Kubak10

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  404
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kubak10

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Naprawdę jesteś takim durniem czy tylko udajesz?
 2. Kubak10

  Plebiscyt - gry wszech czasów

  1. Diablo II (2000) 2. Deus Ex (2000) 3. Heroes of Might and Magic IV (2002) 4. Disciples II: Mroczne Proroctwo (2002) 5. Max Payne (2001) 6. BloodRayne (2002) 7. Red Faction (2001) 8. Aliens vs Predator 2 (2001) 9. Warcraft 3: Reign of Chaos (2002) 10. Twierdza (2001)
 3. Kubak10

  Plebiscyt - gry wszech czasów

  Oczywiście chodziło mi o Heroes of Might and Magic III (1999, PC)
 4. Kubak10

  Plebiscyt - gry wszech czasów

  1. Planescape: Torment (1999, PC) 2. System Shock 2 (1999, PC) 3. Heroes of Might and Magic (1999, PC) 4. Grim Fandango (1998, PC) 5. Sanitarium (1997, PC) 6. Heart of Darkness (1998, PC) 7. Deluxe Ski Jump (1999) 8. Quake (1996) 9. Myth: The Fallen Lords (1997) 10. Blade Runner (1997)
 5. Nadal kontynujesz swój bełkot, zamiast zająć się czymś pożyteczniejszym? "a jakieś to doświadczenie" - nie mam pojęcia co to ma oznaczać, cała wypowiedź powyżej to istna enigma, w jaki sposób pierwsze zdanie połączone jest z drugim - nie wiem Od kiedy mały budżet = gorsza jakość? Dodajmy do tego ogarnięcie buildu, zestawu broni, czarów itd., ale to przecież tylko schematy. Która z twoich czterech szarych komórek poradziła ci, żeby umieścić apostrof w tym miejscu?
 6. Criticker.com - lepszy niż filmweb
 7. Kubak10

  Dark Souls - temat ogólny

  Mit - nie ma żadnego filmiku ani screena potwierdzającego tą wersję.
 8. Kubak10

  Dark Souls - temat ogólny

  Eee, myślałem, że spotkałeś w Ash Lake żywego Siegmeyera, o tym, że po pokonaniu chaos eaterów będzie leżał martwy pisałem kilka postów wyżej :)
 9. Kubak10

  Dark Souls II

  Czyli nie wiesz, czyli tajemnica. >Opis Płomienia Strażnika Ognia wyraźnie mówi, że robią to dobrowolnie. Czyli jednak jest coś zapisane w tych opisach. Zgadnij. A ja wyczuwam nutkę błazeństwa - najpierw ad personam, później odkręcanie kota ogonem, nieładnie Ponownie - przerysowana postać - od początku widać, że jest negatywnym bohaterem Mam ciekawsze rzeczy do roboty, serpenta nie spotkałeś - to fakt Opis tych szat wyjaśnia co masz do zrobienia w New Londo, jeśli dobrze pamiętam Nie dubluje, Oscar mówił o jednym dzwonie Dobra, zaczynasz mnie nudzić - masz jakieś wątpliwości i koniecznie chcesz wojować - skończ grę, zapoznaj się przynajmniej z niektórymi filmikami z tej listy: https://www.youtube.com/playlist?list=PL4825DBA198EBE9B9 i wtedy pogadamy. Na chwilę obecną - to nie ma sensu. Bez odbioru
 10. Kubak10

  Dark Souls - temat ogólny

  Jak się skończyła ta fabuła? Jeśli jest żywy przy Ash Lake, to czy mógłbyś wrzucić screena?
 11. Polecam "Zabawy z bronią" M. Moore''a
 12. Kubak10

  Dark Souls II

  Intro To oni doprowadzili do obecnego kształtu świata. Nietypowo zrealizowany scenariusz, nie wiem dlaczego wszyscy chcą, żeby gry były klepane na jedną modłę. I wybacz, ale na twoim GS-ie jest mnóstwo gier, które mają dennie zrealizowany scenariusz, a które pewnie broniłbyś do upadłego, pomimo tego, że one raczej nie mogłyby się bronić nietypową konwencją. Tylko, że bohater wcale nie jest pusty. Za kratami? Niektóre mają Tylko oni czegoś bronili, on był więziony. Tylko ja przynajmniej nie biegałem po forach i nie udawałem jedynego oświeconego ( po przejściu 1/4 gry) >>No sorry, interpretuję tylko to co widać. To ja zinterpretuje to tak, że jesteś skończonym osłem, skoro termin "fabuła nie podana na tacy" musiałem ci tłumaczyć przez 5 postów. No sorry, interpretuję tylko to co widać A zaraz po tym menu. Interpretujesz tylko to co odkryjesz. Bo ten nieznajomy ma nieprzyjazne intencje? Poprzednie strony, najpierw pisałeś, że po dzwonach nic się nie stało, potem jak ja i inne osoby pytały się o węża to zacząłeś uprawiać dodging Gdzie ja pisałem o piromantach? No tak, to żeby uderzyć w dzwony to zbędne wskazówki, nie dziwię się, że połowa rzeczy cie mija
 13. Kubak10

  Dark Souls II

  Nie wyjaśnia. To co się stało z bogami, jaka jest nasza w tym rola - sami musimy się tego dowiedzieć Wyciąganie wniosków? Kto go stworzył i dlaczego główny bohater mający klepki na swoim miejscu w nim przebywa? Chyba nie wiesz o którym kowalu mówię A to, że jest uwięziona w miejscu, przez które przewijają się praktycznie wszyscy wędrowcy to nic dziwnego. Czytałeś opis pierścienia? Znalazłeś jego zbroję? Poza tym to, że jest kilkanaście razy silniejszy od otaczających go wrogów naprawdę cie nie zastanowiło? No tak, w każdej "sieczce fantasy" widzimy NPC-ów o zdrowych zmysłach uwięzionych z nieznanych przyczyn za kratami na szlakach pomiędzy lokacjami. Naprawdę nie widzisz tego, że jest podejrzanym tchórzem? >W dodatku ma zabugowane menu interakcji :( Pierwsze słysze Nie starasz się >? A skąd: co mam wiedzieć skoro szacowne grono twórców A jaki ma interes w opowiadaniu swojej historii pierwszemu lepszemu przechodniowi? Jeśli miałby z siebie wykrztusić dialogi na poziomie Mass Effecta, to tak, odebranie mu głosu jest genialnym posunięciem Nie mam pojęcia do czego to się odnosi i co to znaczy "FGS" W trakcie którego walczyłeś praktycznie z samymi randomami, rzeczywiście Sam się przyznałeś, że po dzwonie minąleś węża. Crestfallen Warrior (na początku gry), Lautrec (za opłatą), pierścień Havela, Alvina, jeśli miałeś szczęscie - sprzęt Channelera, Domnhall of Zena, wszystko co znajdujemy przy zwłokach czarownika z New Londo (katalizator, ubrania, czar), serpent. Jeśli chodzi o pierwsze lokacje - to chyba tyle. Jeszcze można trochę rzeczy odpalić jeśli się ma itemy z dalszych lokacji. W Anor Londo jest tego kilka razy tyle, to samo w New Londo, Duke Archives i DLC.