mic02

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  754
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mic02

 1. Mam pytanie, czy ktoś ma większe doświadczenie z resto shamanem? Chodzi głównie o pvp, czy na arenach używa się healing wave? Do tego ogólnie, czy nie pominąłem jakiegoś ważnego elementu? http://talent.mmo-champion.com/?shaman=00000000000000000000000000052520010000000000000000000050033031035013551120331251&glyph=032213060705&version=9722
 2. Co do farmów itemków PVP to bardzo dobrze farmi się je na PVE, tzn. VOA; idziesz co tydzień na 10 i 25 man, łącznie to zabiera około godzinę, i masz sporą szansę na Hateful lub Deadly bez wysokiego ratingu, nie wspominając o PvE tierach. A teraz do kogoś obeznanego z shamanem i druidem - lepiej jest na enh PVP iść w wolny 2h licząc na WF, czy dwie bronie ze Stormstrike i tym Lava Lash? Do drugie po tej niedawnej zmianie ap dla druida aktualnie jest najlepsza najwolniejsza broń, czy z największym dpsem? Aha, i trzecie czy arena pointy resetują się w nowych sezonach?
 3. Robię teraz Loremastera i nie mam czasu na Track Low Level Quests biegać po całych planszach, jest może jakiś addon lub opcja pokazania niewykonanych questów? Do tego czy dobry DK tank musi być we frost, czy z takim samym gearem w unholy, blood czy hybrydzie prawie się nie różni
 4. mic02

  Szósty zmysł

  Tydzień po jakimś ostrzeżeniu przez duszę zmarłego (...) dzieje się wypadek? A wierzysz w siłę przypadku? Jakby to było minutę przed tym, albo się zdarzyło tak kilka razy to ok, ale w ten sposób można powiązać prawie wszystko. Szkoda że ten zmysł jest jedynie dla ''wybrańców'', bo z chęcią bym wiele rzeczy przewidział...
 5. mic02

  Szósty zmysł

  No cóż, a ja myślę że to całe czytanie aur itp. to po prostu podświadome odbieranie mowy ciała danego człowieka, co daje podświadomości jako taką informację o danym człowieku. Ale jak ktoś z ludzi posiada prorocze wizje to tylko pozazdrościć...
 6. mic02

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  Zabijanie tych złych jest w WoWie nieuniknione i potrzebne, chodzi tylko o sposób się ich pozbywa, i czy pozostaje jakieś dobre wytłumaczenie. Np. lepsze jest dla fabuły, że już Maiev zabija Illidana, a nie: ''''grupa nieustraszonych i odważnych bohaterów pokrzyżowała plany Kael''thasa w TK, albo zabiła Kelthuzada''''. Revan - ty patrzysz na WoWa z perspektywy osoby która dużo raidowała, spędziła z gildią mnóstwo godzin. Ok, ale jednak spora część graczy nie ma tyle czasu aby poświęcać na kolejne dogearowanie kolegów w kara, kolejne próby i wipy na SWP, i im też coś się należy. Dobra, nie zdobędą legendary albo artefaktów, ale nie powinno zostawić się im z fabuły tylko Sarthariona czy część Naxaa, bo reszta endgama dla tych ''''fajnych pro''''. Nie grindując jak osoba której nie szkoda życia na kolejnym Kara czy Naaxa jednak taki casual powinien zdobyć jakieś epici, aby mieć szansę liczyć się z tymi, co spędzają więcej życia nad grą. Tak więc Echoes of War pozwalające mniej zaawansowanym zrobić to, czego wcześniej nie mogli było strzałem w dziesiątkę.
 7. mic02

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  Graffis - napisałem pięcioliniwego edita którego teraz nie ma na poprzedniego posta, streszczając wyszła z niego jakże błyskotliwa myśl że nie ma jednoznacznie lepszej gry, WoW czy GW. Poziom niższych graczy jest obecnie wszędzie, w GW przyczyniły się do tego polskie serwery. Mniejsza z tym, obydwie gry są dobre, chodzi po prostu o gusta. Darth Revan - Blizzard zadba na pewno o to, aby na WoWie fabuła WarCrafta się nie kończyła. Wiadome było, że albo w WC4, albo w innej grze z Lich Kingiem na pewno się będzie walczyło, czyli padnie. Padło na Wotlk. Niemiło zdziwiło mnie, jak pozwolili zabijać Illidana, Kaela czy np. Thralla, ale jednak ciągle śmiem twierdzić że Blizzard - a szczególnie Metzen i spółka od fabuły - nie leci bezkrytycznie na sprzedaż, i jednak jakąś-tam ułożoną lore na przyszłość ma.
 8. mic02

