nVid

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  920
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nVid

 • Ranga
  Delegat
 1. Jak mnie triggeruje sugerowanie, że francuska armia to tchórze :/ Powinien być ban dla autora tekstu (pamiętam jeszcze ze stronniczości w dyskusjach o konsolach za czasów ps3 :P) za trolling. Do tego brak wiedzy i szybkiego researchu i z newsa o dlc zrobiła się straszna zarzutka.
 2. > To jakiś żart? To nie te osoby mają problem, ale team, który gra bez gracza. Muszą dodać > AI zastępujące AFKa, bo aktualnie nie cierpią ci ''biedni'' co im internet nie działa, > ale ci, którzy chcą grać, grają i dostają niekompletny team przez co ekstremalnie trudno > wygrać... +1 Dokładnie. Biedaczki z komputerami i internetem z patyczków po Big Milku nie będą musieli się przejmować, a dla reszty teamu to gwarantowany wpierdziel. Zarówno tutaj jak i w hots powinni to zmienić. Albo dać pardon ludziom w teamie, a karę dla wychodzącego (ograniczyłoby to wykorzystywanie wyciąganego kabelka w celu uniknięcia minusowych punktów), albo np. pauzować grę na 2 minuty i potem dać zdecydować drużynie. Wkurza mnie, że tego nie ma.
 3. A to nie jest po prostu Ciri? Jeden miecz i w ogóle... Cosplay mega.
 4. No i tak ma być. Wlaśnie o tym mówię, że WoW jeśli się chce jest trudny. A przychodzi ci taki casualek, który zrobił flexa z pugiem, albo wipował protectorów na lfr i krzyczy, że Blizz ułatwił WoWa do granic możliwości i to jest już tylko dla noobów i no-skilli.
 5. Od kiedy Titan to ma być mitologia grecka? Titan to równie dobrze może być gra osadzona w świecie Warcrafta, Titani to postaci z tego uniwersum. Ps. Każdy kto pisze, że WoW Jest prosty i przystępny dla wszystkich nie robił trzech ostatnich bossów w SOO na poziomie HC. W szczególności Siegecraftera.
 6. Ja słyszałem ze maja być jeszcze dwa. Problem w tym ze nie pamiętam czy licząc woda czy nie ;) podejrzewam że nie. Z dniem kiedy wow stanie się f2p ja przestaje grać w mmo.
 7. Ludzie piszący, że cata był najlepszym dodatkiem, albo panda zabiła grę chyba nie grali w cata. Największy spadek subskrypcji, a ostatni content patch tkwił w grze właśnie rok. SOO jeszcze roku nie ma, choć też już farma hc mnie nudzi i aż zacząłem grać pvp altem.
 8. > > Dla mnie to idiotyzm. lepiej cieszyć się z gry tak jak zaplanowali to Twórcy! Jest > dużo > > więcej frajdy niż wykorzystywanie bugów.... > > > > Aktualnie jestem w NG++ i mam przegrane 68h. Co prawda pierwsze przejście (na Xbox > 360) > > samo zajeło mi 60h :D > > To słabo ja już mam na koncie 120h :) Przeczytaj jego posta jeszcze raz, on ma 128 przynajmniej ;) Chyba młodzież w tym temacie się wypowiada, która nie ma pojęcia co to speedrun. Diablo 1 i 2 tez kiepskie bo przejść można było łącznie w pół godziny (albo mniej nawet)? Niesamowite.
 9. Śmiem zasugerować, że przejście tej gry 3 razy to trochę mało na stwierdzenie "gram non stop"... Ale może na konsolach wolniej idzie, albo non stop to znaczy w bardzo krótkim wolnym czasie (tak po 20 minut dziennie). Gra jest fajna, po paru patchach da się pocisnąć. Niestety RMAH i idiotyczne RNG często zmuszały mnie do rage quitowania, bo nic mnie bardziej nie denerwuje w grach Blizza jak ten ich zwalony system randomowego lootu (gearu, mountów itp), zarówno w WoW jak i Diablo.
 10. > > GW się figurki nie sprzedają, że tak rozdają licencję na prawo i lewo? :D > > Zapewne obawiają się wzrostu popularności drukarek 3D, widząc na tym polu zagrożenie > dla swojego dotychczasowego modelu biznesowego. :) > No jeszcze te drukarki robią mało dokładne (często okropne) figurki, ale coś czuję, że przyjdzie ich czas.
 11. Pepsi, czysto matematycznie to nie jest w ogóle podobny wynik... W Ameryce Północnej są 3 kraje, Microsoft wydał swoją konsolę w 14. Wiem, że bardzo kibicujesz Xboxowi, ale Sony w tym przypadku wygrało i nie ma co się oszukiwać.
 12. PS4 nie zaliczyło ciężkiego startu. Obie konsole zaliczyło lepszy start niż kiedykolwiek, jakakolwiek konsola. Moim zdaniem to sukces zarówno M$, jak i Sony. Trochę rzetelności, a mniej Faktoidowych leadów.
 13. > Chyba jedyną prawdziwie next genową grą jest na razie nba2k14... Przynajmniej na taką > wygląda, filmiki na youtube niszczą ;] Fifa14 też wygląda nextgenowo :)
 14. > News o 15:38 a o 7:59 wyczerpały się już najbogatsze zestawy i został tylko ten z Killzone. > > PS. "Nabywcy - wybierzcie swój model konsoli", hmm model to jest jeden reszta to tylko > dodatki:) Jakie najbogatsze? Co masz na myśli?