Ephyron

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  43
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ephyron

 • Ranga
  Robotnik
 1. Ephyron

  Heroes of the Storm - już graliśmy!

  Tylko po co kupować postacie za Rioty skoro punkty naprawdę szybko się zdobywa. Owszem można, nie bronie nikomu i nie neguję ale na dłuższą metę spokojnie kupisz za IP :)
 2. Ephyron

  Heroes of the Storm - już graliśmy!

  Hmmm... czy tylko mi się wydaje, że Blizzard zaczyna się rozdrabniać? Do tej pory kluczowe produkcje Blizzarda jak Diablo, Starcraft oraz Warcraft + WoW, trzymały zawsze niesamowicie wysoki poziom, któremu bardzo ciężko było dorównać. Sam zagrywałem się godzinami w Diablo II, Starcrafta I oraz II WoL, Warcrafta III. Przy okazji Diablo III przyszło wielkie rozczarowanie, wciągające na chwilę, po drugim poziomie trudności Demon Hunterem nawet nie chciało mi się iść dalej czy próbować przejść inną postacią. HotSa nie kupiłem ze względów czasowych, to inna kwestia. Teraz jednak przyszedł Hearstone - bardzo przyjemna karcianka nastawiona na szybkie dynamiczne rozgrywki, ale również wręcz niesamowicie spłycona w stosunku do innych karcianek (ma to oczywiście swoje plusy i minusy ale ogólnie jest chyba aż zbyt spłycona, chociaż z tego co mówią autorzy, taki właśnie był zabieg). Teraz znowu Heroes of the Storm. Jestem wielkim fanem League of Legends, wcześniej też grywałem czasami w Dotę. Cóż... oceniać mi nie przystoi bo nie grałem w Heroes of the Storm, jednak z tego co pisze autor, wydaje mi się że są to kompletnie nie trafione pomysły. Rezygnacja z ekwipunku? Zero buildów kontrujących wrogich czempionów. Wspólny poziom postaci? Jak zaczniesz wygrywać to wygrywasz do końca. Ileż to rozgrywek w LoL wygrało się dzięki niesamowitemu zwrotowi akcji przy baronie czy przez błąd przeciwnika (jak również przegrało ale nie o tym mowa :P). Brak farmy? Uhm cóż... Jak to autor artykułu napisał - brak początkowych pojedynków i "testów siły" na alei. Nie wiem... "Rozdrabnianie się" to jedyne określenie jakie przychodzi mi na myśl o coraz to kolejnych produkcjach Blizzarda. Nie mówię, że są złe, Heartstone jest na przykład dla mnie bardzo przyjemny i zbudowanie dobrej talii to wciąż sztuka ale dokładnie jest to na dwie trzy rozgrywki po pracy czy wieczorem dla urozmaicenia czasu, i dziekuję, "papa". W League of Legends trzeba się bardzo dużo napracować, żeby grać "mistrzowsko" daną postacią (no i kupuje się ich za punkty z rozgrywek a nie zdobywa w misjach czy tym bardziej za realną kasę). Jak to ktoś powiedział o postaciach z LoLa: Easy to learn, hard to master. Nie oceniam nowej produkcji blizzarda bo nie mam takiej możliwości nie grając ale jakoś nie wróżę specjalnie ogromnego sukcesu. Na pewno znajdzie się trochę ludzi, dla których będzie to przyjemne, ogólnie w świecie gier widać ogromną tendencję do parcia w kierunku "casual", ale to chyba nie jest esencja "prawdziwych" gier wciągających na godziny, dni, mających głębię i czarujących gracza swoją grywalnością.
 3. Ephyron

  Zbieramy ryż

  32160+300=32460
 4. Ephyron

  Artykuł: Dungeon Siege III - recenzja

  U mnie na uczelni jest 3- i oznacza ni mniej nie więcej jak 3,75 :P
 5. Tak, to prawda ale mogłeś tylko wybrać jedną opcję tyczącą się wszystkich etapów (długość życia: normalne, coś tam, epickie). Natomiast teraz masz oprócz tej opcji, osobny pasek dla każdego przedziału wiekowego ;)
 6. @Mastermind: Zapomniałeś wspomnieć o tym, że teraz można ręcznie wyregulować długość poszczególnych etapów życia w menu opcji :)
 7. Cóż za zdziwienie... nie działa... Co jak co ale zaczynam się wkurzać. I nie na to, że nie mogę pograć wcześniej czy coś (chociaż akurat na tym mi w tym momencie najbardziej zależało) ale na niedotrzymane obietnice.
 8. Mi możesz trzecią zrobić chociaż drugiej jeszcze nie dopiłem :D
 9. Druga kawa poszła w ruch, szkoda że jeszcze nie drugi Wiedźmin ;)
 10. W sumie miło usłyszeć jakieś wyrazy współczucia a nie naśmiewanie się :)