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  Zgadzam się z tobą częściowo, rzeczywiście WoW dla mnie trochę stracił, gdy grono fanów się rozrzedzało, a doszło więcej typowych pvp playerów, lub farmienie hc aby mieć ''''3k ap 30% crit 500 haste 2.5k dps''''. Zagorzali fani WarCrafta mogli się obrażać na ubijanie Kaela, czy Illidana - chociaż Blizzard jednak o fabułę dba, wprowadza też nowe wątki, a nie leci ''''- Ej dajmy im zabić Medivha w następnym dodatku, to sprzedaż wzrośnie o 5%!'''' A do niektórych rzeczy trzeba podchodzić z dystansem, sławny Achievement For the Horde/Alliance! na pewno nie zmieni tego, że w następnym WarCrafcie zobaczymy Thralla czy Tyrande. Anyway, to że nowi gracze ciągle dochodzą jednak ulepsza grę, Blizzard dba o nią jak żadna inna firma o swoją. Z nowymi dochodzącymi elementami można jeszcze lepiej się bawić z przyjaciółmi - a o to większości graczy chodzi.
 9. mic02

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  Nie nazwałbym servera kopią świata, bo server to jest sam świat - który swoją drogą jest jednym z największych, a miejsca instancjowane wręcz dają więcej niż go ograniczają. Po prostu Blizzard zrobił arcydzieło na miarę gatunku mmo i trzepie za to ogromną kasę, a sam poziom graczy jednak jest wyznacznikiem jakości. Ach, kiedy to skończy się zawiść fanów innych mmo, nie mogących się pogodzić z tym że WoW jest większy?
 10. Zostajemy wydymani. A jeżeli Twinblades Azzinotha czy Staff Medivha nie były artefaktami, które są lepsze od legendary, to co będzie artefaktem? Frostmourne? Co jeszcze? Może poziom podniesie się się lekko do góry, legendary będą dostępne dla większego grona ludzi, a artefakty zajmą ich miejsce. Czy wyjdzie to na dobre, tego nie wiem, ale mam pytanie o enchantingu, czy opłacalne jest levelowanie 400+, tzn. czy są jakieś recepty które przynoszą większe zyski, jak ludzie zdobywają dopiero epiki, olewając posiadane blue?
 11. Mam pytanie do jakiegoś zaawansowanego maga. Na 80 czas na raidy, czyli fire. Jaki spec będzie lepszy do dps, Fireball i Arcane http://www.wowhead.com/?talent=of0qcz0hZ0Ec0RhIhVubhct Czy eksperymentować z Frostfire? http://www.wowhead.com/?talent=oZfVc0RhIhVubhctbIccoc
 12. Mam dwa hardcorowe pytania, na które jednak ktoś może odpowiedzi udzieli. Obydwa wiążą się z muzyka - Polami Smierci i Reservoir Dogs. Jaka utwór leciał w ostatniej scenie Pol Śmierci, gdy Sydney spotyka swojego przyjaciela? Jaki utwór leciał, gdy Mr. Blonde kroił policjanta? Z góry dzięki za odpowiedź :)
 13. Alterac Valley to wyjątek, przedział to 51-60, 61-70, 71-80. A przed 70 to i spokojnie na 225 riding zarobisz. O 300 się nie bój, w Northrendzie dopiero od 78 latanie, spokojnie 5k zarobisz, no, chyba że masz tylk obc.
 14. mic02

  Wasze filmy

  Pytał o to samo, tylko program widnowsa zawiódł. W każdym razie dzięki :)
 15. mic02

