JJ3

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  35
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O JJ3

 • Ranga
  Obywatel
 1. JJ3

  Sacred - temat ogólny

  Ja wybrałbym maga bojowego lub serafię.
 2. JJ3

  Sacred - temat ogólny

  Podczas awansu nie można podwyższać poziomu umiejętności, jednak u mistrza run możesz po daniu czterech run tobie niepotrzebnych, wybrać dla ciebie odpowiednią. W moim poście napisałem jakie runy najczęsciej wybierałem.
 3. JJ3

  Tibia (MMORPG) - temat ogólny

  Na wymianie wszystkich rzeczy nie mam czasu i mam prawo do subiektywnej oceny, że War Of Warcraft jest nieporównywalnie lepszy od Tibii. Prawie każdy post o najlepszej grze lub porównaniach kilku gier dotyczy własnej opinii na ten temat, dlatego podtrzymuje moje zdanie.
 4. JJ3

  Tibia (MMORPG) - temat ogólny

  Ja przez dłuższy czas grałem w Tibię. Mimo wielkiego minusa jakim jest bardzo zacofana grafika (oraz duża liczba niezbyt kulturalnych graczy) jest to gra bardzo wciągająca i można poświęcić jej dużo czasu. Oczywiście nie ma co mówić, co się stanie, gdy przyrównamy ją do Word Of Warcraft. Trzeba jednak pamiętać, że jest to gra bezpłatna (nie licząc osób, które chcą mieć dostęp do kilku rzeczy jak np. nowe obszary lub możliwość zakupu domku).
 5. Według mnie najlepszy jest świat Forgotten Realms, a najlepsza w nim rasa to efly i oczywiście smoki :-D
 6. JJ3

  Matematyka

  Lord Ya ma rację: 1 m2 = 10dm x 10 dm = 100 dm 2 15 m2 = 1500 m2
 7. JJ3

  Najlepsza polska gra

  Jeśli wierzyć w to co mówią osoby "blisko związane" z Wiedźminem, to chyba on będzie najlepszą polską grą.
 8. Ale nie widzę w tym nic sprzecznego. To, że główny przeciwnik w grze Baldur''s Gate I nie posługuje się magią to prawda, a to że ma innych towarzyszy to inna sprawa. Jeśli chodzi o powód posiadania zdolności magicznych przez najsilniejszych wrogów, nie jest nim, według mnie. podniesienie poziomu trudności rozgrywki lecz urozmaicenie jej (jeśli chodzi o unieruchomienie to każdy może mieć pewną niewrażliwość na zaklęcia, a w szczególności na te które ograniczają jego swobodę ruchu).
 9. Za wzór dobrej fabuły dla gry RPG mogę przedstawić obie części Baldur''s Gate wraz z dodatkami. Według mnie jest to najlepsza gra (i to właśnie dzięki nieliniowej i pełnej zaskoczeń fabule). Jak widzimi podczas grania w Neverwinter Nights takich gier się ostatnio nie robi, czego bardzo mi brakuje.
 10. Nie zawsze tak jest. Na przykład w Baldur''s Gate I twoim głównym przeciwnikiem był Sarevok (wojownik nieposługujący się wogóle magią).
 11. JJ3

  Diablo II Lord of Destruction

  Ja osobiście uważam grę Diablo II za bardzo fajną i wciągającą. Nie licząc pewnych braków, jeśli chodzi o sprawę fabuły, Diablo II zawiera, według mnie, wszystko, co dobrej grze jest potrzebne. Dlatego też często do niej wracam.
 12. JJ3

  Sacred - temat ogólny

  Ja starałem się grać dwoma mieczami (czasem była to broń obuchowa i miecz). Warto też mieć pod ręką jakąś broń strzelecką, lecz nie jest to konieczne. Gdy jednak znajdziesz cały zestaw (zielone przedmioty) dla Serafii, w skład którego wchodzić będzie tarcza i używanie go będzie dawać wiele "bonusów" nie wachaj się nad zamianą.
 13. JJ3

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Nie grałem w to, lecz podobno jest to zrobiony przez fanów gry dodatek do Baldur''s Gate II, którego akcja rozgrywa się przed Tronem Bhaala.
 14. Przepraszam za pomyłkę (chodziło mi oczywiście o Baldur''s Gate III).
 15. JJ3

  Lionheart

  Każdy ma swoje (często odmienne) zdanie, więc ja nie zmienię swojego stanowiska i według mnie, Icewind Dale ma wiele rzeczy, które stawiają go wyżej od Lionheart''a.