Ponury666

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3991
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Ponury666

 1. Jako iz stwierdziłem isz na naszym forum wątku takiego brak wiec postanowiłem założyć gdyz jestem jakos ze zdrowiem zwiazany (2 apteki rodzice maja). Węc jeżeli forumowiczu jestes chory boli cie głowa oczy łzawia lub za duzo wypiles tu mozesz uzyskać porade!!
 2. Oj tam oj tam :) Nie ma się co zmuszać do pisania dla paru literek pod nickiem :)
 3. Ponury666

  Uzależnienie

  Ja tam uważam że człowiek jest w stanie uzależnić się od wszystkiego. I to nie tylko od kompa. Jakiś czas temu spodobało mi się pykanie e fajki (liqid bez tytoniu) i co? I się okazało że tak do tego przywykłem że musiałem się odzwyczajać z tydzień i cały czas czegoś mi za biurkiem brakowało (za skutkowało to milionami herbat ;P i kaw na okrągło). Test o którym mówi Fumiko równie dobrze mógłby się odnosić i do tv oraz całej reszty rzeczy do których się przyzwyczajamy bo sprawiają nam przyjemność. Na tym tle gry nie są bardziej szkodliwe niż słodycze, jasne czasem się od nich ktoś roztyje ...ale to raczej jego głupota. Co innego to uzależnienie fizyczne ale o tym chyba przy grach być mowy nie może (said yoda).
 4. A ja mimo że jestem tu od początku nigdy do wt nie dobiłem ;) hah 9 lat :P
 5. Ja mam go od maja. Śmiga na nim wszystko , większość w pełnych detalach i full hd więc jest spoko
 6. Ja jakiś czas temu kupiłem laptop idea y510p :) Za 3 tysiące . I myślę że to minimum ażeby dało się grać. Natomiast sprzęty gwarantujące pełen komfort to już około 4 tyśi i więcej
 7. Ponury666

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Nie czytałem regulaminu allegro super dokładnie. Ale musisz pamiętać że sprzedaż to umowa konsensualna. Czyli taka która dochodzi do skutku w momencie jej zawarcia a nie wydania przedmiotu. Więc możesz domagać się jej wykonania od momentu jej zawarcia. I żaden wewnętrzny regulamin allegro nie stoi temu na przeszkodzie. Pamiętaj także że zwykły termin przedawnienia to 3 lata. Mimo wszystko jednak poczekaj ..... może allegro zwróci ci prowizję i opłatę za wystawienie aukcji i nie będzie potrzeby wgłębiania się dalej.
 8. Ta jak zakładałem tu konto byłem w gimnazjum. Teraz jestem już po studiach. WTF ??:P
 9. Z kwestii prawnych :) Alimenty które są przeznaczone dla matki kończą się po 3 miesiącach od porodu. Dalej idąc zgodnie z art 144 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego może świadczący powoływać się na zasady współżycia społecznego. I alimenty takie sąd może umorzyć , o ile jest to niezgodne z ww zasadami. Chociaż sam nie jest fanem tych klauzul o zasadach współżycia społecznego bo w praktyce są zbyt uznaniowe ażeby reguły wykładni prawa je ujęły precyzyjnie w swoje ramy, co prowadzi albo do nadużyć albo do niemożności ich zastosowania nawet w takich samych (nie tych samych if u know what i mean) przypadkach. Generalnie zawsze jakaś linia obrony dla obciążonego świadczeniem alimentacyjnym.
 10. Ponury666

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Wystąpić o zwrot prowizji i drążyć temat. Kiedy pracowałem w sądzie facet przyjechał z Wawy do Wrocławia żeby sądzić się o ramkę za 15 zł z allegro. :P
 11. Ja tam bym nie karmił T:P A co do bugów , i innych rzeczy nie cierpię ludzi ,,wyroczni" wieszczących rychłą zgubę. Tacy malkontenci istnieją od dawna , i fakt że raz na jakiś czas mają rację (bo nie 100 prc projektów jest udana:P ) jeszcze bardziej ich podsyca. Zresztą jak ktoś stosuje argumenty ad personam to ...hmmm nie jest wart dyskusji z nim. Tak btw. bugi w ES i GTA 5 nie przeszkadzały aż nadto (natomiast którąś poprawką niszczącą savy rocstar przegiął ostro).
 12. Raz że grafika nie jest najważniejsza w grach (przynajmniej dla mnie) po drugie poprzednie WIeśki nie cierpiały na nadmiar bugów więc skąd taki wniosek. I tak dodanie hahaha przed treścią postu zawsze podnosi jego wartość :)
 13. A ja nigdy nie czytałem tego pisma;P I ja wam nie ujmuję że hype źle nakręcony czy coś ale to już nie ja ani wy zweryfikujemy/jecie . Tylko wyniki sprzedaży. No i o tyle dobrze że od razu na konsolach startujecie nowych , odpada wam sporo pirackiej plagi na pc (w sensie że na konsolkach go nie będzie):P
 14. Tak tak:P A to już bezpośrednio zależy od tego jaki hype zdoła nakręcić marketing CDP :P W obecnych czasach niestety gra sama się nie broni:P Ale sam czekam i rozważam zakup dla wieśka ps4 (bo nie wiem czy mi na laptopie pójdzie:P ) . Większość moich kolegów też na wieśka czeka i niektóre koleżanki także :P I generalnie czytając zagraniczne tytuły prasowe czy portale reszta świata też z zainteresowaniem wieśka wypatruje . Co dla mnie było zaskakujące zachód generalnie uznaje wieśka 1 za grę średnią a nawet słabą. A wieśka 2 już za pokazanie wszystkim iż można robić rpg inaczej niż bioware czy obsidian :p Myślę że będzie dobrze;P
 15. Dobra ja z tubą nie latam , bo uważam że czas przeładowania i dwa strzały to i tak pewna recepta na śmierć. Gdyby ta broń nie zabijała na jednego hita to równie dobrze mogliby ja wywalić z gry. Ja gram obecne w BO II I na niektórych mapach kampienie na respa przez ściany jest jak codzienność. I jest to wada gry która na to pozwala. Jednak jak ktoś campi normalnie to jakoś nie widzę z tym problemu, Robi z siebie łatwy cel. Ale pomijając fakt że pewne style gry mnie drażnią , to poza campieniem na respa nie narzekam na całą resztę zachowań ( co innego że gra bez resp prota to dziwna gra) . Jedynym zachowaniem na jakie narzekam to ludzie tacy jak ty. Pytam więc ciebie jako mej wyroczni jaki styl gry jest jedyny i słuszny? Bądź mi mentorem :)
 16. Ponury666

