grallanonim

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  46
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O grallanonim

 • Ranga
  Przodownik
 1. grallanonim

  Dota 2 w odwrocie

  Te spadki o 11-13 tys. jakoś ciężko porównać do wrześniowego -100 tysięcy. Tamte to niemal błąd statystyczny.
 2. Ot prawo rynku jest popyt- jest podaż . Blizzard zrobił pstryczek w nos handlarzom kont (konta z dostępem do Hotsa chodziły po 60 euro ).
 3. Jeszcze odnośnie bety powinniście poinformować że ma być tylko na 64bitowy system . ;) https://twitter.com/repi/status/382840591425347584
 4. http://www.gram.pl/news_9wvjGuu3_Mann_vs_Machine_doda_tryb_kooperacji_w_Team_Fortress_2_zobacz_wideo.html Sprzed 3 godzin . Nie musisz dziękować .
 5. To akurat nie musiało mieć związku bo kradzieże zawsze się zdażały . Sprawdzcie lepiej kompa pod względem keyloggerów itp. Też kiedyś mi się wydawało w WoWie że jestem nietykalny , a tu łups hackneli mi maila i konto . ;) Co do kupowania authenticatora . To po co wydawać kasę skoro jest za darmo authenticator na androida (i na iphona pewno też ;) )
 6. O to jest już jakieś info o Titanie że wiesz że będzie to MMOFPS ?
 7. Cóż polacy nie mogą brać udziałów w konkursach podobno z powodów prawnych . ;)
 8. grallanonim

  World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

  199 zł :O . Jeszcze mi powiedz że ktoś to kupuje jak np. w sklepie gram.pl zabulisz jakieś 140 zł z przesyłką .
 9. grallanonim

  World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

  http://www.warcraftrealms.com/
 10. grallanonim

  World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

  Po roku przerwy wracam do wowa (prepaid+tbc zamówione :P ) , i teraz mam dylemat : wrócić na 60 lvl maga na mój stary server (boulderfist) czy też zacząć na jakimś nowym, co by oznaczało że bym musiał znowu cisnąć do 60 aby poużywac outland .
 11. grallanonim

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Dobrze , że wogóle spędzasz.... Mnie się zadań domowych w domu nie chce robić, a uczę się w domu tylko jak już wiem że jest dużo materiału :P.
 12. grallanonim

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Dzisiaj na historii , aby nie zarobił nikt kapy , to zapłaciliśmy 10 zł gościowi który się wyuczył , aby się zgłosił :P . 15 minut go pytała dostał 4- , ale parę osób uratowanych od jedynki :D.
 13. grallanonim

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  No w szkołach średnich troche przeginają ;p . 30 kartek na elektrotechnike i elektronike wykuć to tez jest trochę nieteges ;p.
 14. grallanonim

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  No to pierwszy miesiąc w technikum przeżyty :) jak narazie mało coś mam ocen :P matma- 5 polski- 2- i 2 chemia - 2 niemiecki - 4 historia- 2 elektrotechnika i elektronika- 2 i 2 Technologia informacyjna - 5 :P Ciesze się bo jeszcze nie mam ani jednej jedynki ;p a niektórzy to maja już po dwie z polskiego albo historii (babka jednego na 2 lekcjach pod rząd dwa razy spytała).Jak narazie jestem więc zadowolony z ocen ;p , zważywszy ze w szkole jest dość wysoki poziom.