Wyzigerd

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  85
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wyzigerd

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wyzigerd

  Far Cry 3 dodatkowa zawartość

  Witam. Kupiłem gre na gram.pl i mam kody na odblokowanie dodatkowej zawartości: pakietu drapieżników i dwóch nowych misji, ale nie wiem gdzie należy je wpisać? Prośba o pomoc.
 2. Witam tak jak w tytule. Kupiłem grę na gram.pl z dodatkami "Pakiet drapieżników i The Lost Expedition" i nie wiem gdzie wpisać kody odblokowujące te dodatki
 3. Nie rozumiem o co całe zamieszanie. Nie dziwie się Sapkowskiemu. W końcu to jego świat. On go stworzył. I może go dalej rozwijać jak chce niezależnie od gier. Osobiscie uważam że Wiedźmin 2 bardzo mocno ingeruje w świat. Zmienia jego oblicze w wyraźny sposób. Także sytuacje geopolityczną. To mogło się nie spodobać Sapkowskiemu i ja go rozumiem. Nie wspomina o drugiej części gry w swej wypowiedzi. Uważam że W2 odbiega klimatem od powieści. Pierwszy był z sagą bardziej ziwązany i lepiej oddawał ten nastrój. Dwójka to gra robiona na nowoczesną modłę. Szybko, dużo, efektownie. Pamiętam chociażby zamieszanie z żagnicą ostatecznie nazwaną Kejranem. Nawet Tomek Gop wspominał w jednym z wywiadów ze zmienili nazwe tego potwora żeby A.Sapkowski "się nie obraził". Sam system walki w dwójce mi wogóle nie pasuje do opisów z ksiązek.
 4. Jak dla mnie: 1.Więcej książkowych potworów mantikor, widłogonów, ekimm, muli, żagnic itd 2.Jakieś zwierzęta w świecie gry. Takie które nie atakują przy każdym spotkaniu. Sarny, jelenie, dziki, zające itp. Aż dziwi mnie ze ich zabrakło w dwójce. Zapowiadali żyjący świat! A tu dostaliśmy las bez zwierząt. Ok są potwory. Ale gdzie zwierzęta na które polują. 3.Brak konsolowych rozwiązań typu np. QTE 4.Zmiany w systemie walki. Więcej przemyślanych akcji. Uniki, odskoki a nie tylko turlanie. Ileż można. Gdzie te wszystkie finty, piruety znane z książek. Więcej szermierki. Kontrataków przeciwników. Akcji specjalnych. Trochę za mało mają ciosów i możliwości. Zwłaszcza wiedźmini! 5.Alkohol. Do cholery jak to jest żeby w knajpie u gospodarza nie można było kupić alkoholu??? Albo u kelnerki. Gdzie się podział? Ok czasem występuje ale tylko zależnie od fabuły. Nie rozumiem czemu z niego zrezygnowano. Sytuacje w Wiedźminie 1 kiedy Geralt wracał pijany do domu Shani bardzo mi się podobały. Widziałem w tym realizm. I też logiczne było wykorzystanie mocnego alkoholu do tworzenia eliksirów. Skąd te zmiany? 6.Więcej lokacji! Osobiście pod tym względem (i jeszcze pod tym że jest za krótki) rozczarował mnie akt III. Jakoś Loc Muinne jest mało atrakcyjne porównując do miejsc które zwiedziliśmy wcześniej. Małe i dość ubogie że tak powiem. Więcej klimatycznych mrocznych lokacji!!! 7.Możliwość skakania. Przechodzenia przez przeszkody w dowolnym miejscu. Uważam że nielogicznym jest fakt iż w danym miejscu możemy zeskoczyć, a już kilka metrów dalej, gdzie jest niżej zresztą, nie możemy. 8.Do questów i fabuły nie ma zastrzeżeń bo to kawał dobrej roboty. Jedynie więcej pobocznych zadań by się przydało. Bo trzecim akcie W2 to jest z tym biednie. I chyba tyle na razie. Pozdro.
 5. Aktywacja aktywacją a przecież nikt z nas nie ma pewności czy sama gra zadziała. Jak jeszcze podczas uruchamiania wyskoczy jakiś błąd to złoże reklamację i zażądam zwrotu pieniędzy.
 6. Nadal nie działa. Chyba ściemniają ze coś robią w tej sprawie.
 7. 8 godzin sprawdzania dla kolekcjonerki 9999 egzemplarzy. 1 milion edycji premium. 100 razy więcej. 100 razy 8 to... no to poczekają pozostali gracze. Mam wrażenie tak poważnie już mówiąc że ta kolekcjonerka to taki betatest dla dalszej całości. Tylko dlaczego czyimś kosztem.
 8. CDP zapewniał że ich zabezpieczenie jest mniej restrykcyjne niż pomysł Ubisoftu. W tym momencie powiem że jest porównywalne.
 9. Jeśli problem leży w DLC to powinni to odpuścić powiadomić nas byśmy ich nie instalowali i dać nam w końcu zagrać.
 10. Greku3 - do 8:00 raczej do 20:00. Zastanawia mnie dlaczego tego nie przewidzieli aby odpowiednio zaradzić?
 11. "Nie przestaniemy naprawiać problemu i do końca tygodnia na pewno zagracie." to byłby czarny scenariusz
 12. Z tego wszystkiego walnę sobie piwo to się uspokoję trochę.
 13. Miało o piątej coś działać. Sadzę że poczekamy do jutra. Dobrze że poszedłem spać.