Paladyn_Solo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Paladyn_Solo

 • Ranga
  Robotnik
 1. Paladyn_Solo

  War Thunder - sprawdzamy amerykańskie czołgi

  > A co do Mausa... Nigdy nie zgodzę się z faktem, że jego obecność w grze jest błędem. > Pomimo całej swej ułomności wynikającej już z samych założeń projektowych, czołg ów nie > tylko istniał, ale też stanowi swego rodzaju symbol - tak niemieckiej, nieco szalonej > myśli technicznej z tamtego okresu, jak i niewiarygodnej megalomanii leżącej u podstaw > porażki III Rzeszy. Nie wyobrażam sobie, by miało go zabraknąć, ty bardziej, że to jedyny > godny przeciwnik dla powojennych wynalazków wieńczących drzewka rozwoju USA i ZSRR. Co do Maus''a, to wcale nie był taki chybiony. Tylko za późno trafił do produkcji. Przeszedł pomyślnie testy bojowe, był tak samo mobilny jak Tygrysy II dzięki zastosowaniu technologii ''elektrycznego'' silnika Porshe. Była nawet sytuacja gdzie Maus wyjechał z bagna o własnych siłach będąc zatopiony po cały kadłub w bagnie. A wszystkie inne czołgi w tym lekkie nie mogły pokonać takiego terenu.
 2. Paladyn_Solo

  War Thunder - sprawdzamy amerykańskie czołgi

  > > Rychło w czas. > > Stalowi generałowie wyszli jakieś 2 miesiące temu. > > w grudniu była closed beta :) poza tym lepiej późno niż wcale :D > > > właśnie dostali... Mausa > > ffs, ale idiotyzm... ale rozumiem ich tok myślenia, najpierw dopakowali Ruskich, bo tak > jak Wargaming mają do tego tendencje, a teraz próbują to jakoś naprawić, choć nie ma > tak naprawdę jak, bo to nie samoloty gdzie Niemcy mieli wyprzedzające epokę maszyny, > które można przeciwstawić powojennym zabawkom aliantów. Są w sytuacji bez wyjścia, ale > zamiast po prostu to zostawić jak jest i przyznać, że V tier to USA vs Ruscy, to strzelają > sobie tak w stopę... > > > IV erowy M26 wręcz sieje śmierć i zniszczenie > > nom, nie grałem nim, ale po statach właśnie mi wyglądał na taki postrach dzielni > > > Firefly na pewno trafi do drzewka US jako premka, gdy wyjdą czołgi brytyjskie. > > właśnie miałem nadzieję, że wrzucą go od razu - w końcu Sherman był w premium od samego > początku, na długo zanim w grze wylądowała reszta USAńców Maus idiotyzm? To samo można powiedziec o T32 w drzewku USA.
 3. Paladyn_Solo

  Wyciek sugeruje: Wiedźmin 4 w planach CDP RED

  A co, hajs musi się zgadzać.
 4. Paladyn_Solo

  PlanetSide 2 na PlayStation 4 wygląda tak

  > Ach te dzieci, wszędzie tylko grafika słaba tam i tu, a według mnie wygląda lepiej niż > na PC. PS Czy te cząsteczki też były na PC? Grałem trochę na komputerze, ale bardzo krótko > i ich nie dostrzegłem. Były.
 5. up ^ Jesteście pewnie że będą dedyki?
 6. Paladyn_Solo

  ArmA III - recenzja

  > Jeżeli ktoś zna temat to niech przypomni sobie co oferowała "goła" Arma 2 i porówna to > z Armą 3. Goła ArmA2 oferowała w dzień premiery, frakcje jak RF, NAPA,ChDKZ, USMC, kampanie i odrzutowce. Wciąż więcej niż dostajesz w A3 :P
 7. Paladyn_Solo

  ArmA III - recenzja

  > Trochę tego prawdziwego sprzętu jest: > > http://www.gram.pl/artykul/2013/09/11/tydzien-z-arma-iii-sprzet-ciezki.shtml > http://www.gram.pl/artykul/2013/09/12/tydzien-z-arma-iii-bron-osobista.shtml > > ale nie zmienia to faktu, że takie "nowoczesne" zabawki nie mają dla mnie klimatu. Wolałbym > powrót do 1985 roku, jak w Operation Flashpoint Cold War Rearmed² do ArmA2/OA (wysokiej jakości mod, przełożony nawet z samplami prosto z OfP, łącznie z kampania i misjami)
 8. Paladyn_Solo

  ArmA III - recenzja

  > Cały sprzęt obecny w grze jest obecnie w użyciu w armiach całego świata, więc stwierdzenie, > że wyposażenie jest zbyt futurystyczne jest nie co na wyrost. Taki jest świat Panie autorze, > Humvee to już staroć i relikt przeszłości a Abramsy mamy w każdej innej grze... Chyba na filmach...Comanche (którego USA już dawno wycofała), ''Havokum'' itd. Połowa tego sprzętu albo nie istnieje albo jest czystymi prototypami. A co do A3 to mam podobne odczucia. Żałuje każdej złotówki. Odinstalowałem 3 i powróciłem do ArmA2/OA, która bije na głowe ilością modów i całej zawartości. ArmA2/OA + CW2 > A3
 9. Eh, odpisałem na maila potwierdzającego ale widać zero reakcji. A szkoda, myślałem że w weekend naciesze sie nagroda ;)
 10. O jak fajnie :) A ten cały ''mailing'', to o jakiej porze bedzie? :) Mam nadzieje że niebawem dostaniemy, bo widzę że kolega Ostrowiak też już chyba długo wyczekuje ;)
 11. Fakt, my bad. Człowiek ślepnie z wiekiem.
 12. ''Psedo-dodawanie'' nowych mechów. Na dobrą sprawę są te same wałkowane tylko z innymi teksturami i modułami broni. MO rozwija się żałośnie powoli. Szczególnie że obiecywane ''Klanowe'' mechy będą ...kiedyś. Pfff
 13. IMO Jakiś dziwny ten Wiesiek, taki nieproporcjonalny. Jak by miał garba?
 14. WoD i tylko o pijawkach?! Stracili klienta, bo zawsze wolałem Maga :P