oOreVenOo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4899
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O oOreVenOo

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. A myślałem, że Nowy Sącz to miasto prawie 100 tyś. Dziwne, pewnie u Ciebie w śmietniku nie docierają informacje ze świata. Ekhm bywa, no nic trudno. No widzisz tak się składa, że aparat w komórce u mnie ma zaledwie 1.3 megapixela, a jedynie do czego jest potrzebny nowy aparat to po to aby porobić trochę zdjęć na imprezach lub wypadach więc jak najbardziej 5-7 megapixela mi/nam wystarczy. Tak czy siak żałuję w ogóle, iż tutaj zajrzałem bo większej chamoty od Ciebie na tym forum jeszcze nie uświadczyłem. Żegnam i koniec OT. >Pieknie sie nam pan przed milionami sluchaczy przedstawil.... Pan zapowiedział audycję, ja tylko wyraziłem swoje trzy słowa do "Ojca prowadzącego". Nie wiem kto na tym gorzej wyszedł.
 2. Tak bo ja tak powiedziałem ale nikt nie musi się z tym zgodzić, to tylko moja opinia. Budo ja już nie wierze w żadne promocje, bajery i oferty gramu. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale czarno to widzę. Osobiście za te pieniądze lepiej kupić Creative''a albo IRiver''a. Ewentualnie doskładać trochę kasy.
 3. oOreVenOo

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  W tym wypadku jednak doszła do skutku ale widać skończyło się w porządku. ;)
 4. Po pierwsze tępy lamusie po to wszedłem do tego tematu aby uzyskać radę bo sam nie znam się na aparatach cyfrowych, a moja kobieta jest teraz na kupnie. Po drugie durny trollu jeżeli Ci się coś nie podoba to się nie wypowiadaj, aż podziw bierze że jeszcze przetrwałeś na tym forum. Po trzecie moja kobieta przeczytała Twojego posta i bardzo miło się jej zrobiło za taką radę. Naprawdę graty dla Ciebie tępaku.
 5. Aparat bardzo dobry natomiast fakt faktem ja potrzebuje coś tańszego. Tak do max 300zł, z tego co widzę ten Canon chodzi nawet po 400zł więc niestety odpada. Moje wymagania są niewielkie, kwestia żeby tylko robił zdjęcia i nic poza tym. ;-) Gdybyś mógł rzuć linkiem do czegoś tańszego i w miarę dobrego. ;-) Thx :)
 6. Hejeczka! Potrzebuję listę dobrych aparatów cyfrowych do 270zł. Problem w tym, że kompletnie nie znam się na cyfrówkach dlatego liczę na waszą "inwencję". ;-) Na dobrą sprawę interesuje mnie każda firma, chodzi o to żeby aparat był do max 250-300zł i w miarę dobry. Z góry dziękuję za pomoc.
 7. oOreVenOo

  Gram.pl jako strona umiera?

  Przecież to jakiś gramowicz napisał tak od jaj. Chyba, że mnie oczy zawodzą... Tak czy siak nie zmienia to faktu, że portal spada na psy!
 8. oOreVenOo

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Ekhm... Po pierwsze masz nie aktywne konto mój drogi. Doszedł od Ciebie list z allegro abyś przemienił konto w pełnoprawne ? Poza tym kupiłeś grę u kogoś kto ma zero komentarzy, a czegoś takiego się nie robi. Ta osoba może być oszustem, nic o niej nie wiadomo bo nie ma żadnych komentarzy od innych kupujących/sprzedających. Jeżeli ten ktoś miał by dużo komentów świadczyło by o tym, iż jest długo na allegro i można pokusić się o e-maila, że się pomyliłeś i wszystko powinno się skończyć bez problemu. Natomiast ta osoba może być początkująca i nie koniecznie musi być na tyle wyrozumiała i z jednej strony nie ma się co jej dziwić. Zanim zaczniesz zbierać kasę napisz maila do człowieka, że się pomyliłeś i bardzo przepraszasz i ewentualnie możesz pokryć koszty wystawienia przedmiotu. Tak czy siak jedyny plus to taki, iż kupiłeś fajną grę w niezłej cenie. ;-)
 9. oOreVenOo

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  To ile Ty masz lat ? Nie gadaj, że konto jest na ojca ? Hah niezłe jaja dajesz...xD Daj linka do aukcji, którą niby kupiłeś. :)
 10. oOreVenOo

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Chyba, że byłeś na tyle genialny, iż najpierw się zalogowałeś, a następnie nacisnąłeś Kup Teraz. Wtedy faktycznie z tego co pamiętam, nie trzeba nic potwierdzać. Tak czy siak GL dla Ciebie. :) A na przyszłość radzę uważać bo allegro to nie zabawka. :)
 11. oOreVenOo

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Przecież kliknięcie na Kup Teraz nie oznacza kupna przedmiotu. Jeszcze trzeba podać login i hasło, a następnie zaakceptować transakcje więc z czego problem robicie ludzie ?
 12. DII+LoD 16zł ? Jeżeli nówka, oryginał, nie rozpakowana, legalne źródło to bierz w ciemno. Jeżeli używka w dobrym stanie to myślę, że tak samo.
 13. oOreVenOo

  Gram.pl jako strona umiera?

  Rozumiem to na dwa sposoby: a) dostałeś kicka z półobrotu od życia, b) gram.pl dało Ci już ostro w kość, Które dobre ? :P Wiem, że byłeś modem, wiem że zostałeś "zwolniony", a kwestia Twojej "rezygnacji" była "utajniona". Wiesz zawsze możesz się czymś pochwalić, nóż ktoś z gramu przyjdzie po rozum do głowy i zaczną się większe/mniejsze zmiany. ;-)
 14. Wiesz RPG mają coś w sobie. Zresztą każdy gatunek ma coś w sobie, kwestia określonych preferencji. Moje z kolei to RPG/MMO i porządne FPSy. ;-)
 15. oOreVenOo

  BattleForge - Temat ogólny

  Możliwe nie spieram się bo pewny nie jestem, chociaż od dawna wiedziałem/słyszałem, iż dodatkowe punkty będą płatne. Wiesz zresztą nie ma się co dziwić, zamiast abonamentu coś takiego. W końcu support, serwery, update''y kosztują. IMO dobre rozwiązanie, grasz kiedy chcesz ale jeżeli naprawdę chcesz wymiatać pasuje coś zainwestować, chociaż nie koniecznie. Wiesz kupujesz jakąś imba kartę za 1000pkt, a sprzedajesz za 1200pkt. Zysk 200. Na tym polega handel i robienie dosłownych/przysłowiowych kokosów. ;-)