isentor_tg

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  79
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O isentor_tg

 • Ranga
  gothic.gram.pl
 1. isentor_tg

  Konsulat ekipy gram.pl - redakcja

  Witam, Od jakiegoś czasu urwał się kontakt z osobą odpowiedzialną za kolektyw gram.pl. Nikt na pożganie nie przekazał nowego kontaktu, również nikt nowy nie przedstawił się jako osoba odpowiedzialna za kolektyw. Adresy e-mail, na które ostatnio odpisywaliśmy nie istnieją. Akurat złożyło się, że mam bardzo pilną sprawę do omówienia z kimś kto aktualnie jest odpowiedzialny za kolektyw i nikt nie raczy odpowiedzieć. Tak wiec piszę nawet na forum. Proszę o kontakt do osoby odpowiedzialnej za kolektyw. Pozdrawiam Administrator Tawerny Gothic Od 8 lat w kolektywie.
 2. Wyniki zostały już ogłoszone. Zapraszam wszystkich na http://tawerna-gothic.pl
 3. Już tłumaczę co źle zrozumiał autor newsa. Tylko i wyłącznie Piranha ma prawo do marki Gothic. JoWooD i Piranha mają między sobą umowę, która daje prawo JoWooD do wydawania gier z serii Gothic. Ta umowa najprawdopodobniej wygasa w tym, lub przyszłym roku. I tyle. Nie oznacza to wcale, że Piranha szykuje się do pracy nad Gothic 5. Równie dobrze JoWooD i Piranha mogą przedłużyć umowę. Prawo do wydawania gier z serii Gothic może również trafić do innej firmy w związku z podpisaniem innej umowy.
 4. Niestety ta informacja jest błędna. Więcej u nas.
 5. isentor_tg

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Ale gość prawdę mówi. I to cię najwyraźniej boli. Mamy się uspokoić? Jesteśmy spokojni. Może chodziło ci o "nie mówcie prawdy bo już nikt nie będzie chciał pisać dla nas za frajer"? Jestem w kolektywie przez 4 lata. I nigdy nikt poza Spaykim nie powiedział mi i redakcji magiczne "Dziękuję" za pracę dla gramu. To chyba z nieba nie spada? Czy kryzys nawet to nam zabrał?
 6. isentor_tg

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Tyle lat w kolektywie, tyle eventów i reklamowanie gramu. My nie odsyłamy do pomocy technicznej lub do 5 stronicowej instrukcji gry. My pomagamy graczom od lat. I tak należy nam się za to nagroda, jeśli prosimy o gry na konkurs. Konkurs koniec końców patrząc dla graczy bo my w nim udziału nie bierzemy. A tak poza tym: "Pomoc w organizacji konkursów; materiały prasowe Jeśli twój serwis będzie się dynamicznie rozwijał, twoje grono czytelników systematycznie będzie rosnąć, możesz liczyć na wsparcie materialne w postaci gier, czy też gadżetów przeznaczonych na konkursy organizowane przez twoją stronę. Warunek jest jeden: ekipa gramu musi widzieć wysiłek wkładany w rozwój strony. Jeżeli twój portal będzie stroną o charakterze newsowym, pomożemy Ci w zdobyciu informacji prasowych od dystrybutorów/wydawców gier***. " Bajki bajkami ale my jesteśmy już dużymi chłopcami i dziewczynkami.Wiec kawa na ławę bez mydlenia oczu.
 7. isentor_tg

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  > @isentor_tg > Ja nie tęsknię za tamtymi czasami. W chwili obecnej kolektyw staje na nogi i mam cichą > nadzieję, że wróci do dawnej świetności. Liczę również, że Szaq jakimś niebywałym szczęściem > wykombinuje stary layout Karczmy Diablo II. Staje, kiedyś stał. > Powiedz natomiast co możesz Ty zaoferować- bo same żale i pretensje o to, że nie możesz > dostać od nas gierek za friko nie jest specjalnie profesjonalnym podejściem. Nie jesteśmy > instytucją charytatywną, by wspomagać każdego Isentora - który do nas napisze - że potrzebuje > dla siebie kilka gier . Potrzebowałem gier na 3 konkursy, tyle zazwyczaj organizowaliśmy co roku. Nawet teraz na świąteczny konkurs nic nie dostaliśmy - nic. Nawet długopisów z logo gram.pl. Inni jakoś dostali. Więc co nikt już nas nie kocha? Czy po prostu nie lubi za prawdę o was? Laidy, idź staty licz. To ci wychodzi najlepiej.
 8. isentor_tg

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Hmm ja mam tylko pytanie, czy nowy "szef kolektywu" też preferuje politykę "dajemy nagrody na konkursy i gry dla redakcji tylko tym, którzy mają stronę na naszych badziewnych serwerach i dzięki ich statom mamy lepszy wynik w gemiusie"? Bo jeśli nadal jest to samo to zaczynam tęsknić za starymi dobrymi czasami ze Spaykim. :( Kiedy stawiano na aktywność i pomoc graczom, nie zaś podbijanie statystyk gram.pl. Tyle z mojej strony. p.s. Czy forum kolektywu, to dla adminów działa już (znowu)?
 9. isentor_tg

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Kaszanka tyle powiem.
 10. Tu chodzi o badanie na Brytyjczykach. Więc głupoty piszesz. Swoją drogą gdybym miał tyle pasztetów w kraju co oni też bym pewnie częściej wybierał grę...
 11. isentor_tg

  Zapowiedziano astronomiczne MMO

  No to czekamy na American porno stars.
 12. "Edycja Rozszerzona" - pierwsze wrażenia http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=240
 13. A pomimo tego zupa i tak jest za słona...
 14. Z tymi okładkami od razu widać, pojechali komercją...