Lord_Avatar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1969
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lord_Avatar

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Lord_Avatar

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Angielski jest stosunkowo plastycznym językiem pozwalającym na znaczną dowolność w splataniu wypowiedzi. W wolnym tłumaczeniu "to be in the/a sulk" znaczy z grubsza tyle, co "strzelić focha".
 2. Bogowie... Ten wątek nadal żyje? Niepojęte. :D
 3. Raczej kampania Abuggona i skopanie tyłków waszym cpu, gpu i cierpliwości.
 4. Lord_Avatar

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  > > No właśnie Val - trochę powagi... Widzę, że przywdziałeś zbroję i kruszysz kopie o coś, co powoduje u mnie odruchy facepalmowe... (jednak to nie moje odruchy są tu istotne, więc na tym poprzestanę) Historia jest naturalnym dziedzictwem narodu, swego rodzaju "dobrem", z którego wypada się uczyć, o którym należy pamiętać, i z którego można czerpać. Z historią trzeba też się oswoić, a to, że jako naród jesteśmy w stanie bezboleśnie (nie do końca, jak widać...) zaczerpnąć z kart naszych dziejów podle kojarzącej się treści i potraktować ją z przymrużeniem oka, świadczy o tym, że demony w większości są już w klatkach.
 5. Pograłem sobie w C&C 4, z przykrością stwierdzam, że każda poprzednia część tej serii zjada czwórkę na śniadanie. Nie ma takiej katastrofy jak w DoW 2, ale jak na TAKI tytuł jest bardzo miernie.
 6. 1v1 najlepiej wychodzi w sobotnie wieczory przed knajpą; w RTSach teamówki są górą.
 7. Lord_Avatar

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  A tak przy okazji "to rout" znaczy też tyle, co zmusić do odwrotu/wycofania się. The enemy has been routed!
 8. Ta dwunożna artyleria to XV88 Broadside i to jest jednostka ciężkiej piechoty, a nie pojazd. Atakuj czymkolwiek, co gryzie piechotę i będzie dobrze.
 9. Nie trzeba jej robić od nowa, wystarczy skopiować meritum części pierwszej na nowym silniku i z nową grafiką. Hit murowany.
 10. Musisz pomodlić się do Tzeentcha i obłaskawić go galaretką wiśniowo-krwistą z bitą śmietaną. Możesz też złożyć w ofierze Ebberta. ^^
 11. Teraz odkupią Ebberta za grube miliony, żeby wszystko "naprawił". ;D
 12. Last Stand to co najwyżej mod. Udostępnienie całej rasy za darmo zwyczajnie by im się nie opłacało; toż to masa pracy, a skoro już jest nowa rasa, to przydałaby się i nowa kampania, a nowa rasa i jej kampania to już gotowy expansion set.