  Path of Exile - darmowy, sieciowy klon Diablo

  Po dojściu do 3 aktu na cruel mój maruder ginie raz po raz. Chyba przekombinowałem postać:( A w zasadzie ładowałem tylko w skile na two handed mace i życie oraz armor. A jakiekolwiek obrażenia od elemental mnie rozwalają nie wiem co z tym teraz zrobić:(
 17. Miałem ostatnio problem z czytaniem przed sesja oczy mi już wysiadły. Pobrałem ivonę w wersji trial i mi czytała do snu :) Niezły patent:)
 18. Po czym poznajesz że alfa? :P Jest 99 procentowe prawdopodobieństwo że jest parę beta ;)
 19. No ja byłem tym nieszczęśliwcem który niestety o VIste zahaczył . Bo wgrywali ją do laptopów i wszystkich sprzedawanych sprzętów :) . Xp mam tylko na kompie w domu moich rodziców którego nikt już nie używa i stoi tylko dla ozdoby więc odejście wsparcia dla niego jakoś bardzo mnie nie boli (a naklejka z licencją i tak już się przez lata starła chociaż w przeciwieństwie do tej na laptopie którą ktoś mądry ulokował pod lapkiem jest dalej czytelna:P ;) . Też miałem go w wersji oem dla sprzętów ibm. Pamiętam ówczesne recovery które dostałem do kompa 6 płyt cd gustownie pomazanych markerem :) (profesjonalizm dawnych czasów:) melancholia trochę:)
 20. Ponury666

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Jeżeli masz możliwość to ściągnij cc cleaner i uruchom zarówno zwykłe czyszczenie po czym przejdź do czyszczenia rejestru. Jeżeli nic nie możesz takiego zrobić to o ile masz narzędzie recovery przywróć sobie pkt. jeżeli takowego nie masz cóż uruchom kompa w trybie awaryjnym i wtedy cc cleaner ew antywir sprawdź też sobie czy nie masz żadnych procesów które obciążają ci komputer w stopniu dużo za dużym ;)
 21. Ponury666

  Jakie studia?

  To fatalnie podajesz :) Ja jestem 1990 byłem najpierw na komisji potem w biurze . Na komisji przydzielili mi kategorie a w biurze wpisali przeniesienie do rezerwy i trach stosunek uregulowany:) Jeżeli wpisujesz inaczej to poświadczasz nieprawdę a po drugie możesz sobie zrobić jakiś kłopot po drodze.
 22. Ponury666

  Path of Exile - darmowy, sieciowy klon Diablo

  Mam parę pytań bo dopiero sobie dziś pograłem. Po 1 czy ten nowy addon to akt 4 czy ten zapowiadany przy premierze dodatek do aktu 3 . Czy jak zainwestuje w szybkość sword and axe to zadziała też na two handed sword ? Jest jakaś polska gildia która rekrutuje początkujących i jest pomocna?
 23. Przejście paru hitmanów (jedynki dwójki, contracts , blood money nie gralem) w moim wykonaniu to była rzeź :) nie umiem się skradać i mam niezdrowy pociąg do wyżynanie wszystkiego co żyje w grach. Ale i tak uważam hitmany za gry epickie :)
 24. Ponury666

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Witam . Jako weteran gw od dłuższego czasu myślę nad zakupem 2. Jednak moje wątpliwości budzi tylko mój config nie wiem czy mi pójdzie (core2 duo 2.4 gf 9600 mgt 4 giga ram) . Jak z optymalizacją gw 2 płynnie chodzi na minimalnych?