RODOwiec_9831179

Uciekinier
 • Zawartość

  398
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RODOwiec_9831179

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak jak napisałem, to jest ostateczne (zaszło sporo zmian: zmieniła się cena, nie jestem już zainteresowany GoWIII, za to jestem Shiftem 2. Jakoś musiałem o tym poinformować, prawda? :) ). Nie byłoby ich tyle, gdyby nie brak możliwości edycji wypowiedzi po bardzo krótkim czasie (z doba by się przydała, ale godzina?).
 2. Ostateczna wersja mojego ogłoszenia (zaszło kilka zmian, szkoda, że nie można edytować postów): Sprzedam Heavy Rain Move Edition - premierowa, polska wersja językowa, stan bdb, płyta lustro. Gra zawiera DLC "Taxydermist". Do działania oczywiście nie wymaga Move, wystarczy sam pad. Cena: 69 zł + 7 zł przesyłka listem poleconym priorytetowym w bąbelkowej kopercie. Ewentualnie zamienię na Gran Turismo 5, w polskiej wersji językowej lub na Shift 2: Unleashed. Mogę też kupić którąś z tych dwóch ścigałek w dobrej cenie. GG: 4617116 - jeśli ktoś chciałby załatwić transakcję poprzez mail, to proszę się odezwać na GG i podam swój adres.
 3. Schodzę za Heavy Rain Move Edition do 69 zł + kw (gra zawiera DLC Taxydermist, do działania oczywiście nie wymaga Move), niżej nie zejdę. Jeśli chodzi o Gran Turismo 5, GoW III i GoW Collection, to jakby ktoś miał te gry na sprzedaż, to prosiłbym o informację na PW (wymiana za HR dalej możliwa). GG: 4617116 - jeśli ktoś chciałby załatwić transakcję poprzez mail, to proszę się odezwać na GG i podam swój adres