Marros

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  169
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Marros

 • Ranga
  Przodownik
 1. Plik z danymi podaje się na wejście programu wpisując w wierszu poleceń (konsoli) tak: program.exe < plik_z_danymi (Oczywiście trzeba pamiętać o ścieżkach, ale wystarczy mieć program i dane w jednym katalogu, przejść do niego, by wystarczało wpisać tylko to, co napisałem powyżej) Program zamiast z klawiatury czyta z tego pliku.
 2. Marros

  iTunes - Temat Ogólny

  Dzisiaj chciałem dać iTunesowi (windowsowemu) szansę, ale.. To jakieś nieporozumienie, żeby nie można było odtwarzać plików WMA u konkurenta Windows Media Playera.. ;] I nie, nie bawi mnie konwersja czegokolwiek.
 3. A jeśli z tego komputera korzystają jeszcze inni użytkownicy gram.pl, nie trolle, to co, też powinni zostać zablokowani? Bo takie coś proponujesz.
 4. Chyba u Ciebie na chacie :P 0 to fałsz a nie-zero to prawda.
 5. Marros

  Piractwo

  Możesz potraktować to jako mirror. Także transfer może być lepszy, a serwer producenta nie ma takiego obciążenia - mniejsze koszty.
 6. Marros

  Patch do Laira potwierdzony

  Niedługo (ale trochę później) to i w bebechach peceta nie będzie się grzebać ;)
 7. Wiem o tym. Chodziło mi o to, że nauczywszy się już jakiegoś języka z danego poziomu i zrozumiawszy ''o co tu tak naprawdę chodzi'' nie ma się jakichś specjalnych problemów z douczeniem się innych języków.
 8. Ale tak naprawdę we wszystkich językach jest praktycznie to samo.
 9. Marros

  PGA vs. GC - decydujące starcie

  >ciężko powiedzieć, by zwycięstwo było _miarzdzące_ Boli.
 10. Może wyjąć nową pamięć i nie będzie piszczało. Potem mógłby sprawdzić w instrukcji, czy ta pamięć pasuje do jego płyty głównej i wtedy się okaże co powinien dalej zrobić.
 11. Sprawdź czy dla okienka rozmowy także jest ustawiony polski układ klawiatury.
 12. W polskim układzie klawiatury ''@'' to [Shift] + [2]
 13. dwójkowy -> dziesiętny 1. wczytujesz ciąg do tablicy 2. sumujesz od końca ciągu wartości komórek z wagą 2^i, gdzie i = 0, 1, 2... 3. wypisujesz wynik dwójkowy -> szesnastkowy 1. wczytujesz ciąg do tablicy 2. sumujesz od końca ciągu wartości komórek z wagami jak wyżej, tyle że w paczkach po 4 komórki i dla każdej paczki wagi zaczynają się od 2^0. wpisujesz wynik sumowania elementów każdej paczki już w kodzie szesnastkowym do kolejnej wolnej komórki wcześniej utworzonej tablicy char. 3. wypisujesz zawartość tablicy char od końca
 14. Albo (i = 0) i (i < b), albo (i = 1) i (i <= b). A jeśli ma wypisać cyfrę jedności, to printf("%d", s-(10*(s%10))); @Bimbermistrz Przydałoby się wiedzieć jaki to błąd wypisuje Ci kompilator.