SwenG

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4175
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SwenG

 • Ranga
  Sekretarz
 1. SwenG

  Zamknięta beta The Crew wraca na PC

  No ludziska, jeszcze 2 dni jeżdżenia super bryczkami, brać i wykorzystać pozostałe dwa klucze :) Jakby się ktoś pytał skąd się u mnie wzięły to od Ubisoftu dostałem maila z kluczami i jak to w mailu ujęli "we''re offering you the chance to build you own crew" :)
 2. SwenG

  Zamknięta beta The Crew wraca na PC

  Mam 3 klucze do bety do rozdania, kto pierwszy ten lepszy. W zamian poproszę o dodanie mnie jako znajomego w ubiplay-u żeby można było pojeździć w grupie. Mój nick z ubiplay to "swengus". Oto 3 klucze: A6PE-LPWD-M8RX-TE6T PFR3-FDWK-BL4X-LWA3 TEJ6-K9AH-JFCU-XMBC wystarczy zaktywować produkt na Ubiplay-u, jak ktoś wykorzysta to miło by było jakby napisał że dany klucz został wykorzystany. Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi :)
 3. Haters Gonna Hate :) Kupiłem, zagrałem i jak dotychczas nie zawiodłem się na Watch Dogs. Dostałem mniej więcej to co oczekiwałem, a nawet więcej bo oczekiwania mi troszkę zmalały po fali złych opinii ludzi, którym po prostu ta gra nie działa płynnie z powodu zbyt małej ilości ramu. W tej chwili w moim prywatnym rankingu gier stoją dwie produkcje Ubisoftu, AC IV Black Flag i Watch Dogs.
 4. SwenG

  Assassin''s Creed IV: Black Flag

  Hej, potrzebuję przyjaciół, żeby zrobić czwartą część misji z AC Initiates - ADMIRAL OF THE BLACK. Muszę pomóc w misji floty Kenway-a i eskortować statek z użyciem floty Kenway-a. Poprosiłbym o zaproszenia, mój Uplay ID - swengus.
 5. W TVP1 dają dziś pierwszy odcinek Farscape: The Peacekeeper Wars oczywiście nie przegapię :D - godz. 0:45, w przyszłym tygodniu drugi odcinek o 23:55.
 6. SwenG

  Piękne Kobiety :-D

  Keep Doing What You''re Doing ;)
 7. Hmm, a Jade to kiedy odeszła ? Najładniejsza osoba w Ubi. Swoją drogą to ktoś wie gdzie ją przygarnęli ? :D
 8. SwenG

  Wysyp materiałów z gry Enslaved

  Ta, a obrazki w rozdzielczości 2428x1440 pikseli, już jest jakaś konsola dająca taką rozdzielczość ??? ;)
 9. Hołdys to w razie co nadrobiłby nazwiskiem. A Vader, no cóż, Vadera równie dobrze mogło by nie być. Ani nie zrobił lepiej grze ani gorzej. Mało kto w ogóle pamięta jakąś piosenkę Vadera a śmiem twierdzić że 80% kupujących wcale jej nie słyszała.
 10. Blah, to w Toruniu nie będzie. Bo Vobisów to u nas dostatek, chyba z trzy punkty są. Miło by było, gdyby gram podpisał taką umowę właśnie z Vobisem.
 11. SwenG

  Mass Effect 2

  Z Iwoną Strzechowską myślę, że mogą już prowadzić rozmowy :D Miło byłoby obejrzeć ją w tej produkcji.
 12. No trochę pojechałeś i chyba nie w odpowiednim temacie. ME nie jest crpg tylko strzelanką z fabułą i to bardzo dobrą strzelanką z fabułą. To, że nie lubisz tego typu gier nie znaczy, że ci którzy lubią są ćwierćdebilami po lobotomii. Następnym razem zastanów się kogo chcesz obrazić i po co.
 13. SwenG

  Mass Effect 2

  [edit] skasowane, szkoda nerwów :/
 14. SwenG

  Mass Effect 2

  Piękne :D Chcę ten kubek !
 15. SwenG

  Mass Effect 2

  To. Zrobić coś w stylu ME2: GOTY z wszystkimi DLC.