RobsonAmbro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  480
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RobsonAmbro

 • Ranga
  Delegat
 1. Po co robić HL3 lub coś bardziej ambitnego, jak na zwykłych dodatkach wizualnych można trzepać taką kasiorę.
 2. RobsonAmbro

  Rozdajemy kody do bety The Crew

  TGP-3HML-WDTN-LLJA-EXGA
 3. Tylko że USA LoL''em stoi. Taka lokalizacja jest beznadziejna problem z wizami, pół biedy wizy dla kibiców ale są problemy z tymi dla graczy. Bardzo jestem ciekawy jak to wyjdzie.
 4. Nie zapominajcie o najgłupszym podatku świata "od wygranej". Każdy kraj ma inna stawkę opodatkowania, a w niektórych jest to ładny %.
 5. RobsonAmbro

  Risen 3: Władcy Tytanów - już graliśmy

  Ehhh.... smutno oj smutno się robi bo znów mamy to samo co działa się w przypadku Gothica, kolejne części są coraz gorsze.
 6. Niech lepiej naprawią V-Sync w ich silnikach, a raczej w jednych który jest modyfikowany i nazywany inaczej w zależność do jakiej gry jest użyty.
 7. RobsonAmbro

  PC wiodącą platformą w Far Cry 4

  Hahahaha...x666 Gram poprawiło mi humor już z samego rana. Bełkot PR''owy Ubi jest straszny i już chyba nikt im nie wierzy.
 8. W mega jakość robi jeszcze większe wrażenie: http://www.gamersyde.com/leech_32222_1_en.html http://www.gamersyde.com/hqstream_the_witcher_3_wild_hunt_the_sword_of_destiny-32222_en.html
 9. Chciałbym zobaczyć jak go kasują, ale chyba bardziej chciałbym zobaczyć jak ubi robi w końcu porządny silnik do swoich gier.
 10. Bunny hop przez całą grę, nice.
 11. A ja, że to artykuł o google :D