macros

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  51
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O macros

 • Ranga
  Przodownik
 1. macros

  Tydzień z Mass Effect 3

  Właśnie zainstalowałem i sprawdziłem. Grać można dopiero od 9 marca od godziny 01:00 :(. A myślałem, że już jutro zacznę.
 2. Witam, Mam problem z misją 4 pierwszej kampanii dodatku Kuźnia Przeznaczenia. Gdy Freya dotrze do Troll Hrall i nastąpi atak Laszlo gra blokuję się i jedyne przyciski jakie odpowiadają to przycisk przejścia do podziemi oraz listy zadań. Kursor cały czas ma formę klepsydry i nieważne jak długo czekam nie mogę dalej ruszyć. Próbowałem przejść misję kilka razy i zacząłem kampanie od nowa, ale to nic nie daje. Co można z tym zrobić. Mam wersję spaczowaną do 2.1
 3. Pamiętam jak pierwszy raz oglądałem Gwiezdne Wojny (tak gdzieś 1993 lub1994 leciało w telewizji na jedynce ;P). Zamglona kopia dźwięk taki sobie, ale historia. Już wtedy czytałem dużo fantastyki (miałem 13 lat) głównie fantasy i wszystko można było znaleźć w tym filmie księżniczkę w opałach, dzielnych rycerzy i magię. Nie muszę dodawać, że film bardzo mi się spodobał. Nowe części sagi spodobały mi się dopiero po trzecim albo czwartym oglądnięciu, a w szczególności ten kontrast między stetryczałym Obi-Wanem sir Aleca Guinessa, a karateką Ewana MacGregora (czy jak tam się jego pisze). Ponieważ znam uniwersum Star Wars jedynie z filmów i obydwu KOTORów pewne nieścisłości bardzo mnie rażą. Jeszcze jedno scenariusz nie do końca jest napisany przez samego Lucasa. Poczytajcie trochę napisy końcowe filmów, a myślę, że warto zaczekać nawet dla samej muzyki Williamsa (ten marsz triumfalny z Epizodu IV, czy oczywiście :) Marsz Imperialny. PS. Jeśli dobrze pamiętam w filmie wyświetlanym w telewizji w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych już pisało Epizod IV, podobnie na kasetach, które wtedy krążyły. Trzeba pamiętać, że to było jeszcze przed oczyszczeniem i dodaniem nowych scen do filmów.
 4. Mam pytanie odnośnie 4 misji 1 kampani Kuźni Przeznaczenia. Gdy dochodzę do Tor Hrall bramę na południu atakuje Laszlo i jest przerywnik. Po zakończeniu przerywnika kursor mam cały czas w formie klepsydry i nie mogę przesuwać mapy, działają jedynie przyciski zmiany poziomu, oraz dziennika zadań. Próbowałem reinstalować grę i przechodzić misję od nowa, ale to nie pomaga. Mam grę spaczowaną do wersji 2.1 i nie grałem bez tego pacza. Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za powtórzenie pytania z innego wątku.
 5. macros

  Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

  Mam pytanie odnośnie 4 misji Heaven w Kuźni Przeznaczenia. Dochodzę do Tor Hall i po przerywniku, gdy ziemię krasnoludów atakuje Laszlo natępuje zwis gry. Mogę nacisnąć kilka przycisków interfejsu, ale kursor jest w formie klepsydry, ale nic się nie dzieje, nawet dysk mi nie pracuje. Próbowałem przejść misję od początku, ale zjawisko się powtórzyło. Prosiłbym o jakąś informację, albo skierowanie do odpowiedniego wątku Z góry dziękuję.
 6. Pierwszy kanał HD po polsku? A Discovery HD, a NSPORT? Przecież one są od początku n-ki
 7. macros

  O Gothicu 3 słów kilka

  Już zacieram ręce. Od czsu dwójki nie ma żadnej giery tak pełnej zadań. A co do Obliviona to ona ma jakąś fabułę. Jak dotąd łaże z miasta do miasta i zastanawiam się co ja u licha tu robię.
 8. 2D? Toż to byłby regres. Przecież gra wygląda świetnie. No chociaż bardzo dużo jednostek wymaga jednak przeprojektowania (ten opancerzony gryf królewski grrrr no i inne). A co do WOGA. Miał on swoje wspaniałe pomysły, ale też zawierał wiele elementów zerżniętych z czwórki co już było mniej fajne, ale akturat tutaj popieram. Przy okazji jak na razie znalazłem trzy błędy językowe w wersji 1.1 : 1. Opis Gospodarstwa - oryginalny, czyli angielski; 2. Opis w biografii bohaterki Iriny, chodzi o jej zdolności związane z gryfami, też anglikański 3. Najzabawniejszy - Opis Tygodnia Pszczoły, anglik. Przy okazji opisy tygodni są obłędne ;P
 9. Sorki, a skąd masz drugi dodatek. O ile wiem dopiero wyszedł pierwszy - Factions.
 10. macros

  Tryumfalny powrót Jacka Thompsona!

  To wy nie wiecie, że to kij bejsbolowy jest winny pobicia napadniętego. Gdyby bandyta nie dostał kija to by nic nie wypaczyło jego psychiki. Ot takie myślenie ma ten... prawnik. A poza tym biedak próbuje zbić kasę, a sędziowie tylko mu to utrudniają. Pwinni równie z nim współpracować jak u nas.
 11. macros

  Shadery dla opornych

  Cieszę się, że doceniasz nasze działania. Czego w końcu mamy się czepiać, gdy staracie się w ludzkim języku przedstawiać sposób działania technologii, z których w końcu korzystamy na co dzień. Może to upierdliwość, ale miło jest utwierdzić się w przekonaniu, że nie jest się jedynym człowiekiem na naszej planecie. Życzę zarówno Wam jak i nam graczom dalszych równie ciekawych artykułów.
 12. macros

  Shadery dla opornych

  Świetny artykuł. Daje niejakie pojęcie o co chodzi z tymi shaderami. Tylko.. czy wy nie dokarmiacie redaktorów? Zjadło wam e w słowie vertex w nawiasie na 1. stronie.
 13. macros

  Twórcy Guild Wars banują!

  W Pre-Searingu rzeczywiście cudem można zdobyć 20lvl, ale w Factions wygłada na to, że nie będzie z tym problemu i na kontynent przybędziesz przypakowany. No ale tam wygląda na to, że to się przyda (przynajmniej tak mi się wydaje sądząć po beta evencie. Niestety jeszcze nie znalazłem czasu na przejdzie Shing Jae, czy jak tam zwał)
 14. Świetny tekst, a odniosę się do dwóch rzeczy: 1. Grafomaństwo, czy wszystkie książki w rzeczywistym świecie są szczytami literatury? Dotyczy to też kronik tip.? 2. Barbarzyńca prawnik, ależ to doskonałe wyjście. Cóż sprawiedliwość, sprawiedliwością, ale słuszność musi być po naszej stronie. Chociaż w tym wypadku prawnik to jedynie pozycja w hierarchi rodu, a nie funkcja jaką się tam sprawuje.
 15. macros

  Twórcy Guild Wars banują!

  Tu się zgodzę. W końcu GW nie jest MMORPG-iem, ale boty w każdym wypdaku są zbędne i wręcz drażniące dla współgraczy. Poza tym chociaż nie mam zbyt dużo czasu grywam w GW, obecnie w Factions.