vonYoYo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O vonYoYo

 • Ranga
  Obywatel
 1. Powinna byc tansza na nasz rynek, nie 99 a 69 zl za platny prolog do Gwinta, albo nawet i taniej. Moze na Black Friday cos obniza? Moze wtedy wezme
 2. Słabe, że nikt nie zrobił wersji PL, aż dziw bierze.
 3. FPP jest ok, nieporozumieniem byłby widok TPP właśnie.
 4. Lepiej zeby nie bylo jak z Agony.
 5. Super news! A jeszcze lepszy byłby jakby okazało się, że będzie spolszczona! Gloomhaven jest MEGA!!! Chociaż cena mnie powaliła nie mówiąc o półrocvznym oczekiwaniu ;).
 6. Szmira i oszustwo ten caly SC. Wieczna alfa za miliony. Powinni oddac kase, przeprosic i zniknac.
 7. Niestety na ten idiotyczny tytuł i wieczne demo alfy nabrałem się i ja.... Ten SC to jest największy przekręt w historii! Amber Gold, SKOKI i inne wymysły się chowają przy tym.
 8. Ale brzydka, chyba dla japonskich masochistow ;).
 9. vonYoYo

  Star Citizen - kolejne nowości na wideo

  Kolejne bzdety na temat tego gniota, którego autorów powinno pozwać się do sądów.
 10. A kiedy Total War: Middle-Earth ???? Brałbym w ciemno :D .
 11. No cóż, ta sama śpiewka jest z jednej i drugiej strony, jedni mówią że projekt jest duży i ma regularne update'y i dlatego tak długo trwa produkcja, inni jak mantrę powtarzają że to scam, przekręt, wyłudzenie bla bla bla i tak od samego początku. Kto ma rację przekonamy się za kilka lat. Mogę się założyć że nawet gdy gra wyjdzie, to niektórzy i tak znajdą sobie powody do narzekania. Wszyscy potrafią narzekać (albo wychwalać), ale mało jest takich którzy potrafią poprzeć swoje argumenty sensownymi dowodami. Pozdrawiam Ale to są właśnie argumenty. Sam wsparłem wiele lat temu, wtedy zakładano, że za dwa lata tytuł miał się pojawić, miał być Squadrom 58 już dawno, doją tylko i robią z ludzi idiotów, ale co gorsza wciąż się towarzystwo nabiera na screeny. A jak się odpala tą słabą alfę, to aż żal d... ściska, że wydało się te zdaje się 39 dolarów na to. Optymalizacja jest bardzo słaba, a nawet antyaliasing nie działał jeszcze w wersji jaką miałem. To już 1000 razy sobie lepiej radzą studia, które nie mają nawet 1/20 tego budżetu co oni. Obciach i wstyd ten cały SC, który wystawia branżę na pośmiewisko. Problem taki, że wciąż nawet ta zapowiedź pisana na wietrze nie ma konkurencji w zasadzie. W tym czasie to już CDProjekt zrobił/robi 2 duże gry i pewnie C77 wyjdzie wcześniej niż ten cały SC (a jak wyjdzie to znów będą zawijać manianę, że to tylko fragment teraz, sorry, że 2 planet ;P... gra widmo, której nie polecam. Amen.
 12. Ten Star Citizen to jest najwieksza sciema w historii gier. Powinni dostac pozew zbiorowy za te klamstwa i wyludzanie $.
 13. Czekam na wersje PL. Jak bedzie kupie, a jak nie to pass. Autorzy czy tez polscy wydawcy dali tu ciala po calosci.