Muert3

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Muert3

 • Ranga
  Obywatel
 1. Dalej raczej kiepski interes... To może jakiś link z potwierdzeniem bo póki co widzę grę dostępną jedynie w sklepie rebellion i na steamie. A może faktycznie źle szukam kto wie.
 2. Wszystko fajnie, ale dlaczego nie da się kupić gry poza steamem - mianowicie w jakiejś normalnej cenie. Zaraz pójdzie hejt, że biedne Polaczki itp. Ale jednak 60 euro to lekka przesada - po dzisiejszym kursie to jedyne 258 zł. Blizzard to oni nie są. No i brak edycji pudełkowej na PC? 
 3. Znaczy fajnie, ale czemu nigdzie nie ma określonych wymagań co do sprzętu? Bo mi pokazuje, że nie działa z moim urządzeniem.
 4. Jakby NMS kosztowało 49 zł to by był luz, ale ta gra nie jest w niczym podobna do tego co było zapowiadane. Jak w polityce żadna obietnica nie została spełniona, prawie żaden element z filmów pokazowych nie trafił do gry finalnej.
 5. Popieram, wieje nudą na kilometr. Naprawiłem silniki, udałem się na inną planetę i nie było nic co pchałoby mnie by brnąć w to dalej. Spróbuję się jeszcze zmusić, ale myślę, że do premiery Mankind Divided nie dociągnę z tym nieludzkim jak w tytule niebem...
 6. Generalnie nie tego się spodziewałem... :/
 7. A jak gratisy to ja też 2 podaruję :) Evolve Alpha PC MDY5N-IH8Z3-PIRKW MDY77-JWW5M-T8KEY
 8. Definitywnie Lobo i oczywiście wynik znany...