wallyg

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O wallyg

 • Ranga
  Obywatel
 1. wallyg

  Gothic 3 - okiem Myszy

  Powiedzcie mi oco tu chodzi! Mój komputer: 1. Intel Pentium 4 - 3Ghz 2. 1GB RAM DDR2 633Mhz 3. Gigabite Radeon X600XT 128MB 4. Win XP Gra chodzi bardzo dobrze na średnich detalach, ale co jakiś czas się cacina i wiesza się. Oco tu chodzi? Planuję wymianę grafiki na X1600XT 256MB DRR3 może coś pomorze.
 2. wallyg

  Fun v191

  Witam. mam pytanie odnośnie nowego dzieła z japoni. Chodzi o nowy telefon Fun v191. Jest to mini PSP. Czy ktoś wie kiedy to będzie dostępne w polsce i ile będzie kosztowało? W japoni kosztuje 5400dolarów hong-kong ale ile to jest to niewiem.
 3. A czy wiecie że w grze GTA VC jest willa z filmu?? I nie tylko ale o tym już wiedzą tylko fani tego złotego filmu.
 4. Mam problem w kampani akademii. Konkretnie w misji 3 gdzie trzeba pokonać Markala. A problem jest taki: Gdy go pokonam gra wychodzi do windy, i tak za każdym razem.
 5. Może mi ktoś powiedzieć z kąt się wziął czołg w pierwszej kampani czwartej misji? Chciałem do niego dojść ale nie zdążyłem bo się misja skończyła.
 6. Serdeczne dzięki za pomoc udzieloną mi.
 7. Witam. Mam problem, gram w angielsko języczną wersję gry i w kampanii się zawiesiłem. Konkretnie w misji z zawalonym mostem. Zabiłem wszystko co oddychało, zdobyłem wszystko co było możliwe ale niewiem jak mam się przedostać na drugą stronę. Myślałem że można zdobyć czar przechodzenia przez wodę albo latania jak w innych częściah hm&m ale nic. Proszę o pomoc bo stoję w miejscu.
 8. Witam Co z tego że plik ściągnołem w 2 godziny jak przy rozpaakowaniu pokazał się błą iż archiwum jest uszkodzone. Z angielską wrsją było to samo. Po co wogule udostępniają tu te dema jak i tak nie chodzą.
 9. Witam. To że gra ci tnie fakt jest to wina nie laptopa tylko podzespołów w nim, po prostu laptop o tych samych parametrach co stacjonarny nie da tego samego działania w 100%. Wiem bo sam mam też laptopa tylko że na sempronie 2800+, 512MB RAM i GeforsFX 550 z 128MB pamięcią. Przykładowo gra FEAR mi się nie wiesza, ale sprawdziłem kompa stacjonarnego o takich samych parametrach w 3DMark 2000 i wyszło że laptop daje 70% tego co stacjonarny.
 10. Witam. Mam pytanie odnośnie kampani. Co trzeba zrobić na samym początku aby przeciwnik nie atakował albo wygrać z nim? Singla przeszedłem bez problemów ale w kampani po uruchomieniu pierwszej misji po kilku rundach pokazuje się blueplayer i mnie rozwala. Proszę o jakieś wskazówki. PS Oczywiście za nim mnie zaatakuje to zdobywam zamek i uwalniam Izabele.