Tomoya-kun

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5652
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tomoya-kun

 • Ranga
  Mad Scientist

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tomoya-kun

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Hmmm w sumie przydało by się zakończyć off top i przypomnieć wszystkim o czym jest damska szowinistyczna loża szyderczyń. Ale i tak nie mogę się powstrzymać przed pytaniem czy przywrócicie przypinanie postów?
 2. Tomoya-kun

  World Of Tanks

  To od ostatniego posta, nadeszła jedna z największych rewolucji w historii WoT. Tym razem o dziwo nie zajęło to lat - po 1 mapie na patch i całość co jak co ale wygląda świetnie (tylko szkoda że technicznie działa różnie) Tym razem o dziwo nie zajęło to lat - po 1 mapie na patch i całość co jak co ale wygląda świetnie (tylko szkoda że technicznie działa różnie)
 3. Tomoya-kun

  Manga i Anime - temat ogólny

  To jeszcze nie czas na ostatnie słowo! Ponad rok później forum jeszcze istnieje, anime też więc czemu o nim nie dyskutować! Sezon Spring 2018 niedługo się zacznie, a z nim powrót takich tytułów jak Boku no hero academia czy nareszcie sequel FMP! A każdego nowego kto tu przybędzie (lub tym lepiej starego kto wróci) pozostaje tylko powitać tym razem nieśmiertelnym cytatem z diablo: "Stay Awhile and Listen"
 4. Tomoya-kun

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  <zapala latarkę, odgarnia pajęczyny i widzi kilka zagubionych dusz> Muradin mnie tu zwabił przez twarzoksiążkę, zobaczymy czy faktycznie wraca tu życie. Tak więc po prawie 3 latach nieobecności - Dzień dobry wszystkim.
 5. Tomoya-kun

  Telefony Komórkowe

  Ja między innymi dlatego lubię telefony blackberry 3 dni życia baterii to norma ;)
 6. Tomoya-kun

  Telefony Komórkowe

  Jeśli wymagasz androida to może np. Galaxy S3? Już da się kupić go ok 800 zł a jeszcze nie jest taki przestarzały. Niezły aparat, w sumie pierwszy samsung który sobie radził płynnie z androidem, znośna bateria (i tak trzeba codziennie ładować). Ewentualnie może rozważ przerzucenie się na inny system i tu polecę Blackberry. Z10 da się kupić za mniej niż 800. Za to masz pełną obsługę stron internetowych (bez uproszczeń), świetnie działający płynny system, wytrzymałą baterię (to w końcu blackberry) i ok aparat.
 7. Śledziłem go, nawet mi o tym pisali. Ale jakoś mam wrażenie że jakby naprawdę chcieli to raczej nie było by to taką przeszkodą. Ewentualnie skoro już się nie da to powinni pracować nad tym aby stworzyć coś nowego jednak dla odmiany działającego jak trzeba.
 8. Nie odzywałem się tu od jakiegoś czasu bo w sumie szczerze nie było po co. 2 tygodnie temu coś wydawało się ruszać i w sumie nic się nie wydarzyło. A obecnie forum może nie jest martwe ale w stanie śmierci klinicznej. Ludzie przed zmianami postowali co godzinę a nie co 2 tygodnie..... Tak to się dzieje jak ktoś na stołku bez obeznania rzeczywistości stwierdzi że wie jak coś powinno działać i wyglądać. Tym bardziej że obecnie dosłownie nic się nie zmienia(mam wrażenie że u was sytuacja wygląda tak jak na obrazku) ! Czerwoni może czas stwierdzić otwarcie że kompletnie nawaliliście i usunąć te zmiany zamiast iść w zaparte. A przynajmniej puki jeszcze macie co ratować......
 9. Tomoya-kun

  Manga i Anime - temat ogólny

  Może ciężko w to uwierzyć ale seria TV na tym oparta jest jeszcze gorsza...
 10. Tomoya-kun

  World Of Tanks

  Olej go, jego wotowe ego już kompletnie zrobiło mu wodę z mózgu. Cóż na początku jak grałem jeszcze w testach EA to AW było strasznie chaotyczne i wymagało chwilę na ogarnięcie. Tym bardziej że wszystko jest szybsze i dynamiczniejsze. Niby zasady podobne do WoT ale jednocześnie wszystko jest bardziej rozbudowane i dużo lepiej przemyślane. Chociażby system amunicji i materiałów pancerza. Jedyne z czym jeszcze mam problemy to system camo (spotting jest dużo prostszy)
 11. Tomoya-kun

  Manga i Anime - temat ogólny

  MOBILE SUIT GUNDAM: IRON-BLOODED ORPHANS Po 2 odcinku nadal aż ciężko mi uwierzyć że po tylu latach dostajemy ponownie bardziej dorosłe wydanie gundama. W końcu da się to oglądać jak nie ma tyle dziecinności lub dosłownie zabawek. Zobaczymy tylko jak będzie dalej, czy pójdzie w stronę seed czy 00 ( hmm... w sumie chyba narazie bardziej wygląda na kolejnego Victory... mam wrażenie że lepiej się do nikogo nie przyzwyczajać)
 12. > Nie. Mam w takim razie tylko pytanie: Dlaczego? O_o Na 5 stron 100 postów mówi wam że wygląda to tragicznie i kompletnie nie ma sensu. I są to ludzie którzy tak jak ja są tu w sumie od początku i widzieli już wiele zmian. Więc dlaczego idziecie w zaparte wbrew użytkownikom dzięki którym to forum jeszcze żyje?
 13. > Odpowiadając zbiorczo na część spraw: > - działamy na bieżąco, część z błędów nie dała się przewidzieć, nie występowały na testowej > bazie, próbujemy czyścić sprawy jedna po drugiej > - niektóre funkcjonalności, jak przypinanie postów, wrócą w glorii i chwale :) > - postaramy się wziąć część rzeczy pod uwagę i na dniach dopracować m.in. wielkość pól > na wpis czy czcionki > > Niemniej, dzięki za wszystkie wpisy. Czekamy na kolejne :) A możecie nam po prostu dać możliwość włączenia starego wyglądu forum?
 14. Próbowałem trochę poużywać forum... Cóż tego no... znalazły się ulubione... To jedyne co mogę powiedzieć na + w stosunku to poprzedniego posta. Na kolejny minus PO 5 MINUTACH OD TEJ SKÓRKI CZŁOWIEKA PO PROSTU ŁAPIĄ MDŁOŚCI I BOLĄ OCZY!
 15. Gdzie da się zmienić na starą wersję? Ta nowa to kompletna tragedia! Wszystko wielkie, biel męczy oczy no i gdzie moje przypięte tematy? Mam teraz tego wszystkiego co chwila szukać?