lis899

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2404
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O lis899

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. lis899

  Divinity: Grzech Pierworodny - Temat ogólny

  W jaki sposób mam rzucać zaklęcie zdejmujące nieśmiertelność z Rycerzy Śmierci? jestem w Widmowym Lesie, mam już nawet 21 poziom wszystkimi, mam jakiś przedmiot "Zaklęcie Leandry" ale ono nie działa (jest tekst w tym i tyle), próbowałem użyć tego przy rycerzach ale nic to nie daje :/ Fiolke z krwią już dawno też znalazłem i oddałem Icarze. Nie mam pojęcia co teraz mam zrobić a wiem że już nie wiele mi zostało do ukończenia gry. Musze teraz pokonać tego większego rycerza co pilnuje przejścia do świątyni i musze użyć tego zaklęcia.
 2. lis899

  Telefony Komórkowe

  2 miesiące temu kupiłem sobie telefon LG L90. Wszystko działa bez zarzutu, tylko że nie wiem czemu przestaje mi wczytywać telefon na komputerze. Próbowałem 3 kablami USB i nic to nie dało. Próbowałem z debugowaniem USB ale też nic nie dało. Aktualizowałem system do Android 5.0. Problem polega na tym że nie chce robić resetu do ustawień fabrycznych a chciałbym się podłączyć do komputera jednak. Czy zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Gdzieś na jakimś forum widziałem o usuwaniu czegoś przez menedżer ale nie było żadnych szczegółów i właśnie nie wiem o co to chodzi. Mam wykonane wszystkie aktualizacje, przez LG PC Suit też sie nie da.
 3. lis899

  Lords of the Fallen - Temat ogólny

  Włączyłem teraz i nagle działa, samo z siebie, nic nie zrobiłem
 4. lis899

  Lords of the Fallen - Temat ogólny

  Nie wydaje mi się, bo masa ludzi tak kupuje i zdecydowana większość to pozytywy są, poza tym znalazłem wypowiedzi na forach obcojęzycznych i część miała ten sam problem ale rozwiązania brak
 5. lis899

  Lords of the Fallen - Temat ogólny

  Zainstalowałem sobie gre ze steam, po pobraniu wyskakuje mi taki błąd. Próbowałem już 2 razy pobierać i dalej jest to samo. Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu?
 6. lis899

  Neverwinter Nights 2

  Postanowiłem zacząć grać po raz pierwszy w NWN2 (chyba od 5 lat się zbierałem), póki co mi się podoba ale jest jedna rzecz, która mnie denerwuje. Otóż moja postać za nic nie chciała ruszyć do ataku na kolejnego przeciwnika podczas walki. Przykładowo było tam 4 przeciwników, jakiś tam pomocnik sam ruszał do ataku ale moja postać nie. Da się jakoś ustawić skrypt postaci lub SI drużyny coś na zasadzie jak Baldurs Gate 2?
 7. lis899

  Fallout: New Vegas

  Mam pewien problem, otóż chce dołączyć do Bractwa Stali i nosić Pancerz Wspomagany. Wykonałem dla starszego wszystkie misje, razem ze zbieraniem części po kryptach. W poradnikach przeczytałem że wystarczy wyjść z bunkra i wejść znowu i już można wziąć misję, dzięki której można dołączyć do bractwa. Problem w tym, że jak chce rozmawiać ze starszym (jest cały czas ten sam, nie usuwałem go ze stanowiska) to mówi że musi się przygotować do zdjęcia blokady. Odwiedziłem kilka lokacji po drodze i niestety dalej jest to samo :/ Zna może ktoś rozwiązanie problemu? Rangę u nich mam "Bożyszcze tłumów".
 8. lis899

  Crysis 3 - temat ogólny

  Dzięki za odpowiedź, w sumie to każdej grze też tak zawsze robię :) Zainstalowałem też fraps i będę musiał też patrzeć na fps ale myślałem że ktoś może już czegoś takiego próbował i wolałbym gotowe rozwiązanie :) Pytam w szczególności dlatego, bo jak zacząłem grę to wpadłem do wody przypadkiem, i pomimo maksymalnych ustawień wody wyglądała od środka beznadziejnie i jakoś tak dziwnie. Od zewnątrz ładnie ale w środku słabo i właśnie pomyślałem że to przez ten antyaliasing. Nie miałem dużo czasu żeby sprawdzić inne rozwiązania.
 9. lis899

  Crysis 3 - temat ogólny

  Zainstalowałem sobie właśnie grę, ustawiło mi jakość wszystkiego na maksymalną (oprócz ogólną jakość tekstur, tu dało na wysokie a nie na bardzo wysokie), ale antyaliasing mam ustawione na niski 1x. Wprawdzie z tego co zacząłem chodzić na początku to chodzi płynnie, ale mam takie pytanie. Czy lepiej ustawić jakość tekstur i ogólnie wszystkiego np na średnio-wysokie ale dać większy antyaliasing? Mój sprzęt to Lenovo Y510p i7-4700MQ, 16GB RAM 1600MHz, 2x GeForce GT750M.
 10. lis899

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Nie mogę już dać edit ale wyłączyłem i włączyłem grę i jakoś udało mi się przedostać.
 11. lis899

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Jestem w 3 akcie po stronie Roche''a i zrobiłem zadanie "Świadek Koronny". Problem w tym ze jak wychodzę z tego lasu to jak mi sie pojawi już Loc Muinne to zaraz jak się pojawię nie mogę przejść dalej:/ Po prostu niewidzialna ściana jest w tunelu może kilkanaście metrów od tego miejsca. Znaki przez to przechodzą ale ja już nie mogę. W drugą stronę mam tylko przejście do tego lasu. Jak mam to obejść? Próbowałem wczytywać wcześniejszy stan zapisu, gdzie od razu po gadce z Brygidą daje "Wróć do Loc Muinne" ale i tak to nic nie daje. Nie chce raczej omijać tego zadania bo chce mieć te 2 miecze co są w tej jaskini.
 12. No to o tym nie wiedziałem, nie spodziewałem się w ogóle że to było nie włączone. Włączyłem to i wszystko już mam.
 13. Można spróbować. Próbowałem teraz też dojść na tą wyspę dodatkową też ale nie dość nie ma tego gościa co może mnie zawieść na tą wyspę, to przeczytałem że można tam wpław dopłynąć a że mam buty z chodzeniem po wodzie to żaden problem i tak chodzę tam na północnym zachodzie a wyspy nie ma:/
 14. W jaki sposób mam trafić do Twierdzy Smutku? Czytałem że podczas odpoczynku mają mnie zaatakować jacyś skrytobójcy ale póki co to mi sie nie przytrafiło a mam już ponad 200 dni w grze. Oni mnie zaatakują po wykonaniu jakiegoś zadania czy tak nie wiadomo kiedy (co nawet może się okazać że nigdy)?
 15. No to mnie czeka dużo słuchania z tego co widzę, dzięki. A takie pytanie z innej beczki troche, może wiesz jak nazywa się utwór z June episode 2013 Moshica w czasie około 00:19:40 - 00:27:00? Żadnej tracklisty nie widziałem do tej pory a chciałbym mieć original mix tego.