TheDoc

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  145
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TheDoc

 • Ranga
  Przodownik
 1. Mam wrażenie, że Katarzyna Dąbkowska to jakiś eksperyment społeczny. Chcą chyba sprawdzić ile ludzie są w stanie wytrzymać niekompetencji czy czegoś w tym stylu. A może nawet to do jakiejś pracy dyplomowej służy. Kto wie...
 2. Z tego wszystkiego najbardziej rasitstowskie jest to, że jakaś młoda, zdolna i ładna biała dziewczyna nawet NIE MOŻE SPRÓBOWAĆ ubiegać się o taką rolę.
 3. Heh no proszę, a jak gracze narzekali na kobiety cyborgi, indian itd to mówili żeby nie kupować jak się nie podoba. No i gracze nie kupują. Jak ja się z tego cieszę!
 4. Zaraz zaraz, ocean? Przecież akcja dzieje się w Grecji. Ja czegoś nie wiem?
 5. Mniejsza z tym, bardzo ładny i ciekawy występ :) A to nie ulega żadnej wątpliwości. Uwielbiam to.
 6. Chcieli zaprezentować różnorodność religii itd, a zaśpierwali chrześcijańskie "Ojcze Nasz"...
 7. Kolimatory, bronie z roku 43+ w operacji z 40. Do tego bitwa o Narvik miała miejsce w maju i czerwcu więc nie sądzę, że było tam tyle śniegu. Zderzające się w powietrzu samoloty odbijają się od siebie... Dziękuje bardzo, postoję.
 8. To akurat nie metro, a peron Dworca Centralnego w Warszawie.
 9. To jest po prostu hit i pokazanie jak właśnie wygląda lewactwo. Czyli możesz myśleć co chcesz, o ile myślisz tak samo jak my. To się po prostu nadaje na Żelazną Logikę.
 10. Szkoda tylko, że nie macie najważniejszego - Imersji. A co za tym idzie klimatu.
 11. A jak w ogóle dwójka w porównaniu z pierwszą częśćią? Przyznam, żę kupiłem na wyprzedaży by wypróbować i strasznie mnie drażni. Mimo to warto dać szanse drugiej części?
 12. Ale zdajecie sobie sprawę, że to akcja na Prima Aprilis?
 13. Oby to była Victoria 3. Ostatnia chyba wielka strategia, która nie jest na silniku z EU4.
 14. No i sami sobie kopią grób. Miałem sobie kupić na premiere, ale przez te mikrotransakcję zrezygnowałem. I pewnie na świecie kilka milionów pomyślało podobnie jak ja.
 15. Nowy bundle sprzedał się narazie w niecałych 60k, więc nawet jeśli z tym to tylko część ogólnej sprzedaży. Oczywiście pomiajając wcześniejszy monthly.