isentor_tg

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  79
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez isentor_tg

 1. isentor_tg

  Konsulat ekipy gram.pl - redakcja

  Witam, Od jakiegoś czasu urwał się kontakt z osobą odpowiedzialną za kolektyw gram.pl. Nikt na pożganie nie przekazał nowego kontaktu, również nikt nowy nie przedstawił się jako osoba odpowiedzialna za kolektyw. Adresy e-mail, na które ostatnio odpisywaliśmy nie istnieją. Akurat złożyło się, że mam bardzo pilną sprawę do omówienia z kimś kto aktualnie jest odpowiedzialny za kolektyw i nikt nie raczy odpowiedzieć. Tak wiec piszę nawet na forum. Proszę o kontakt do osoby odpowiedzialnej za kolektyw. Pozdrawiam Administrator Tawerny Gothic Od 8 lat w kolektywie.
 2. Wyniki zostały już ogłoszone. Zapraszam wszystkich na http://tawerna-gothic.pl
 3. Już tłumaczę co źle zrozumiał autor newsa. Tylko i wyłącznie Piranha ma prawo do marki Gothic. JoWooD i Piranha mają między sobą umowę, która daje prawo JoWooD do wydawania gier z serii Gothic. Ta umowa najprawdopodobniej wygasa w tym, lub przyszłym roku. I tyle. Nie oznacza to wcale, że Piranha szykuje się do pracy nad Gothic 5. Równie dobrze JoWooD i Piranha mogą przedłużyć umowę. Prawo do wydawania gier z serii Gothic może również trafić do innej firmy w związku z podpisaniem innej umowy.
 4. Niestety ta informacja jest błędna. Więcej u nas.
 5. isentor_tg

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Ale gość prawdę mówi. I to cię najwyraźniej boli. Mamy się uspokoić? Jesteśmy spokojni. Może chodziło ci o "nie mówcie prawdy bo już nikt nie będzie chciał pisać dla nas za frajer"? Jestem w kolektywie przez 4 lata. I nigdy nikt poza Spaykim nie powiedział mi i redakcji magiczne "Dziękuję" za pracę dla gramu. To chyba z nieba nie spada? Czy kryzys nawet to nam zabrał?
 6. isentor_tg

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Tyle lat w kolektywie, tyle eventów i reklamowanie gramu. My nie odsyłamy do pomocy technicznej lub do 5 stronicowej instrukcji gry. My pomagamy graczom od lat. I tak należy nam się za to nagroda, jeśli prosimy o gry na konkurs. Konkurs koniec końców patrząc dla graczy bo my w nim udziału nie bierzemy. A tak poza tym: "Pomoc w organizacji konkursów; materiały prasowe Jeśli twój serwis będzie się dynamicznie rozwijał, twoje grono czytelników systematycznie będzie rosnąć, możesz liczyć na wsparcie materialne w postaci gier, czy też gadżetów przeznaczonych na konkursy organizowane przez twoją stronę. Warunek jest jeden: ekipa gramu musi widzieć wysiłek wkładany w rozwój strony. Jeżeli twój portal będzie stroną o charakterze newsowym, pomożemy Ci w zdobyciu informacji prasowych od dystrybutorów/wydawców gier***. " Bajki bajkami ale my jesteśmy już dużymi chłopcami i dziewczynkami.Wiec kawa na ławę bez mydlenia oczu.
 7. isentor_tg

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  > @isentor_tg > Ja nie tęsknię za tamtymi czasami. W chwili obecnej kolektyw staje na nogi i mam cichą > nadzieję, że wróci do dawnej świetności. Liczę również, że Szaq jakimś niebywałym szczęściem > wykombinuje stary layout Karczmy Diablo II. Staje, kiedyś stał. > Powiedz natomiast co możesz Ty zaoferować- bo same żale i pretensje o to, że nie możesz > dostać od nas gierek za friko nie jest specjalnie profesjonalnym podejściem. Nie jesteśmy > instytucją charytatywną, by wspomagać każdego Isentora - który do nas napisze - że potrzebuje > dla siebie kilka gier . Potrzebowałem gier na 3 konkursy, tyle zazwyczaj organizowaliśmy co roku. Nawet teraz na świąteczny konkurs nic nie dostaliśmy - nic. Nawet długopisów z logo gram.pl. Inni jakoś dostali. Więc co nikt już nas nie kocha? Czy po prostu nie lubi za prawdę o was? Laidy, idź staty licz. To ci wychodzi najlepiej.
 8. isentor_tg

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Hmm ja mam tylko pytanie, czy nowy "szef kolektywu" też preferuje politykę "dajemy nagrody na konkursy i gry dla redakcji tylko tym, którzy mają stronę na naszych badziewnych serwerach i dzięki ich statom mamy lepszy wynik w gemiusie"? Bo jeśli nadal jest to samo to zaczynam tęsknić za starymi dobrymi czasami ze Spaykim. :( Kiedy stawiano na aktywność i pomoc graczom, nie zaś podbijanie statystyk gram.pl. Tyle z mojej strony. p.s. Czy forum kolektywu, to dla adminów działa już (znowu)?
 9. isentor_tg

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Kaszanka tyle powiem.
 10. Tu chodzi o badanie na Brytyjczykach. Więc głupoty piszesz. Swoją drogą gdybym miał tyle pasztetów w kraju co oni też bym pewnie częściej wybierał grę...
 11. isentor_tg

  Zapowiedziano astronomiczne MMO

  No to czekamy na American porno stars.
 12. "Edycja Rozszerzona" - pierwsze wrażenia http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=240
 13. A pomimo tego zupa i tak jest za słona...
 14. Z tymi okładkami od razu widać, pojechali komercją...
 15. Głupota, pierwsza nasuwająca się myśl to rodzaj tego typu broni występujący w grach. Przecież nikt nie jest w stanie spamiętać występujących w na świecie modeli.
 16. isentor_tg

  Kolejne rozszerzenie NWN2 gotowe

  Podstawka była nudna, kolejne dodatki to tylko odgrzewane kotlety. Na co to komu...
 17. Bezsens ładnie wyglądający na papierze. Tak jak już ktoś wspomniał najpewniej wprowadzić kupno gier 18+ za okazaniem dowodu.
 18. Bo wiedźmin jest jak polska wódka...
 19. A recenzent ile minut poświęcił na grę? Przecież to wygląda jak okrojony Burnout. I gdzie tu dawać 5.5?
 20. isentor_tg

  Pecetowy Street Fighter IV latem!

  Capcom i ich konwersje. To ja już wole kupić konsole niż nowego kompa.
 21. isentor_tg

  Wybory Gry roku - podsumowanie

  Śmiem twierdzić, że większość oddała głos na Wiedźmina bo to po prostu Wiedźmin...
 22. isentor_tg

  Internet Explorer 8 coraz bliżej

  Chłopakom się nudzi to dopisują co roku następną cyferkę przy IE.
 23. To nie problem odtwarzacza tylko gramowych serwerów. Pobieranie danych z neo jest marne. Np. przy ściąganiu plików z gramowego downloadu szybkość nie przekracza 4 kb/s. Więc jeśli ktoś ma innego usługodawcę jego szczęście, ale niech nie gada, że wszystko jest ok.