BigLebowski

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  505
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O BigLebowski

 • Ranga
  Przodownik
 1. BigLebowski

  The Last of Us - recenzja

  Lucas walisz takimi spoilerami, że jakbym już gry nie skończył, to bym się do Ciebie na Grochów przejechał, by pobawić się nieco w ogrodnika. Fajny tekst, ale przez spoilery absolutnie nie nadający się do linkowania.
 2. "Zakupów w PS Store dokonacie oczywiście za pomocą kart pre-paid" lub za pomocą karty płatniczej/debetowej podpiętej do naszego konta. To raz, a dwa to zmień link kierujący do ich zakupu na ten -> http://www.gram.pl/sklep/ps3/karty-pre-paid-psn/.
 3. Ale dlaczego żadnych? Ludzie są przyzwyczajeni do wyglądu i mechaniki obecnych serii, natomiast nie ma sensu wciskać nowych pomysłów w starą architekturę.
 4. Najpewniej takie informacje pojawiają się na bieżąco na blogu PlayStation.
 5. Mylisz fakty. Jeśli w PSS kupisz grę ze zniżką dla posiadaczy PS+ to po wygaśnięciu abonamentu nadal możesz się nią cieszyć. Inaczej natomiast jest w przypadku "darmowych" gier udostępnionych abonamentom, gdyż tu ograniczeniem czasowym jest dzień wygaśnięcia abonamentu. Pisząc dokładniej, płacisz za możliwość pogrania w tytuły, które w okresie trwania abonamentu zostaną udostępnione subskrybentom, ale by je uruchomić musisz mieć aktywną usługę. W przeciwnym razie gry Ci się nie uruchomią.
 6. therione mylisz się pisząc, że nie wszyscy deweloperzy podzielają ten pogląd. Zapominasz, że cykl powstania gry to około dwóch, trzech lat, czyli gry o których piszesz zaczęły powstawać w 2009/2010 roku. Natomiast FB ma zapewne na myśli zaczynanie nowych projektów na stare konsole w roku 2012, czyli że efekty tych prac przyjdzie nam zobaczyć najwcześniej w pod koniec 2014, a to już zupełnie inna bajka. Facet ma rację, w tym roku myśląc o nowym IP deweloper musi już myśleć o nadchodzącej zmianie generacji konsol.
 7. Od jutra przez dwa tygodnie roczna subskrypcja PS+ z 25% zniżką.
 8. Wie ktoś może kiedy ma wyjść łatka do HoMM VI?
 9. Dzięki za odpowiedź :-). No to czekam. @Redjevel Nie, nie tylko Ciebie ono drażni.
 10. Wszystko fajnie, zaraz obejrzę, ale kiedy prOgram?
 11. Ale ten plik można przywrócić i zaznaczyć żeby dodał go do wykluczeń ze skanowania. Na karcie informacyjnej jest jakiś mało rzucający się w oczy odnośnik, który przeniesie Cię do odpowiedniej zakładki z opisanymi opcjami.
 12. Tja, prOgram i regularność ;-D. Siebie? ;-)
 13. System reputacji - jeśli jakiś plik pobierze mniej niż 100 osób używających Nortona, to taki plik z automatu uznawany jest za zagrożenie. Sam plik jest OK - gwarantuję.
 14. I tak nie wyobrażam sobie grać w Baldury i nie słyszeć "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę". Więc mnie to wydanie lotto.