Avalon67

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2801
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Avalon67

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Avalon67

  Forumowa Mafia

  demren, serio? Skoro padają takie stwierdzenia to aż wypadałoby zagrać. <I pewnie teraz Fiarot sam wspomina to z uśmiechem, ale się nie przyzna>.
 2. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Trochę jak te wymarłe miasteczka na Dzikim Zachodzie, pusto, smutno, popada to w ruinę. A kiedyś było tak pięknie. Teraz tylko czasami pojawiają się samotne postaci by oddać hołd, uchylić kapelusza i powspominać atmosferę dawnych lat. I zostaje tylko nadzieja, że kiedyś zjawi się ktoś zdeterminowany by to zmienić, a wszyscy staną do ostatniego wielkiego boju, po raz ostatni ramię w ramię, i zginą z honorem. Tymczasem posiedzę w ciemnym kącie w pobliżu pykając fajeczkę i wspominając. Podbito.
 3. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Podbijam temat. Ja mógłbym zagrać jeśli edycja rozpoczęłaby się w ciągu najbliższych dwóch dni (lol.), a potem jestem dostępny od 16 czerwca.
 4. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Też chcę pewnych praw do tego miana ;p Dzięki Ziemasowi za fajne prowadzenie, ekipie za grę, mafji za rywalizację (mord na katjapestce, cóż za błysk ;p) i Magi za piękne w efekcie manewrowanie. Tak, przeczytałem całego posta z zapartym tchem. Garrincha Ale jak już ruszyłeś do boju to rzetelnie, czyż nie?
 5. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Mordymordymordydlaczegomówproszę
 6. Avalon67

  Forumowa Mafia

  ACHA, GDZIE JEST WASZ POPCORN TERAZ? Zebry w galopie, lol, dobre. xd
 7. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Skąd weźmiemy konie?
 8. Avalon67

  Forumowa Mafia

  W sumie mogłabyś nie być w mafji, chciałbym zobaczyć swoją minę i moją jutrzejszą rozkminę z Zendemionem i kindziukiem. Chociaż tokiem rozumowania pt. "uatrakcyjnić grę", powinienem paść w mordzie, a rob się użerać z tymi dwoma od popcornu ;)
 9. Avalon67

  Forumowa Mafia

  I tak jestem trzecim, bo gdy wszystko, w tym i ja sam, zdążało do linczu na Kalenosie, nagle Wayzin napisał ten swój post z podsumowaniem "Summa saruman" i w ogóle odleciałem.
 10. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Hehe, dobre i celne, swoją drogą, było trochę ciekawych tekstów, zwłaszcza podczas "ujawniania się" Kalenosa xp Swojądrogą jeśli Ty albo kindziuk byłbyś w mafji nie potrafiłbym wyjaśnić tego czemu ta rozgrywka tak się potoczyła, ka_le jeszcze mi pasuje, ale przyznaję, że najprędzej zagłosowałbym na siebie jutro.
 11. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Lepiej bądź w mafji, bo widzisz do czego już się na mnie szykują. Najpierw od człowieka chcą popcorn, a potem kończy się na głowie i flaczkach.
 12. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Zakładam, że w mafji jest duet Ka_leNos, więc wolę o tym nie myśleć nawet co by było gdyby. Garrincha Zawsze raźniej xd ka_le Spodziewasz się otrzymania zasłużonej kary.? ;p
 13. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Moim zdaniem w słusznej sprawie. Bo jeśli nie to jutro będzie ładne piekło.
 14. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Tak, teraz wiem, że wtedy popełniłem błąd. I wiem teraz też jak to wygląda z tej perspektywy, ale Kalenos mi zwyczajnie do tych mordów nie pasował, a dostrzeżone przeze mnie zachowanie Wayzina naprawdę w tym momencie przypasowało do zabawy z nami w kotka i myszkę. Co więcej, nadal twierdzę, że nie brzmiało to nierealnie i taka sytuacja hipotetycznie mogłaby się zdarzyć. Plus, wróciłem i odzywam się zamiast siedzieć cicho i obserwować, doceń ;p Jeszcze odniosłem wrażenie, że jak wchodziłem to niczyja lampka się nie świeciła, a po chwili na zielono weszła ka_le, Garrincha i kindziuk xd
 15. Avalon67

  Forumowa Mafia

  Wróciłem, spóźniłem się, przepraszam, ale musiałem się tłuc komunikacją miejską.