isentor_tg

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  79
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez isentor_tg


 1. Witam,

  Od jakiegoś czasu urwał się kontakt z osobą odpowiedzialną za kolektyw gram.pl. Nikt na pożganie nie przekazał nowego kontaktu, również nikt nowy nie przedstawił się jako osoba odpowiedzialna za kolektyw. Adresy e-mail, na które ostatnio odpisywaliśmy nie istnieją. Akurat złożyło się, że mam bardzo pilną sprawę do omówienia z kimś kto aktualnie jest odpowiedzialny za kolektyw i nikt nie raczy odpowiedzieć. Tak wiec piszę nawet na forum. Proszę o kontakt do osoby odpowiedzialnej za kolektyw.


  Pozdrawiam
  Administrator Tawerny Gothic
  Od 8 lat w kolektywie.


 2. Już tłumaczę co źle zrozumiał autor newsa. Tylko i wyłącznie Piranha ma prawo do marki Gothic. JoWooD i Piranha mają między sobą umowę, która daje prawo JoWooD do wydawania gier z serii Gothic. Ta umowa najprawdopodobniej wygasa w tym, lub przyszłym roku. I tyle. Nie oznacza to wcale, że Piranha szykuje się do pracy nad Gothic 5. Równie dobrze JoWooD i Piranha mogą przedłużyć umowę. Prawo do wydawania gier z serii Gothic może również trafić do innej firmy w związku z podpisaniem innej umowy.


 3. Dnia 01.01.2010 o 23:14, Laid_back napisał:

  A Ty znowu zakładasz 30 konto z kolei na gramie, by wypisywać te infantylne bzdety? Każdy
  ma prawo do swoich paranoi, ale nie musi zadręczać nimi innych.


  Ale gość prawdę mówi. I to cię najwyraźniej boli. Mamy się uspokoić? Jesteśmy spokojni. Może chodziło ci o "nie mówcie prawdy bo już nikt nie będzie chciał pisać dla nas za frajer"?

  Jestem w kolektywie przez 4 lata. I nigdy nikt poza Spaykim nie powiedział mi i redakcji magiczne "Dziękuję" za pracę dla gramu. To chyba z nieba nie spada? Czy kryzys nawet to nam zabrał?


 4. Dnia 28.12.2009 o 11:41, Laid_back napisał:

  Co to za maniera, że mi się wszystko w życiu należy i mam co zechcę- na zawołanie. Nie
  jesteśmy Isentor babcią, która będzie Ci zabawki kupowała na każde tupnięcie nóżką. Gry
  na Twoje konkursy nie rosną na drzewach, musimy je kupić. Redakcja Arcanii natomiast,
  sama zdobyła nagrody na konkurs - nie czekają tylko z wyciągniętą ręką.


  Tyle lat w kolektywie, tyle eventów i reklamowanie gramu. My nie odsyłamy do pomocy technicznej lub do 5 stronicowej instrukcji gry. My pomagamy graczom od lat. I tak należy nam się za to nagroda, jeśli prosimy o gry na konkurs. Konkurs koniec końców patrząc dla graczy bo my w nim udziału nie bierzemy.

  A tak poza tym:
  "Pomoc w organizacji konkursów; materiały prasowe Jeśli twój serwis będzie się dynamicznie rozwijał, twoje grono czytelników systematycznie będzie rosnąć, możesz liczyć na wsparcie materialne w postaci gier, czy też gadżetów przeznaczonych na konkursy organizowane przez twoją stronę. Warunek jest jeden: ekipa gramu musi widzieć wysiłek wkładany w rozwój strony. Jeżeli twój portal będzie stroną o charakterze newsowym, pomożemy Ci w zdobyciu informacji prasowych od dystrybutorów/wydawców gier***. "

  Bajki bajkami ale my jesteśmy już dużymi chłopcami i dziewczynkami.Wiec kawa na ławę bez mydlenia oczu.


 5. > @isentor_tg
  > Ja nie tęsknię za tamtymi czasami. W chwili obecnej kolektyw staje na nogi i mam cichą
  > nadzieję, że wróci do dawnej świetności. Liczę również, że Szaq jakimś niebywałym szczęściem
  > wykombinuje stary layout Karczmy Diablo II.
  Staje, kiedyś stał.


  > Powiedz natomiast co możesz Ty zaoferować- bo same żale i pretensje o to, że nie możesz
  > dostać od nas gierek za friko nie jest specjalnie profesjonalnym podejściem. Nie jesteśmy
  > instytucją charytatywną, by wspomagać każdego Isentora - który do nas napisze - że potrzebuje
  > dla siebie kilka gier .
  Potrzebowałem gier na 3 konkursy, tyle zazwyczaj organizowaliśmy co roku. Nawet teraz na świąteczny konkurs nic nie dostaliśmy - nic. Nawet długopisów z logo gram.pl. Inni jakoś dostali. Więc co nikt już nas nie kocha? Czy po prostu nie lubi za prawdę o was? Laidy, idź staty licz. To ci wychodzi najlepiej.


 6. Hmm ja mam tylko pytanie, czy nowy "szef kolektywu" też preferuje politykę "dajemy nagrody na konkursy i gry dla redakcji tylko tym, którzy mają stronę na naszych badziewnych serwerach i dzięki ich statom mamy lepszy wynik w gemiusie"? Bo jeśli nadal jest to samo to zaczynam tęsknić za starymi dobrymi czasami ze Spaykim. :( Kiedy stawiano na aktywność i pomoc graczom, nie zaś podbijanie statystyk gram.pl. Tyle z mojej strony.

  p.s.
  Czy forum kolektywu, to dla adminów działa już (znowu)?