Martimat

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2508
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Martimat


 1. Pierwszy raz od ...hmm pięciu lub sześciu lat byłem w kinie (nie liczę wyjść z dziećmi na "bajki") i to z premedytacją nie przypadkiem! Poprzednim filmem był Terminator:Salvation (Ocalenie) i razczej średnio mnie usatysfakcjonował, ratowały go efekty specjalne. Natomiast Blade Runner... nie oglądałem trailerów, kilka scen jakoś mi jednak mignęło, bałem sie strasznie jaki będzie ten film. Byłem na premierze i znów poczułem szczęście :) Mógłbym tu teraz napisać jego definicję ale ogranicze się jedynie do stwierdzenia: "MARSZ DO KIN". Jak dydy! Pójdę raz jeszcze póki grają! I zaciągnę ojca (fan Harrisona Forda i filmów z lat 80tych). Bo nawet jak zakupie płytę BR (Blue Ray czy Blade Runner - zbiek okolicznośći?) to i tak w domu nie potórzę efektu :/ Film nie był za długi, nie było wg mnie dłużyzn. Dzięki spowolnieniom smakowałem ten majstersztyk dłużej i dokładniej. Oby wydali wersje reżyserską (z dodatkowymi scenami) :)  A Ryan Gosling po raz któryś z kolei zapisuje się w historii kina (pop m.in. "Drive" z jego udziałem).

  I zacząłem rozumieć - widziałem cud i uwierzyłem (czy jakoś tak...).

  PS: pozdrawiam - po latach, z tej okazji, wróciłem na forum Gram.pl ...

   

  POLECAM! 9/10 i dodaję do ulubionych!!!


 2. To nie bug. Jeśli masz zajęte wszystkie 6 fortów, to twoja baza co chwile wypuszcza jeden pocisk (-1 HP) do momentu zwycięstwa lub stracenia jednego fortu (mniej niż 6). Skrót z bazy (tunel) na środek mapy pomaga w odbijaniu!

  Apropo finał Liquid vs. Fnatic na DreamHacku w piaąek był świetny. Przez chwilę we Fnatic''a ... ale końcówka ostatniego meczu była NAJ NAJ NAJ !!! Liquidzi się pomylili :P


 3. > > Czy można gdzieś zmienić skórkę na jakąś ciemniejszą?
  > Nie, ze statystyk wynikało, że wykorzystywała ją naprawdę znikoma część użytkowników.
  > Stawiamy w tej chwili na spójność całego serwisu.

  Ci częściej odwiedzający forum użytkownicy raczej z ciemnej korzystali.

  Właściwie to chociaż tło (boczne kolumny strony występujące w panoramicznych rozdzielczościach) trzeba by zmienić na ciemne. Tak jak w przypadku newsów. Ogólnie, powtórzę się - posty dodane bezpośrednio pod newsami, czyta się lepiej niż forum. Proponuję "tuning" poczynić w tę stronę.

  PS: i po dodaniu posta, mogłaby się strona po przeładowaniu przewijać na na sam dół, a nie robić powrót "home" na górę strony.


 4. Szczerze, jak widzę posty pod newsami po otwarciu z głównej, to od razu jest lepiej niż jak wchodzę na podstronę forum! Chociaż tło (boczne kolumny) zmieńcie na ciemne.
  Szary pasek oddzielający posty z informacjami (kto i kiedy napisał) oraz nickiem i miniaturką MUSI wrócić. Przecież pasuje do nowego designu gram.pl i jest lepszy niż to na forum. Wybór dużego (z boku) lub małego (na szarym tle u góry) "obrazka tożsamości" to bardzo dobra opcja! A przynajmniej opcja wybory tego paska lub info o piszącym po lewej stronie posta powinna być do wyboru. Jest bardzo nieprzejrzyście na forum. Ramka cytowania też tam jest lepsza!

  I ten przycisk "dodaj post" tak nieszczęśliwie umiejscowiony - dajcie go na dole!


 5. Co do opłat za kartę, czy to była karta debetowa czy kredytowa? Kredytowe sa mocno platne.
  Ostatnio w starych typach konto wprowadzone zostały zmiany - dodano warunkowe i stałe opłaty za karty. Ale zawsze można zmienic taryfę na inną (za darmo) gdzie nie ma opłaty za obsługę karty.

  Dnia 06.10.2015 o 07:26, Zekzt napisał:

  Bankomaty są darmowe zawsze u nich - ot Alior po prostu nigdy nie miał i nie ma własnych.

  Bankomatów Aliora jest bodajrze 4 (cztery!), ale jako darmowe ZAWSZE są bankomaty Euronetu i Cash4You. Wszystkie inne są darmowe jeśli masz wpływy i dany typ konta (np. Konto Rozsądne, KWJ).

  Dnia 06.10.2015 o 07:26, Zekzt napisał:

  Aczkolwiek zawsze w bankomacie płaci się w Aliorze za podejrzenie stanu konta (tylko
  kto dziś takie rzeczy sprawdza w bankomacie :-P)

  Fakt, trzy złote :/ Zawsze można spróbowac wypłacić - uda się ok, nie nie mamy juz kasy :) (próby za darmo), lub apkę zainstalować.
  PS: w Koncie Wyższej Jakości wszystko jest za darmo, wiec tej opłaty nie ma. (obecnie są 4 możliwe taryfy w AB).