mashallah

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1296
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mashallah

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dodali obsługę 16:10 i 4:3? Pewnie nie?
 2. Nie mam ani PS3 anie żadnej gry od CrapWare i uważam też W2 za przereklamowanego. Uwielbiam twórczość Bagińskiego i Platige Image ale ten trailer to nie jest ich poziom.
 3. Słaby ten trailer, pewnie dlatego, że są wstawki z gry i intro jest pocięte.
 4. mashallah

  Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - recenzja

  też się poczułem zmieszany i nie wiedziałem co napisać po prostu wyjaśniam,no i w moich postach nie ma żadnej agresji więc spoko.
 5. mashallah

  Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - recenzja

  chciałem udowodnić osobą pokroju maXan, że rozdziałka 4:3/16:10 nie wymarała, wręcz odwrotnie jest najbardziej popularna. (przeklikaj tam sobie w statystykach rozdzielczość).
 6. mashallah

  Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - recenzja

  btw. wszystkim niedowiarkom którzy ogłaszają wymarcie 16:10 zerknijcie na statystki steama: http://store.steampowered.com/hwsurvey
 7. mashallah

  Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - recenzja

  a czy wymagający system walki nie jest dlatego taki wymagający bo gra ma potworne sterowanie? gra zasługuje co najmniej 5/10.
 8. mashallah

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Czyli przy 1980x1200 będę miał czarne paski? To chyba jakiś żart CDP, przecież grę tworzyli od początku na PC powinni to zoptymalizować. Możesz się dowiedzieć czy będzie jakiś patch i to poprawi? Mam czekać do ER?
 9. O tym własnie mówię, w dzisiejszych czasach nikt już nie wydaje rozszerzeń w boxach tylko poprzez sieć (DLC) bo koszta wychodzą taniej niż tłoczenie płyt. Oczywiście czasem obok DLC są też wydawane boxy dla osób którzy nie lubią płacić w sieci/nie mają możliwość/kolekcjonerów. CDP jest sprytne bo użyła innego słowa niż DLC, a ludzie już ich porównują do Valve, poczekajmy na pierwszy płatny content to zmienicie zdanie.
 10. Jeśli będzie do kupienia w osobnym boxie (i tylko w boxie) to zwrócę honor i odszczekam swoje pomówienia.
 11. Chyba przespałeś sporo czasu, w obecnych czasach DLC = rozszerzenie (inaczej się po prostu nazywa) lub zupełnie nowa gra z pełną ceną (F:Las Vegas) lub zbiorcze wydanie wszystkich dodatków. Ale z pewnością nie wydadzą ich w nowych boxach bo nie po to CDP stworzyli tą całą infrastrukturę z DLC. Jeśli już to za rok pojawi się w zbiorczym wydaniu ER. Czyli CDP kłamie mówiąc, że _wszystkie_ DLC będą za darmo, z pewnością będzie to w większości/mniejszości. Machina marketingowa robi swoję.
 12. Nie wszystkie. Czytajcie tekst z zrozumieniem, nie dajcie się nabrać CDP! lol
 13. mashallah

  Koszykówka

  Pamiętaj tylko, że Lebron nie pokonał jeszcze samego Thibs''a więc zapowiada się ciekawy finał na wschodzie.
 14. mashallah

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Słyszałem i czytałem, że gra obsługuje tylko monitory 16:9 (brak 16:10) czy to prawda? Na górze pojawią się paski jak w tanich konsolowych portach, jesli to prawda to niezła wtopa.
 15. A czym się różni DLC od rozszerzenia gry? Przecież to to samo! Nie dajcie się zmylić sprytną zabawą słów redow.