  Wasze filmy

  Od niedawna zacząłem rejestrować własne filmy frapsem. Problem w tym, że są zapisywane w bardzo dużym formacie, i tu niespodziewane pytanie - w jakim programie można je łatwo przekonwertować? Jakie polecacie?
 16. Jest jeszcze Mirkblood, czy usunęli go przy ostatnim resecie karazhanu?
 17. Mógłby ktoś szybko napisać, co dodali ważnego w 3.0.3?
 18. Na pewno nie będzie tak jak z Illidanem czy Kaelem - moimi ulubionymi bohaterami - co wg. mnie było tragiczne... Z togo co wiem Arthas ''prowadzi cię'' przez 70-80 dungeony oraz questy, i zajmuje większe miejsce w fabule niż jak w BC siedzenie sobie w TK/BT, i dawanie kilku epiców. Na pewno będzie można z nim walczyć, jak wydadzą patch 3.3, ale ja bym się spodziewał też jakiś zwrotów akcji, czegoś czym nas Blizzard zaskoczy.
 19. Alt -przycisk - nie boli, to jedno. Po drugie, Blizzard jednak ma swój przeogromny zespół developerów, doświadczenie, bete, public test realm, wreszcie mnóstwo graczy, którzy im pomagają. I jeszcze pewnie nawet wie co robić, i jak dobrze balansować - jak można o balansie w wowie mówić - grę. Racja, po tym jak nagle po Echoes of Doom było zdziwienie, że boostniety palik którego chciało się bez straty hp rozwalić, nagle brał na jednego bursta. Ludzie spamowali FFS nerf this imba, ale jednak nie tylko dlatego Blizzard nerfuje paladyna... Hmmm.. Frosty, stuny i feary jadą każdego, nie tylko paladyna. Nie wspominając o Blessing of Freedom i bubble, pala z HoW i repetance na bg, albo holy i retri 2vs2 naprawdę był trochę op. W WoWie nie da się po prostu wszystkiego zbalansować, nie da się porządnie pod PvP i PvE zbalansować nawet jednej rzeczy. Co do many, to zmiana wg. mnie nie będzie tak dotkliwa, w Blizzardzie inteligentni ludzie też pracują, łatwo wywnioskować że oomadin(...) to po prostu zły pomył. O DK nic nie będę mówił, jednak na pewno nie będzie jechał każdego po kolei, oprócz locka i pala. Trzecia sprawa właśnie o DK, może ktoś zorientowany w becie powiedzieć, czy lepsze levelowanie jest w Unholy czy Blood?
 20. Standardowo, jak chcesz chodzić na radiy, to Fire, +50% do crita jest boskie. No, ale teraz obniżyli życie mobków na instantach o 30%, a Frost, szczególnie z dwoma nowymi talentami Mind Freeze i Fingers of Frost (15% szansy na instant fireballa 0 many i 15% szansy że twoje dwa następne spelle będą waliły w cel, jakby był Frozen) na pve też daje rade, a na pvp to jest czysta poezja. Arcane nie sprawdzałem, jednak mimo barrage i kilku innych talentów bym go nie polecał. Dobra, pomimo tego bełkotu po prostu polecam teraz Frosta.
 21. Już się nie mogę doczekać titansgripujących 2 Mercilles macy, i innego pogłębiania imbalancu. A teraz coś bardziej treściwego, mianowicie co z tym New Dances z pierwszego traileru?
 22. Echoes of Doom w przyszłą środę?
 23. Levelowanie 1-58 bez BC da się przeboleć, mimo że kilka fajnych rzeczy cię omija - Eversong, Azuremyst, Jawelcrafter. Ale gdy jednak dojdziesz na 60, to od wyjścia Burning Crusade nic się na nim nei da zrobić. Jeżeli ci sięspodoba, to pewnie kupisz - a jak nie, to nie.
 24. Ahh, nie doczytałem postu, myślałem że startujesz go, ale nvm. --- Ma może ktoś info o premierze Echoes of Doom?
 25. Podczas levelowania zazwyczaj nikomu się nie chce/zapomina pickpocketować mobków, czyli tracą podsumowując sporo kasy, pickpocket skilla, exotic cookbook etc. Czyli to, niby takie banalne, ale może się bardzo przdać - /cast Pick Pocket /stopcasting /cast Ambush/CS/Garota Autoloot powinien na tym działać Do tego, chyba oczywiste, 1-2 sek do przodu /cast Gouge/Blind /stopcasting /use Netherweave Bandage --- Słyszał ktokolwiek o jakiś planach dot. następnych patchy (bez Icecrown) lub dodatków po Wrathu?