem "hardcorowo" na najwyższym poziomie trudności, z wyłączonym HUD w Hitmanach, CoD, itd. W RPG czytałem o co chodzi w zadaniach i biegałem je wykonać (nawet w pierwszym WoW trzeba było samemu szukać, czy Lineage 2 Chronicle 1 i następne). Obecnie mam trochę więcej latek, żonę i Córeczkę. Jeżeli znajdę kilka razy w miesiącu godzinę-dwie pograć, gdy moje Dziewczyny już śpią, to lubię gdy gra jest spójna, a jeżeli prowadzi mnie za rękę - czemu nie. Teraz gram, żeby się pobawić. Kiedyś grałem dla nic nie dających osiągów :) KC:D jest grą ciekawą, grafika bardzo ładna, cutscenki też, na razie specjalnych bugów nie odkryłem, ale jestem dopiero na samym początku po dwóch godzinach gry. Tłumaczenia jednak twórcy i aspiracje - jest to tytuł AAA; nie może konkurować z tytułami AAA; gry takie jak prawdziwe tytuły AAA.... cholera, można się pogubić. Przyjmijmy, że mamy tytuł AA, aspirujący wyżej, od mniejszego studia z aspiracjami. Gra genialna, super się udało! Po co ta cała paplanina :/
 12. Świat STALKERa uwielbiam, więc i taki battle royale dla mnie brzmi ekstra :) Podoba mi się idea, że nie tylko trzeba będzie polować na innych graczy, ale też uważać żeby nie wejść w kaka (anomalię) albo nie zostać pacniętym przez mutanta :)
 13. Może robię się stary ale jakoś nieco razi mnie tendencja do żywych, rytmicznych utworów do gameplayu z gry w zwiastunach, kiedy sama gra przedstawia wojnę (i to jeszcze w oparciu o fakty).
 14. Wygląda trochę jak pierwszy Medal of Honor remastered :P
 15. Tylko te postacie jakoś tak dziwnie biegają wg mnie :)