kotarak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutralna

O kotarak

 • Ranga
  Obywatel
 1. kotarak

  Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

  Ponawiam pytanie: Hmm... Posiadam HoM&M3 Złotą Edycję [z Extra Klasyki] i mam pytanie dotyczącego wprowadzającego intra. Otóż, zawsze wyświetla mi się film z Restoration of Erathia. Czy jest możliwość... że tak powiem, zmiany tego filmu na intro z AB albo SoD? Ewentualnie, czy są one zapisane na dysku w określonym katalogu w HoM&M3? EWENTUALNIE, czy mógłby ktoś podać linka z tymi filmami [nie sądzę, żeby ktoś je zamieścił w necie... chociaż...?]...?
 2. Mam problem. Otóż sprzedałem grę z Extra Klasyki swojemu koledze. Problem w tym, że zarejestrowałem tę grę elektronicznie na moje konto [w tej chwili piszę z innego konta], a kolega chciałby ją zarejestrować na swoje. I tu mam parę pytań: - Wiem, że na starym www.cdprojekt.info można było zrobić "przerzucenie" gry z jednego konta na drugie. Problem w tym, że zapomniałem jak to się robiło, a na waszej stronie nie znalazłem żadnych wskazówek/informacji. Czy na www.gram.pl można dokonać tego typu rzeczy? Jesli tak, to w jaki sposób. Jesli nie, to czy nieługo będzie możliwa ta opcja? - Po zarejestrowaniu gry dostałem 15 wPLN. Jeszcze ich nie wykorzystałem. Czy po "przeniesieniu" gry na konto kolegi, wciąż będę miał te 15 wPLN czy one też zostaną przeniesione do kolegi? Przejrzałem pare stron tego tematu, ale nie znalazłem odpowiedzi. Nie moglibyście przypisać do pierwszego posta listę najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników + odpowiedzi? Oszczędziło by to niektórym użytkowników kilkunastu/kilkudziesięciu minut wyszukiwania informacji...
 3. kotarak

  Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

  Hmm... Posiadam HoM&M3 Złotą Edycję [z Extra Klasyki] i mam pytanie dotyczącego wprowadzającego intra. Otóż, zawsze wyświetla mi się film z Restoration of Erathia. Czy jest możliwość... że tak powiem, zmiany tego filmu na intro z AB albo SoD? Ewentualnie, czy są one zapisane na dysku w określonym katalogu w HoM&M3? EWENTUALNIE, czy mógłby ktoś podać linka z tymi filmami [nie sądzę, żeby ktoś je zamieścił w necie... chociaż...?]...?