Amdor6

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  943
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Amdor6

 • Ranga
  Delegat
 1. Amdor6

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  O ile dobrze pamiętam, trzeba zacząć nową grę, żeby wszystko działało prawidłowo.
 2. Czy to ja coś robię źle, czy ceny na odpowiednich podstronach wciąż są stare, rzędu 40–50 złotych?
 3. Trochę zbyt minimalistyczna ta okładka jak na to, żeby była oficjalna i ostateczna. A 30 września brzmi prawdopodobnie, chociaż nie ma to w tej chwili raczej większego znaczenia, czy będzie 30 września, 30 października czy 30 listopada. Tym niemniej ta pierwsza data byłaby dla mnie o tyle przyjemna, że dzień przed urodzinami.
 4. Okazało się, że wypuścili nieskończoną grę z olbrzymią liczbą błędów i niedociągnięć, w tym krytycznych, które nie powinny się znaleźć nawet w becie. W momencie premiery gry nie dało się nawet ukończyć jednej misji w kampanii z powodu błędu. Gra dostała ocenę rzędu 1,8/10 na Metacritic, a w końcu Kalypso zaczęło w ramach rekompensaty wysyłać klucze do Dungeons i Patrician 4 osobom, które wysłały im zażalenie i dowód zakupu LoP.
 5. Kalypso zrobiło fajne Tropico (3 i 4), ale ich większość ich eksperymentów z powrotem do starych marek (Airline Tycoon 2, Port Royale 3, Disciples 3, Patrician 4) skończyła się słabo, Jagged Alliance: BiA i Omerta zebrały marne oceny, a Legends of Pegasus to jedna z większych afer 2012 r. Sceptycyzm jest więc jak najbardziej na miejscu... Szkoda, żeby potencjał gry o Wenecji się zmarnował.
 6. A nie okazało się, że tego zwycięzcy w ogóle nie interesuje nagroda? Słuszałem, że Molyneux wręcz zachęcał go do jej przyjęcia, na co słyszał jedynie "e tam". No i się M. wkurzył, że jego szumna nagroda spotkała się z całkowitą obojętnością. Sam zwycięzca z kolei twierdzi, że "gry takie jak Godus to nie dla niego" i że "woli Halo i Call od Duty".
 7. "thebureau-game.com, thebureau-game.net, whathappenedin62.com, and whathappenedin62.net." Jak kopiować, to z głową.
 8. Wszystkim szydercom wytykającym, jacy to Brytyjczycy są głupi, polecam to: http://www.gram.pl/news/2013/02/18/najlepiej-sprzedajace-sie-produkty-w-sklepie-gram-pl-80.shtml
 9. Pierwsze trzy minuty to nawijanie o tym, co doskonale widzę na ekranie, i jedno zdanie treści, na wszelki wypadek po całym tym opisie powtórzone. Nie tak się powinno to robić, przecież taka prezentacja jest śmiertelnie nudna i irytująca.
 10. Tak na marginesie - format daty przy artykułach jest taki: 03. grudnia 2012 13:22 W datach nie stawia się kropek oznaczających liczbę porządkową. Powinno być: 3 grudnia 2012 r. 13:22.
 11. Stary layout był czytelny, różne sekcje miały różny wygląd, na górze był czytelny, prosty pasek odnośników itd. Nowy layout wrzeszczy na mnie: KLIKAJ WSZYSTKO CZYTAJ TO KLIKAJ NA TO NIEWAŻNE CO TO KLIKAJ PATRZ. Wybrane pozycje ze sklepu, artykuły, wiadomości - wszystko wygląda dokładnie tak samo. Całość sprawia wrażenie, jakby ktoś rozsypał talię kart i udawał, że powstał sensowny, logiczny układ. Cóż, może za parę lat ktoś się opamięta i wróci przyjaźniejszy wygląd.
 12. Podoba mi się, że dumnie brzmiąca "Edycja 2012" dodaje tylko (a właściwie wymusza) Origina, którego nikt nie chce, i znacznie podwyższa cenę. GJ.
 13. Amdor6

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  To ja ze swojej strony polecę Chivalry: Medieval Warfare, za tę cenę to świetny zakup.