Sejf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  68
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Sejf

 1. Sejf

  Dragon Age: Inquisition

  Polska to po prostu kraj 3 świata. Wszyscy kupują z meksykańskiego Origina. Tam dostaje się wersję multi deluxe za cenę niższą niż u nad podstawowa na polskim Originie.
 2. Sejf

  Dragon Age: Inquisition

  Mam pytanie. Kupuje ktoś wersje cyfrowe w gram? DA:I jest dostępne na gramie jeśli chodzi o cyfrówkę, jak zapłacę przez payu to klucz mi od razu wyśle automat czy muszę czekać do jutra aż sklep będzie czynny, bo kody ludzie wysyłaja?
 3. Sejf

  Titanfall - Temat Ogólny

  Takie pytanie zadam. Wie ktoś może o dostępnym języku w grze? Niby wszędzie napisane, że jedynie napisy PL. Z tym, że w BF4 na Originie do dzisiaj widnieje informacja, że jest multilang a w rzeczywistości jest tylko PL. Nie zniosę kolejnej gry, gdzie jest dubbing.
 4. Sejf

  Battlefield 4

  Dzięki za odpowiedź. Ładna lipa w takim razie...
 5. Sejf

  Battlefield 4

  Ktoś stąd kupił wersję na Originie i może potwierdzić, że jest tam angielska wersja do wyboru? Pytam, bo w różnych miejscach różnie piszą. Jedni, że jest jedynie PL/RU a np. na polygamia.pl koleś w komentarzach napisał, że zakupił w Origin i ma angielską wersję do wyboru. To jak w końcu jest?
 6. Sejf

  Sklep Cenega

  Jako, że nie mam możliwości edycji, to cytuję. Mój błąd, proszę zignorować powyższy post.
 7. Sejf

  Sklep Cenega

  Ładny cyrk, ja jakąś godzinę temu złożyłem zamówienie, więc zapewne nie dostanę ani Dishonored ani UFO:EU (oba w 1 zamówieniu.
 8. Sejf

  Sleeping Dogs - temat o grze

  Wybaczcie post pod postem, ale poprzedniego nie mogę edytować (?). Teraz widzę, że towar jest dostępny, wcześniej była informacja o braku. edit: u mnie też się status zmienił, przy odrobinie szczęścia może wyjedzie dzisiaj :)
 9. Sejf

  Sleeping Dogs - temat o grze

  Co masz na myśli mówiąc, że coś się ruszyło? :) Jedyne, co widzę to na stronie sklepu, że brak produktu, więc po zawodach. Pytanie, kiedy w ogóle będzie dostępne...
 10. Witam :) Jest jakaś szansa, że jeszcze dzisiaj dostaniecie dostawę Sleeping Dogs i uda się Wam rozpocząć wysyłkę czy już niezbytnio?
 11. Sejf

  Sleeping Dogs - temat o grze

  ^ Miejmy nadzieję, że gram dostał już paczki i gra wyjedzie do klientów dzisiaj.
 12. Sejf

  Diablo III - temat ogólny

  Ma ktoś może jakieś informacje o dostępności D3 w MM w Łodzi (głównie chodzi o Galerię Łódzką), dodzwonić się nie mogę do nich.
 13. Jest szansa, że jak teraz złożę zamówienie na Diablo 3 to paczka zdąży wyjść jeszcze dzisiaj?
 14. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Pytanie co to oznacza. To że jedynie później zagramy, czy jednak nasza wersja jest tą "specjalną", widzianą przez Steam, jako zupełnie inny produkt od reszty świata.
 15. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Nie dotyczy, przeczytaj newsa. We learned that intruders obtained access to a Steam database in addition to the forums. This database contained information including user names, hashed and salted passwords, game purchases, email addresses, billing addresses and encrypted credit card information. We do not have evidence that encrypted credit card numbers or personally identifying information were taken by the intruders, or that the protection on credit card numbers or passwords was cracked. We are still investigating.
 16. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Zmieńcie lepiej hasła do Steama i innych kont (jeżeli miały to samo). Dostali się do głównej bazy Steama. edit: dlatego fora tyle czasu nie działają. http://www.rockpapershotgun.com/2011/11/10/steam-hacked/
 17. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Gra się odblokuje o pierwszej w nocy a nie o północy. Z przeglądarki wystarczy wejść na http://store.steampowered.com/?cc=de i zmieni nam region na niemiecki (ta sama strefa czasowa) i sobie sprawdzić. Potem wystarczy znowu wkleić link ale =de zmienić na =pl
 18. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Odebrałem. Ściąga się ze Steama, 28 minut i będzie na dysku. Teraz tylko trzeba kwiczeć i czekać do północy.
 19. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Ok, dzięki panowie. Módlmy się, żeby i tym razem Cenega niczego nie spieprzyła. W końcu z tego słynęli/słyną.
 20. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  No, za moment kurier zostawi mi paczkę. Potem tylko odliczanie do premiery. Ja mam pytanie jeszcze w sprawie tych łatek nieszczęsnych. Jak napisano wcześniej łatki do polskiego New Vegas wychodziły z opóźnieniem. Wiem, że nikt nie wie czy ze Skyrim będzie to samo. Jednak czy myślicie, że wersja w jakiej się gra ma znaczenie? W sensie, jeżeli grę się zainstaluje w angielskiej wersji to nadal trzeba będzie czekać na "specjalne" patche przygotowane przez Cenegę?
 21. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Swoją drogą ciekawe, czy dzięki użyciu proxy (dobrze zgadłem?) można by sobie Można, ale coś takiego z miejsca kończy się BANEM. Z tego co czytałem na forach Steama, to ludzie od dwana korzystają z VPNów by odblokować gry wcześniej niż powinni (o ile kupili je ze swojego regionu!) i nikt do tej pory nie dostał bana za coś takiego.'' Czyli krótko - kupno "podszywając" się z inny region - ban. Odblokowanie (po kupieniu ze swojego regionu) - ok. Podobna sytuacja była z EA i BF3, gdzie ludzie odblokowywali grę niby z Korei (VPN). Jeśli chodzi o Skyrim, to na wielu forach ludzie piszą, że będą korzystać z VPNów na Australię, bo Ci jako pierwsi będą mogli odblokować grę. Ja nikogo nie zachęcam do czegoś takiego, ani nie biorę odpowiedzialności jeżeli ktoś spróbuje w ten sposób odblokować grę wcześniej.
 22. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Ok, wiem chyba co się stało. Przez przypadek strona Steama widziała mnie z innego regionu w Firefoxie. Spróbowałem na Operze i wywaliło mi, że produkt niedostępny w moim regionie. Czyli to coś po mojej stronie/firefoxa jest nie tak. Przepraszam bardzo, jeżeli komuś zrobiłem nadzieję. Jak zobaczyłem, że Skyrim się pojawił, to myślałem że coś się zmieniło... Jeszcze raz przepraszam.
 23. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  O cholera, nie wiedziałem. F: NV miałem zakupionego na Steamie na promocji. Jeżeli okaże się, że łatki do Skyrim będą wychodziły z opóźnieniem to tragedia :/ Co do Skyrim na Steamie > http://imageshack.us/f/849/sky2.png/
 24. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Patche będą takie same dla wszystkich. Bardziej o DLC bym się martwił. Swoją drogą, Skyrim pojawił się na Steam. Normalnie przeglądam, co tam mają.
 25. Sejf

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  O sorka, w gramie oczywiście.