Visconius

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  52
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Visconius

 • Ranga
  Przodownik
 1. Emm. Jakie telefony produkuje Microsoft? Bo ostatnio wycofali ze sprzedaży ostatni model.
 2. Kij z masami. Ameryka - co za porypany kraj. Otwierasz drzwi policji, a oni Cię zabijają. Chyba coś nie halo że Ci którzy mają bronić i służyć strzelają do obywateli n.p. podejrzenia przestępstwa.
 3. Ciekawe co z Windows Phone? Bo ani iOS, ani android mnie nie interesują.
 4. > > Nie wiem jak u was z angielskim > Podejrzewam, ze lepiej niz u Ciebie. Od osmiu lat w pracy uzywam przez osiem godzin dziennie. > > You will receive the refund in Steam Wallet funds or through the same payment method > you used to make the purchase. If, for any reason, Steam is unable to issue a refund > via your initial payment method, your Steam Wallet will be credited the full amount. > Oh jaki jad. Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni :D Oki. Miałeś rację co do całości, a ja czytając tylko wyrywkowo fragment nie zrozumiałem.
 5. Nie wiem jak u was z angielskim, ale akapit na który się powołujecie mówi że te systemy płatności wspierają system refundacji (zwrotów). Raczej można to zrozumieć że jeśli płaciliście jedną z tych metod możemy ubiegać się o zwrot. O tym że zwracają tym sposobem to nie ma ani słowa.
 6. A Pan poprawny niech sobie rozważy że cover jest słowem zapożyczonym z angielskiego. Profesor Miodek Ci wyjaśni że w języku polskim używa się sformułowania - kalka z języka angielskiego. Cover to może być utworu muzycznego i raczej oznacza jego nową interpretację, albo wykonanie przez innego artystę.
 7. Producent? - W sumie tak, może i można zmienić procesor, ale tylko na Intela (jak zmienisz płytę główną to czy jest to ten sam sprzęt, czy trzeba nowych sterowników), podobna kwestia w dziedzinie k. graficznej. Ale chodziło mi raczej o OS, poza programami ze Steam chyba nic innego tam nie działa. To co? Otwarty czy nie?
 8. > To nie jest konsola. Zamknięty system służący do grania. Normalnie nie-konsola jak nic.
 9. > I co z tego jak polskie piwo jest najlepsze. Łahahhaa. Rozbawiłeś mnie. Kwestia gustu, ale ogólnie jako rynek producencki, to mocno bym z tym polemizował. Są tylko nieliczne wyjątki. Szkoda że jak mnie zwolnią z pracy to nie będę się mógł zająć tym samym co Greg. Chociaż w sumie w pracy się tym zajmuję......
 10. Słuszna uwaga. Wrocław to nie pimpkowo dolne, może adres jest już znany?
 11. Co ten Gabe fanzoli? Ktoś rozumie o co mu chodzi? Przecież Windows 7 i XP też są zamknięte. Jakoś katastrofy nie ma i mogli się rozwijać???
 12. Jakbym miał w miejscu zamieszkania swój stacjonarny komp to bym grał ;) Niestety pozostał w domu rodzinnym :(
 13. Visconius

  55 cali od Toshiby i 3D bez okularów

  Jeśli będzie to popularne i korzystać będzie z tego coś więcej niż tylko konsola (np. TV i filmy na płytach) to jak najbardziej tak. Okulary migawkowe to w moim odczuciu marna inwestycja do domu.
 14. Visconius

  DotA 2 niemal na pewno nie w tym roku

  Och, jakiż flame się posypał na moją głowę :) Wszystko pięknie ale kończąc: 1. Tak czytam co tam jest w tym linku i moja znajomość angielskiego mówi mi że dobrze zrozumiałem. W dodatku nie przekonałeś mnie bo moja racja jest bardziej mojsza niż Twojsza i patrz punkt2. 2. Do wszystkich "DOTA2 to DOTA2" oraz "zastrzeżony znak towarowy", "logo gry" - kto wam powiedział że deweloperzy nie mają tej maniery. Jednak "mea culpa" skoro valve sam tak twierdzi może być i kupa2, nie będę tego kwestionował. A na złośliwy komentarz Ichvandera o skrótach odpowiem: a) rzeczowo- podstawowe skróty bym zostawił CPU, GPU, AMD, fps, mmo, mmorpg, crpg, tpp, tps - bo to podstawy i one rzeczywiście są wszędzie i często tłumaczone wbrew pozorom. Tytułów pod warunkiem że nie jest to oficjalny akronim bym nie skracał. b) złośliwie- Panie Wszechzłośliwy, chyba chodziło Ci o małe okienko w przeglądarce, a nie w wyszukiwarce ;> Kończę offtop i zastanawiam się w temacie czy ten skok na kasę się uda.