Jankes23

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jankes23

 • Ranga
  Robotnik
 1. Jankes23

  Total War: Rome 2 - już graliśmy

  Beznadziejna "relacja". Przecież to nie było na żywo. Mógł się Pawełek przygotować, zapisać sobie na karteczce i przećwiczyć co chce powiedzieć/pokazać i jak. A tak sapie, jąka się i stęka przez cały filmik. Zupełny brak profesjonalizmu, żenada.
 2. Nick: Motaba Rasa: Human Klasa: Złodziej Wiek: 30 Miasto: Zgorzelec
 3. Tej oferty już nie ma. Ktoś sobie robił jaja.
 4. Po Dragon Age 2 i Wiedźminie 2 myślałem , że już nikt nie może niżej upaść. Dungeon Siege 3 wyprowadził mnie z błedu. To wygląda gorzej niż żałosny Titan Quest. Przeklinam twórców tej gry: Abyście zdechli w męczarniach, aby Wasze dzieci wstydziły się Was, aby Wasze żony się spasły jak prosiaki, aby Wasze członki oklapły i skurczyły się, konajcie w bólach, niech Was piekło pochłonie, Amen!
 5. Wiedzmin za szybko wyszedl, przynajmniej o rok. Wiekszosc zroji i mieczy, ktore zbieamy do niczego sie nie nadaje, tak samo schematy. Mozna by sobie dac z itemami wogole spokoj tutaj, mam 10000 i nie mam na co ich wydac. Widac ze jest niedopracowany. Np. lokacje dostepne dla kazdej z wybranych stron ale questy juz nie, np. harpie. Szkoda. Jedynka byla 100 razy lepsza.
 6. Jankes23

  Total War: Shogun 2 - recenzja

  Możemy mieć maksymalnie 5 jednostek agentów danego typu, np. kapłanów. Taki kapłan nawołując wrogie miasto do rebeli, powoduje czasem respawn na mapie jednostek rebeliantów, dokładnie w tym samym miejscu, w którym się sam znajduje. Ten błąd powoduje zablokowanie kapłana i rebeliantów, bez możliwości akcji, do końca kampani. No i mamy już tylko 4 kapłanów.
 7. Szkoda, że już swojego DAII sprzedałem za 4 dychy na allergo.
 8. Jankes23

  Bulletstorm - demo na PC dostępne

  Gra ma fajny klimacik i bardzo przypomina Serious Sam''a.
 9. Ta gra jest strasznie drętwa, sztywna i nędzna. Wygląda ja z poprzedniego wieku. Spóźnili sie z nią co najmniej o 7 lat.
 10. Jankes23

  Dragon Age II - recenzja

  Autoawans odblokowuje czasem umiejętności, do których w danej chwili jeszcze nie mamy dostępu manualnie, ponieważ nie spełniamy wymagań w danym drzewku rozwoju. Przynajmniej 3 zadań nie mogłem wykonać : - zwoje, - księgi, - porwana przez bandytów szlachcianka.
 11. Jankes23

  Dragon Age II najpopularniejszy na...

  Sprzedaję za 40 zł na allegro, kto pierwszy ten lepszy.
 12. Jankes23

  Dragon Age II najpopularniejszy na...

  Skończyłęm grę po 47 godzinach, i 35 minutach, i twierdzę, że moja ocena gry na podstawie dema nie zmieniła się. Nie będę w nią grał po kilka razy, tak jak to było z pierwszą częścią, tylko od razu wystawiam na allegro.