Tajnos-Agentos

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  220
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tajnos-Agentos

 • Ranga
  Brygadzista
 1. czerwony, taki odcień jaki jest w logo
 2. Tajnos-Agentos

  Witamy na nowej stronie serwisu gram.pl

  Na prawdę nic nie stoi na przeszkodzie, że zrobić trochę inną wersję starej strony dla tabletowców i komórkowców. Nawet może to responisive, czyli bez zrobienia oddzielnej strony mobilnej. Wtedy PCtowcy mieli by starą stronę, a mobilni trochę odświeżoną wersję (np. z kafelkami). Moim zdaniem wystarczył lekki lifting wyglądu strony. Tak radykalna zmiana nie była wcale potrzebna.
 3. Tajnos-Agentos

  Witamy na nowej stronie serwisu gram.pl

  Zmień przeglądarkę :D Tak na serio, to ktoś zapomniał o optymalizacji dla najważniejszych przeglądarek. Rozumiem olanie IE6 i 7, ale 9 wersję? ;)
 4. Tajnos-Agentos

  Witamy na nowej stronie serwisu gram.pl

  Nie wiem czym kierowali się web designerzy i developerzy tworząc tę stronę, ale na pewno nie był to responsive design. Responsive design nie polega tylko zmianie wielkości contentu na stronie, ale na dostosowaniu ilości informacji, struktury strony oraz szaty graficznej do urządzeń mobilnych, tak aby strona płynnie na nich działała. Odpalam sobie nową stronę gram.pl na Samsungu Wave i nie mogę zjechać na dół, bo klikam przez przypadek jakiś link. Poza tym telefon zawiesza się w trakcie wczytywania strony. Zauważyłem, że wersja mobilna to tak na prawdę pomniejszona właściwa strona. Na prawdę można zrezygnować z paru divów, wyrzucić te bajeranckie cienie oraz efekt fade''u. To nie jest niezbędne dla użytkowników urządzeń mobilnych, szczególnie że strony przegląda się na ekranie dotykowym za pomocą palca, dlatego np. efekt fade''u który fajnie wygląda gdy najedzie się na link myszką, przy korzystaniu z ekranu dotykowego nie ma sensu. Może na iPadzie lub iPhonie strona działa płynnie, ale raczej większość użytkowników gram.pl nie ma takich urządzeń, więc warto by było dostosować stronę do ich oczekiwań. EDIT: Można by też zastąpić nazwę serwisu napisaną specjalną czcionką obrazkiem z logo, ponieważ np. w Chromie czcionka jest strasznie poszarpana i sam napis wygląda jak kiepskiej jakości gif.
 5. Tajnos-Agentos

  Witamy na nowej stronie serwisu gram.pl

  Moim zdaniem należałoby dla urządzeń mobilnych zmniejszyć czcionkę lub usunąć część mniej istotnych informacji na stronie, ponieważ linki na siebie nachodzą i nie jestem w stanie wybrać interesującej mnie podstrony. Poza tym strona ma ładny design, ale jest przepełniona treścią przez co jest mało czytelna. Fajnie, że użyliście czcionki do zrobienia logo, ale ja bym został przy zwykłym obrazku, ponieważ w Chromie ta czcionka jest poszarpana. W przypadku zwykłego tekstu nagłówka to nie razi, ale logo na stronie wygląda jakby było kiepskiej jakości.
 6. Problem jest w tym, że kiedyś fani wypisywali swoje życzenia rozwinięcia danego wątku na forum i nikt ich nie słuchał. Twórcom nie opłacało się po prostu robić mini-dodatku do gry. Teraz mamy DLC, które pozwalają na wprowadzenie upragnionego przez graczy rozszerzenia danych wątków w grze. Myślę, że to jest właśnie siła DLC. Gracze dostają to co chcą za odpowiednią cenę. Może na Zachodzie 15$ za DLC to nie dużo, ale dla nas jest to cena z gatunku zaporowych.
 7. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. W tym przypadku nawet dwie o niczym nie świadczą. Czekam na gameplay.
 8. Prawda, ja w Far Cry 2 zagrałem tylko dla "widoczków". Tzn. z początku myślałem, że będzie miał fajną fabułę, a potem to już było mi wszystko jedno.
 9. Z całym szacunkiem dla Vadera, ale R2D2 rządzi :D Jest gdzieś może jakiś filmik pokazujący jak go zrobiono?
 10. To prawdziwa grafika dorównująca filmowi. Wymagania: Quad Core 6gb RAM GTX580
 11. Mocy jasna strona dobrą jest!
 12. Tajnos-Agentos

  Techland pracuje nad kontynuacją Dead Island?

  Najpierw wyspa, a potem... cały świat. To brzmi jak plan jakiegoś szalonego naukowca :P
 13. Poczekamy, zobaczymy. I tak okaże się, że Risen 2 będzie portem z konsol, bo raczej nie sądzę, żeby robili zupełnie od nowa wersję dla PC.
 14. Grałem w Black Opsa i mi osobiście podobała się grafika. Może nie jest całkowicie realistyczna, ale jest dosyć szczegółowa, zwłaszcza modele broni. Mówię tak mimo że nie jestem fanem codów. Wolę Battlefielda, ale w nowej odsłonie grafika w ogóle nie pasuje do stylu gry. Jest za bardzo efekciarska, a szkoda...