hellgate

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  487
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O hellgate

 • Ranga
  Delegat
 1. hellgate

  Spore ma 100 milionów stworków

  Ktoś w to jeszcze gra ? O_o
 2. Dokładnie tak jak powiedział Aquma, chodziło mu o formę przekazywania fabuły, a nie o jej wyeliminowanie czy spłycenie. Sami przyznajcie co jest fajniejsze; czytanie jakiegoś przydługawego tekstu, który potem sprowadza nas i tak do prostego zabicia 10 dzików, czy krótki opis zadania ale za to w trakcie eksterminacji biednych dzików, pojawia się coś niespodziewanego, jakaś fajna scenka dzięki której powiemy "wow"?
 3. Nie widzę w tym absolutnie nic złego, przecież gracz nie jest własnością danej firmy/gry.
 4. hellgate

  Survival Pack darmowy

  a czy naprawdę tak trudno dać jakiegoś aktualnego screena?, przez takie coś widać waszą "rzetelność" Pozatym to co to za tekst do czytleników Zaitsev?, takie epitety to mogą sobie gówniarze w piaskownicy wymieniać, a domagam sie odrobiny szacunku.
 5. hellgate

  Lionhead dementuje

  płakać z tego powodu nie będę :P
 6. Raczej chodzi o to że w GW tylko napisy były w języku polskim, a w AoC mamy zdubingowane głosy.
 7. 1. Czy coś cię trapi pani? żyję po to by ci złużyć 2. Pani, jeśli ktoś cię rozgniewał, powiedz tylko żywcem a obedrę go ze skóry. 3. Goodbye hahahhahah
 8. hellgate

  Spore rozczarowaniem roku?

  Popieram, rozczarowanie roku, i nie to że miałem zamiar w to grać, ale po tych wszystkich zapowiedziach spodziewałem się jakiejś epickiej produkcji, która odmieni cały rynek gier a tu taka miernota wyszła.
 9. ok ale jaki procent wszystkich gildii w wowie stanowia takie "profesjonalne" ? pewnie około 5% W mojej jeszcze nikt nie dobił do 80-tki, większośc w okolicach 74 i jeszcze minie duużo czau zanim będziemy mieli w końcu te 10 osób gotowych na rajd, i zapewnie jeszcze więcej na jego wyczyszczenie. Bardzo dobre posunięcie Blizzarda, tych wszystkich hardcorowców jest najmniej ale najgłośniej ich słychać, traktuja tą grę jak jakiś sport, wyścig, kto pierwszy, kto lepszy, kiedy większośc to po prostu "gracze", tak gramy w tą grę a nie bierzemy udział w jakimś chorym wyścigu.
 10. hellgate

  Blizzard o swoim nowym MMO

  obstawiam 2012 rok.
 11. hellgate

  Zmiany w japońskim Falloucie 3

  przynajmniej "faków" nie usunęli ;)
 12. hellgate

  Piątkowe szaleństwo screenów #2

  "Wielkie miecze w centrum miasta muszą być osom." Nie rozumiem tego zdania szczerze mówiąc.
 13. może i ludzie będą chcieli przejśc do WARa, ale kurde, mając jużpostacie na 70 lvl, któż nie chciałby dobić je do 80?. Ja napewno.
 14. założę się że pewnie gra na serwerach role playing i sam siebie podrywa ;)