Qbli

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1642
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Qbli

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Szkoda, że to już nie western. Niech chociaż zostawią rewolwery, i może ten pistolet Volcanic jako bonus :)
 2. Ten kombinezon dziwnie przypomina Gray Foxa z Metal Gear Solid...
 3. Qbli

  Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

  A nie moglibyśmy zrobić listy naszych nicków na serwerach Ubi i ładnie poprosić moderatora o przyklejenie posta i ewentualne aktualizacje? Wtedy dałoby się szybko dodać gramowicza do znajomych, a gra powiadamia nas, że ktoś jest akurat online. Można też wtedy zaprosić gracza do nowo postawionej gry. Ja akurat mam takie samo ID jak tu, na forum.
 4. Qbli

  Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

  Serwery Ubi jak zwykle robią pod siebie - dobrze, że można w ogóle grać w singla. Może zorganizujemy jakąś sieć na Hamachi? Wtedy grałoby się "po LANie", pomijając genialny matchmaking. BTW: Ktoś miał wyniki po ankietce na stronie gry? To całe "our state-of-the-art matchmaking system"?
 5. Qbli

  Ręce precz od myszek!

  Przy podskakiwaniu na krześle podczas grania w jakiś horror efekty mogą być ciekawe ;)
 6. Qbli

  Mass Effect 2

  Dodatki ściągasz z poziomu Twojego profilu na social.bioware.com. W menu po lewej wejdź w Profil -> zarejestrowane promocje (czy coś takiego)
 7. Qbli

  Mass Effect 2

  Mam nadzieję, że zauważyliście pewnien drobny szczegół: This Contest is only open to residents Brawo, BioWare.
 8. Qbli

  Assassins Creed 2 - temat ogólny

  Udało mi się wejść do starego systemu, ale to nie kwestia plików. Ubi po prostu skasowało mój profil. Super. Nie byłoby to takie złe, gdyby nie te wszystkie tutoriale i niemożliwe do przewinięcia filmiki, które już znam na pamięć...
 9. Qbli

  Assassins Creed 2 - temat ogólny

  Przypomina mi się premiera Far Cry 2 i brak autoryzacji dla polskich numerów seryjnych... teraz nie mogę ściągnąć nawet mojego nowego profilu, nazwanego z tej okazji "what the hell"
 10. Qbli

  Assassins Creed 2 - temat ogólny

  Widzę, że nie tylko ja mam problemy z połączeniem z Ubi. Ale mam teraz takie pytanie: czy przechowywanie zapisów na serwerze nie oznacza, że po "synchronizacji" powinienem móc je wgrać z dowolnego kompa, na którym jest gra z zalogowanym moim profilem? Bo po zmianie systemu zastałem puste sloty na profil, a przy próbie zarejestrowania dodatku dostaje komunikat, że nie można się połączyć z serwerem. Padło coś po stronie Ubisoftu, czy polska wersja nie obsługuje tego zrzucania save''ów na serwer? Nie zdziwiłbym się, ale na obu partycjach systemowych nie widzę żadnych plików AC.
 11. Qbli

  Medal of Honor - nowa galeria

  Zwykle screeny od twórców są lekko renderowane, ale i tak prezentują się lepiej niż Modern Failure.
 12. http://www.papercraftmuseum.com/big-daddy/ - Wersja dla bardziej wymagających (no i jest tylko Big Daddy) :P
 13. Qbli

  Razer DeathAdder

  (bump) Mogę co prawda odinstalować sterowniki, wtedy zamiast Universal Scrolling jest zwykły środkowy przycisk. Za to stracę wszystkie fajne funkcje, jak macro i zmiana czułości. W niektórych strategiach nie można zmienić sposobu obracania kamery, przez co gram w dość oldskulowym stylu, jak w pierwszego StarCrafta :P Teoretycznie mógłbym spróbować z instalowaniem myszy na starszym systemie (na Win2008 wszystko działało), tylko muszę wiedzieć, jak później ręcznie przypisać te właściwości do własnego sterownika (gdzieś czytałem o kluczach w rejestrze, ale nic takiego u siebie nie widzę).
 14. Qbli

  Razer DeathAdder

  Nie chcę robić trzeciego tematu o tej myszy, więc napiszę tutaj: Od pewnego czasu mam taki dziwny problem, że w niektórych grach nie działa środkowy przycisk (głównie w RTS-ach i w Arkham Asylum). W panelu Razera można kółko ustawić tylko jako "uniwersal scrolling", ale przez kawał czasu z takim ustawieniem grałem normalnie. W takim Crysisie bez problemu wchodzę do menu skafandra, ale w Batmanie już nie załopoczę peleryną :P Czytałem coś o zmianach w rejestrze, ale do tego trzeba mieć wzór w postaci działającego przycisku... Aha - w opcjach gry mogę sobie klikać jak szalony, po prostu program nie wykrywa przycisku.
 15. Qbli

  DarkSector PC - temat ogólny

  Idąc prawą stroną od miejsca, z którego przyszedłeś, dojdziesz do kraty z przełącznikiem. Użyj "zdalnego sterowania" ostrzem, by trafić w mechanizm.