Waaagh

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  38
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Waaagh

 • Ranga
  Przodownik
 1. A mnie najbardziej denerwuje fakt że ciągle pisze się o tym, że połączenie online jest do walki z piractwem. A to moim zdaniem jest efekt poboczny zabezpieczenia się przed oszukiwaniem w grze i robieniu sobie przedmiotów różnorodnymi programami. W Diablo przynajmniej (na razie) masz pewność że każdy gracz przedmioty zdobył zgodnie z zasadami gry, lub kupił w Domu Aukcyjnym (a tamten przedmiot też ktoś musiał zdobyć)
 2. Mogliby najpierw prawdziwie skończyć Minecrafta. Najlepiej dogadując się z autorami niektórych MODów. Mało pracy, spory efekt.
 3. Oczywiście tylko i wyłącznie Ciemna Strona Mocy
 4. Waaagh

  THQ obiecuje petardę na GamesCom

  Qbon w pełni się z Tobą zgadzam. Company Of Heroes Front Wschodni to byłaby bajka.
 5. Myszasty - ja ostatnio po wielu usłyszanych ochach i achach o Macu w końcu miałem okazję i konieczność pracy na takowym. Dla osób które korzystają z Windowsa intuicyjność jest znikoma, nic nie działało tak, jak ja sobie to myślałem że zadziała. Obsługa myszką tragiczna a trackpad nic lepszy. Ja jakoś dużo szybciej pracuję na Windowsie i nie znalazłem na Macu nic, czego nie mógłbym mieć na Windowsie przy pomocy kilku aplikacji, które w sumie kosztują mniej niż różnica w cenie pomiędzy WindowsPC a Mac. Meritum - Mac wcale nie jest jakiś super intuicyjny i prosty :)
 6. Dejred - a używałeś Windows Phone ? Bo w użytkowaniu jest naprawdę wyjątkowo intuicyjny i przyjemny.
 7. U mnie to by było tak: 1. Dark Omen 2. DoW1 3. Final Liberation 4. Chaos Gate (mimo masy błędów w interfejsie) reszta już bez znaczenia
 8. Budżety gier video (czemu to ma taką głupią nazwę ?!?) rosną z roku na rok. Ilość odbiorców także. Myślę że w 2013 spokojnie jedną z najważniejszych kategorii na takim Grammy, Oscar czy cokolwiek jeszcze będzie kategoria związana z grami.
 9. Jak wyjdzie Rammstein Rock Band, albo GH: Rammstein kupuję z miejsca ;) Ale jeśli Rammstein dodałby kawałki do RB3, to pewnie wystarczyłoby, abym tę grę kupił. A z naszej sceny z chęcią zobaczyłbym cokolwiek, aby w końcu na XBoxie mieć cokolwiek w czym można pośpiewać po polsku, aby goście mogli się pobawić.
 10. Jak w końcu zrobią takie GT, że będę mógł zaimportować sobie na dysk całą bibliotekę z części poprzednich, to wtedy ją kupię. To by było cudowne mieć w jednej grze te wszystkie utwory. Jeszcze tylko jakieś sensowne filtry przy tworzeniu playlisty i będzie ultra cacy.
 11. Ring5 nie rozumiesz że Starcraft II jest dokładnie taki jakiego chcieli fani tej gry ? To jest powolna ewolucja, jak z każdą grą Blizza. Jedynie WC3 był dużym krokiem na przód i między innymi dlatego w niego nie grałem.
 12. XBox Live to jak na razie najbardziej przyjemna usługa z której korzystam i płacę na nią bez żadnych wątpliwości. Ze Stem''em jest ciut inaczej. Niech Valve się podporządkuje gigantowi zamiast bawić się w Dawida, bo tutaj Goliata nie pokona. XBox Live jest za dobry na to, aby musiał się podpierać średniawym Steam''em (który jest super, dopóki nie używa się Live)
 13. Pytanie proste, co bym wybrał/wybieram... Stanowczo wolę NVidia, chociaż niestety na dzień dzisiejszy kupiłbym ATI bo po prostu się lepiej opłaca, ale jeśli miałbym nieograniczony budżet, to tylko NVidia