ts04

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  799
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ts04

 • Ranga
  Delegat
 1. Może autor nie wie, ale swoistymi finałami światowymi przed powstaniem 'Grand Finals' było 'Ural Steel', które w 2011 i 2012 roku miały miejsce właśnie w Moskwie.
 2. Napiszcie o tym, jak Steam wycofał ostatnio z wyprzedaży -50% zniżki na Season Pass do Black Ops III. Była kilka godzin razem z innymi tytułami z serii Call of Duty, a potem nagle znikła. Wielu graczy planowało skorzystać z tej okazji i zaplanowało w weekend zakup, często nawet udając się po pieniądze na to. To skandaliczne traktowanie klienta.
 3. Szukam uchwytu do montażu monitora na ścianie, 27 cali, Vesa 100x100. Raczej slim/płaski aby był dosyć blisko ściany bez regulacji. Ktoś coś doradzi?
 4. Z moich doświadczeń z Visą i MC to jeśli coś jest nie tak skończy się błędem, aczkolwiek nigdy nie miałem zapisanych obu kart, ta MC średnio lubiła działać ;)
 5. Zależy komu... Czasami dostałem legendę, a teraz niekoniecznie także to nie jest zasada. Brawl raczej średni (wolę te bez tworzenia talii.
 6. Zgodnie z tym: "otrzymasz kartę kolekcjonerską Letniej Wyprzedaży co jakiś czas podczas gry - maksymalnie 3 karty na 24 godziny." W takim razie nie ma gwarancji, że jeśli dołączy się o 18 do nowej gry to dostanie się 3 karty podczas uczestniczenia w tej grze do jej końca, można dostać nawet tylko jedną.
 7. Robiłem wszystko i mam tylko 5 kart a mogę dostać jeszcze kolejne 5 ale jak?
 8. ts04

  XFire/Evolve - z czym to się je?

  Jest możliwość sprawdzenia wszystkich, jak to zrobić: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8203&pid=3515
 9. Miałem taki problem z SkyUI za Skyrim Workshop, rozmiar pliku był zerowy i ciągle wyglądało to jak opisałeś. Po kilku tygodniach się naprawiło bo okazało się, że był problem z jakimś plikiem i autor to naprawił.
 10. Jak wyżej, nie potrzeba posiadać żadnej "podstawki". To jest kampania w trybie solo lub co-op online max. 4 graczy.
 11. Spodziewana data premiery za ich sklepem to 6 marca. Co warto wspomnieć posiadacze 1 i 2 części mogą liczyć na zniżkę 60% przynajmniej w ich sklepie, na Steam jeszcze nie ma strony, pewnie o 19 się pojawi. Zapowiada się miodnie dla fanów ;)
 12. ts04

  Don''t Starve

  W podpisie możesz znaleźć link do grupy, której jestem adminem. Wraz z drugim i jeszcze 1-2 osobami mamy dostęp do Early Access i gramy siedząc na TS.
 13. ts04

  Don''t Starve

  Jeśli zakupisz grę przed premierą nowego DLC to owszem, będzie ono darmowe. Zaś 15 grudnia pojawi się możliwość zakupu pakietu "Frontier", który posiadaczom zapewni dwa klucze do bety, jego koszt to owe 5 dolarów zaś dla nieposiadających gry - 20. Ja zapisałem się do zamkniętej bety i dziś dostałem klucz dla siebie, i znajomego. Pograliśmy z 30 dni i jest naprawdę fajnie, nawet gra się nie wykrzaczyła jeszcze ;) Serdecznie polecam.