baku2911

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  41
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O baku2911

 • Ranga
  Przodownik
 1. Podejrzewam, że gdyby zrobili nową trylogię o Yuuzhan Vong, to większość ludzi, która tylko tak nazwijmy to "dorywczo" interesuje się SW zapytałaby "ke?" (znaczy "co"?).
 2. Ciemna Mocy strona rośne, Hannah Montanna i Jonas Bracia siły dodają jej...
 3. Mnie niestety do gry w GW2 zniechęciły tajemnicze zapisy w umowie licencyjnej (dokładnie Terms of Use) NCsoftu, które jeśli ktoś się w nie bardziej wgłębi dają NCsoftowi prawo do uzyskania odszkodowania w dowolnej formie (nie tylko monetarnej) bez przechodzenia przez sąd.
 4. Ot cuda Polskiego prawa. Dopiero 4 lata temu np. zkliwidowano w Krakowie zakaz wyprowadzania świn na ulicę (który miał sens tak mniej więcej do XIX wieku).
 5. Szkoda, że o zakupie domeny dowiadujemy się zawsze tak wcześnie, przez to nigdy nie ma żadnych niespodzianek to samo tyczy się dodatków do WoW''a chociażby.
 6. Mnie w MoP nie przeszkadzają Panderanie, bo oni w Lorze są od Warcrafta III, to że byli trochę na zasadach easter egg''ów i żartów to tam pal to licho. Mnie bardziej przeszkadza całkowity brak poszanowania dla słowa "inspiracja". Inspiracja to coś na czym się wzorujemy, a nie kopiujemy to dokładanie. I tak np. w Darnassus brama wzorowana jest na jednym z ważniejszych obiektów arch. Koreańskiej, ale nie wygląda jak kopia. Ale w MoP nie mamy tego. O nie. w W MoP wzięto kawałek Chin, wycięto go i wklejono do WoW''a. Takie są moje odczucia co do całego terenu, architektury. Niestety, gdyby wyciągnąć stamtąd wszystkie postaci i zostawić samą scenerię, nie powiedziałbyś, że to jest gra fantasy, już tym bardziej Warcraft, tylko, że to jest gra o starożytnych Chinach. I to mi w MoP przeszkadza. Brak kreatywności u designerów terenu.
 7. Zabawne jest stwierdzenie Mike''a "Nawet EA i ich gwiezdnowojenne produkcje" jakby SWToR był gorszy od ich kochanego WoW-usia (i nie nie jestem WoW-haterem). Blizzard niestety się stoczył i zachowuje jak przerażony 5 latek. F2P to inny rodzaj niż P2P, tak zawsze będzie. W F2P prawie zawsze zyski stanowią mikrotranzakcję i oferta premium. Blizzard, niestety zapomina o tym fakcie i chce się połasić na wprowadzenie premium w WoWie, ten błąd może ich wiele kosztować.
 8. A ja KOCHAM CDP i Gram.pl za to, że jest najlepszym dystrybutorem gier w EUROPIE! Jesteśmy mały krajem, z którym na wielu arenach mało kto się liczy, ale dzięki wam w branży gier jesteśmy naprawdę mocni, i dzięki wam mamy kolejną świetną grę w przeciwieństwie do innych krajów. Szczególnie cieszę się z EK, że można u was zrobić pre-order:) A wy whinerzy, nie whinujcie tak, jak chcecie marudzić na to co do EK i pre-ordera dodają, to tak trochę żałowo, cieszcie się, że jest. Bo wielu nie ma takiego szczęścia jak wy:P
 9. baku2911

  Następca Visty już w przyszłym roku?

  Z całym szacunkiem dla użytkowników Visty, ale czy w naprawdę kiedyś na niej pracowaliście/graliście? Spróbujcie użyć jakiegokolwiek Archicada/Photoshopa czy innego programu związanego z projektowaniem na niej. Uwierzcie mi, komputer po 20 minutach pracy poleci przez okno...
 10. baku2911

  WoW uratował dwójkę dzieci?

  Ale w sumie z drugiej strony dobrze, że nie postanowił wzorować sie na Palladynie, próbując użyć comba Divine Shield + Hearthstone, bo wtedy mielibysmy nieco innego news''a : "Male dziecko ginie z powodu WoW''a"
 11. baku2911

  WoW uratował dwójkę dzieci?

  L4s3c7k4 FD - Feign Death Hunter uczy się właśnie na 30 levelu, a Taunt to właśnie jest odwrócenie uwagi krzykiem (zdolonść Warrior''a)
 12. baku2911

  WoW uratował dwójkę dzieci?

  W tej całej sytuacji jest jednak drugie dno. Czy to przypadek czy potwierdzenie teorii, że hunterami w dużej mierze grają dzieci?:P Ciekawe czy on jest nocnym elfem? :P
 13. baku2911

  SimCity w laptopach dla dzieci

  Świetna idea, wreszcie ktoś wpadł na coś mądrego. Tym dzieciom coś sie należy od życia, ale swoją drogą to EA mogło sie nieco bardziej postarać w końcu SimCity ma już dobre 18 lat:P
 14. baku2911

  The Burning Crusade - nowa galeria

  Tak i będzie tylko jeden typ z nich, który będzie się dostawać za długi i wyczerpujący quest (porównalny ze zdobyciem Lokh''delaer i Rohk''delaer oraz Anathemy i Beneditiona).