nurni

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nurni

 • Ranga
  Obywatel
 1. > To niesamowicie cenna wiedza, zwłaszcza dziś, zwłaszcza w naszym kraju, powoli > zawłaszczanym przez takich samych ludzi, jak ci, którzy doprowadzili do największych > rzezi XX wieku. Takich ludzi, jak my, wierzących, że działają w imię dobra ogółu. > I gotowych dla tego dobra lżyć, bić a nawet zabijać, tak, jakby kiedykolwiek z tego właśnie > wynikło coś dobrego... > > Nie zapędzasz się aby? Zdecydowanie się pan recenzent zapędził. Trochę smutne gdyż uważałem go za bardziej rozsądnego.
 2. > To niesamowicie cenna wiedza, zwłaszcza dziś, zwłaszcza w naszym kraju, powoli > zawłaszczanym przez takich samych ludzi, jak ci, którzy doprowadzili do największych > rzezi XX wieku. Takich ludzi, jak my, wierzących, że działają w imię dobra ogółu. > I gotowych dla tego dobra lżyć, bić a nawet zabijać, tak, jakby kiedykolwiek z tego właśnie > wynikło coś dobrego... > > Nie zapędzasz się aby? Zdecydowanie się pan recenzent zapędził. Trochę smutne gdyż uważałem go za bardziej rozsądnego.
 3. U mnie dll poprawił ogólny framerate ale nie usunął zaciachów przy szybkim ruszaniu kamerą. Dopiero rada Pietra usunęła problem:)
 4. Pietro 87-wielkie dzięki za wskazówkę w sprawie tej nieszczęsnej wody. Gra chodzi teraz prawie idealnie przy maksymalnych ustawieniach. Wcześniej miałem non stop freezy. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :)
 5. nurni

  Spellforce 2 - problemy

  Witam! U mnie na karcie Asus 6800 GT pokazuje 14 punktów.Jak napisałem wcześniej niezależnie od ustawień mam 7-8 klatek
 6. Też mam tę grą i niestety nie mogę w nia pograć.Problem jest często spotykany a nie ma niestety skutecznego rowiazania jak na razie.Niezależnie od ustawień szybkośc oscyluje pomiędzy 7-10 klatek.Mój konfig to P4-3gHz,GF6800 GT i 1Gb ramu.Pewnie o ten problem chodziło Viperowi.Pomijam już krzaczące się polskie czcionki