TheDoc

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  136
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TheDoc

 • Ranga
  Przodownik
 1. Szkoda tylko, że nie macie najważniejszego - Imersji. A co za tym idzie klimatu.
 2. A jak w ogóle dwójka w porównaniu z pierwszą częśćią? Przyznam, żę kupiłem na wyprzedaży by wypróbować i strasznie mnie drażni. Mimo to warto dać szanse drugiej części?
 3. Ale zdajecie sobie sprawę, że to akcja na Prima Aprilis?
 4. Oby to była Victoria 3. Ostatnia chyba wielka strategia, która nie jest na silniku z EU4.
 5. No i sami sobie kopią grób. Miałem sobie kupić na premiere, ale przez te mikrotransakcję zrezygnowałem. I pewnie na świecie kilka milionów pomyślało podobnie jak ja.
 6. Nowy bundle sprzedał się narazie w niecałych 60k, więc nawet jeśli z tym to tylko część ogólnej sprzedaży. Oczywiście pomiajając wcześniejszy monthly.
 7. Nie wiedziałem, że mogą isntieć brzydkie Asari...
 8. Ale przecież te umiejki kolejkujesz, zapominasz i same się robią. Co prawda faktycznie, żeby polatać czymś lepszym trzeba czekać sporo czasu, ale nie wymaga to naszego zachodu.
 9. Gra jest bardzo dobra i jeśli nie grałeś w poprzednie to będziesz miał "czysty" umysł i nie będziesz odnosić się do poprzedniczek. Natomiast Civka jest specyficzną serią i nie każdemu pewnie przypadnie do gustu.
 10. TheDoc

  Hello Neighbor - zobacz gameplay z gry

  Wszystko ładnie, ale czy ja dobrze widzę, że można to przejść w 10 minut i tyle? Do tego nie widać jakiejkolwiek strategii gry. Wejdź, zbierz ile się da i daj się złapać, bo nic nie tracisz.
 11. PS 4? A co w tym innowacyjnego? Tak można napisać o prawie każdej konsoli. Ale akurat tutaj to jest innowacja. Pierwsza hybrydowa konsola. Ja się jaram jak córka Stanisa.
 12. Jeśli główna seria Pokemonów przejdzie na Switcha to będę uradowany. Granie w Poki na dużym ekranie to będzie to.
 13. Jeśli ma nie być Polski to po co umieszczają ją na trailerze premierowym? Dla mnie to coś dziwnego.
 14. Wooow, Komandosi w wersji samurajskiej!
 15. To jest takie głupie, że aż dobre :D