k4czk4

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O k4czk4

 • Ranga
  Obywatel
 1. Czy w ofercie sklepu będą do nabycia punkty bioware?
 2. To może z racji posiadanego doświadczenia z grą dorzucę swoje 2 grosze;) Po pierwsze, dla ludzi, którzy zastanawiają się nad kupnem EK- nie marnujcie pieniędzy, chyba, że chcecie "pudełkowe gadżety"- mapkę, koszulkę itd. Drinking Cape jest tylko for fun, można poszpanować zanim dostanie się pierwszy cape z questa na 40lvlu :P Ring of Acheron to absolutny żart, różnica w expie jest tak mała, że praktycznie nie zauważalna, jeszcze przed osiągnięciem 40 lvlu prawdopodobnie zdobędziecie bardziej przydatny ring z random dropa. Mamut podobnie jak DC, zanim naprawili OP szarżę można było pobawić się w zabijanie ludzi na 1 hita :P teraz nie ma żadnego zastosowania, paradoksalnie mamutów/nosorożców nie używa się podczas siegów bo są za mało efektywne :x Endgame contentu w istocie nie ma, lub jest zbugowany, jak poniekąd zauważył Zakare, więc jeżeli planujecie spędzać po 3-4h+ dziennie na grę to bardzo szybko skończy wam się lista powodów do logowania się :/ Niemniej jeżeli chcecie grać casualowo (jeżeli istnieją casualowi gracze mmo) to kupujcie i możecie się spokojnie cieszyć nową gierką. FC postarał się, żeby na niższych lvlach nie zabrakło questów, a OP klasy, gear czy bugi nie będą wam specjalnie doskwierać w questowaniu czy pvp. Osobiście porzuciłem grę 2 tygodnie temu. Zalogowałem się dzisiaj, żeby z ciekawości zobaczyć czy mój gemmed gear został znerfowany (nie, kekeke :P) i zaraz po tym wylogowałem się. Mam abonament do końca września bodajże i pewnie zaloguje się raz na tydzień, przynajmniej po każdym patchu, żeby zobaczyć co nowego, bo póki co dokonałem niemożliwego- przeszedłem mmo ;)
 3. nowa negocjowana cena będzie obowiazywac tylko w polskiej wersji gry/na polskich serwerach, czy dla Polakow bedzie po prostu taniej?
 4. Już się dowiedziałem od Pani z infolinii, że przesyłają dane wraz z potwierdzeniem zmiany formy płatności;)
 5. Dodatkowe pytanko ;) : Jeżeli zmienię formę płatności na przelew bankowy, to gdzie mogę znaleźć potrzebne do wypełnienia blankietu dane? I czy mam policzyć kwotę za wysyłkę z oferty przelewu (niższą) czy muszę zostawić z "Za pobraniem"?
 6. Pytanko następujące: czy mogę zmienić formę płatności za pre-order AoC? Pierwotnie wybrałem "za pobraniem", ale chciałbym jednak zapłacić przelewem. I a propos keya z AoC: Czy jeżeli pozostałbym przy płatności "za pobraniem" to dostałbym klucz wcześniej w związku z wcześniejszym dostępem, tak żeby zdążyć pobrać klienta itd, czy mimo wszystko musiałbym czekać aż pieniążki będą u was zaksięgowane? Trochę się pogubiłem w całym tym systemie i wprowadzanych zmianach :<
 7. >że zniknie z anteny tak jak Discovery Civilization:(( DC zostało przemianowane na Discovery World ;) OT: Dobrze, że sport elektroniczny pomału wchodzi w szranki ze sportem tradycyjnym, chociaż z drugiej strony, dręczy mnie wizja kadry sportowców XXII w. składająca się tylko z pr0gamerów ;x
 8. k4czk4

  Nvidia chce obniżyć cenę 8800 GT

  Ludzie, przecież 10$ w produkcji to nie mało. Koszt wyprodukowania jednej karty jest kilka razy niższy od jej wartości rynkowej, więc takie cięcia nie będą groszową obniżką cen w sklepach.