Vidmol

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1041
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vidmol

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Vidmol

  GOTHIC 3 - Temat Ogólny

  Wiem, wiem. Sorry.
 2. Vidmol

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Kupiłem MetalHammera właśnie. Okazało się że nie ma żadnych plakatów. Jest tylko wkładka Metalmania 2007 tzn. Mała paro stronna gazetka o nowej Metalmani.
 3. Vidmol

  GOTHIC 3 - Temat Ogólny

  Na prawdopodobnie pierwszej płycie. Lub którejś z pozostałych. Chyba że masz DVD. Klikasz 2 przyciskiem na ikonę z grą, szukasz katalogu CRACK, wchodzisz w to, kopiujesz CRACKA i wklejasz tam gdzie zainstalowałeś grę. Powinna pojawić się informacja że istnieje już taki plik i czy chcesz zastąpić go. Klikasz ok i działa.
 4. Vidmol

  Historyjka

  ...bardzo dziwna i ...
 5. Vidmol

  GOTHIC 3 - Temat Ogólny

  Może masz pirata ? Trzeba skopiować CRACK''a jeśli tak.
 6. Vidmol

  Prison Break

  Ile jest odcinków po tym jak oni wchodzą do Cigaro Club ?? P.S. To że ci z FBI wiedzą zawsze gdzie oni zmierzają i rozgryzą każdą zagadkę jest trochę naginane.
 7. Vidmol

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  Co znaczą te liczby w nawiasach w statystykach na gramsajcie ? P.S. Zapraszam na mój gramsajt.
 8. Vidmol

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Ja też. Widze że cały układ się zmienia za każdym razem, ale i tak jakoś zgaduje co wybieram.
 9. Tak, wiem, ale jakoś nie lubię animacji. A gdzie oni chcą wcisnąć ten serial ? Cała chronologia jest napięta. No chyba że miedzy RotS a Nową Nadzieją. Albo zrobią nowych bohaterów.
 10. Ja "Zabić Bill''a" oglądam u kumpla. Ma urodziny to poszlejemy, obejrzymy film i znowu poszalejemy. A widzieliście "Ghost Rider''a" ? Podobno cienkie, ale ja lubie takie filmy. Miło czasami obejrzeć jakąś siekę i fajne efekty specjalne.
 11. Wiecie że będzie serial StarWars ? W 2009. Na serio. Super, nie ?
 12. Vidmol

  Prison Break

  Ja tak samo. Obejrzałem kiedyś parę odcinków Losta." Kurde, wyj*** w kosmos !! Nic tego nie pobije" A tu taki PB i co ? Lost zostaje w tyle. A zanim TVP wykupi 3 serie Losta to Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... P.S. Obejrzyj jednak ten ostatni odcinek bo warto. Super zakończenie !!