leszeq

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  965
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez leszeq

 1. Dobra. Dajcie źródło bo tego waszego tłumaczenia zrobionego na siłę nie da się czytać i nie wiadomo o co chodzi.
 2. Warto wspomnieć, że w opisywanym modzie do pecetowego Grand Theft Auto V wykorzystano model Człowieka-Pająka z najnowszej odsłony cyklu Spider-Man dostępnej wyłącznie na PlayStation 4.   Skąd wam przyszło do głowy żeby napisać taką bzdurę?
 3. Techland postanowił zakończyć działalność związaną z dystrybucją pudełkowych gier 3rd party na terytorium Polski.   Możecie napisać po polsku o co chodzi czy to przekracza możliwości gramowych przeklejaczy?
 4. leszeq

  Anthem już przecenione w Niemczech

  Tu masz w 50 minut wyjaśnione dlaczego Anthem póki co posysa: https://www.youtube.com/watch?v=8AJsKyh0x7w Lepiej nikt Ci nie wyłoży.
 5. I po co ten znak zapytania w tytule? Przedstawiacie fakty czy swoje domysły?
 6. Antroneer Wy czytacie chociaż te tytuły?
 7. Gdzie informacja o tym, że to artykuł sponsorowany?
 8. Niektórzy to chyba faktycznie tyłka poza swoje województwo nigdy nie ruszyli. Wyspy Kanaryjskie nie oznaczają, że będą murzyni pod palmami biegać. W wyniku swojego wulkanicznego pochodzenia, scenerie które można tam spotkać są niesamowicie zróżnicowane. To nie tylko rajskie plaże i palmy. Na przykład: https://i.ytimg.com/vi/aTb5rWy4ODw/hqdefault.jpg https://usercontent2.hubstatic.com/12370169_f520.jpg https://www.sprachschule-gran-canaria.de/gran-canaria%20bilder/Canaria/gc_19_max.jpg https://travelhero.pl/wp-content/uploads/2018/02/grana.jpg   Nie wiem jak wam, ale mi takie widoczki jak najbardziej pasują do znanego nam uniwersum Wiedźmina.
 9. Sekiro: Shadows Die Twice to najnowsza produkcja Form Software Chyba jednak nie. Z tego co wiem to firma produkująca Sekiro nazywa się inaczej. Warto by było żeby gramowi stażyści czytali newsy zanim je przekleją z innych serwisów.
 10. Przecież to jest kropka w kropkę przeniesione Kaer Morhen z Wiedźminów 1/3, więc nie ma szans żeby trafiło do serialu bo ten korzysta z licencji książkowej, a nie growej. Po cholerę takie fake newsy puszczacie?
 11. Co jest złego w grach pay2play?
 12. RPG osadzone w brutalnym świecie post-apo pełnym bandytów, prostytucji i zła, a w którym werbalne atakowanie przeciwników jest niedozwolone xD Nic dziwnego, że woleli się naparzać atomówkami. Beth jak zwykle nie potrafi w role playing.
 13. Problem w tym, że Lawbreakers było całkiem dobrą grą, ale miało fatalny marketing. Mało kto wiedział w ogóle o tej grze w dniu premiery, a głośno się zrobiło dopiero jak już faktycznie umarła.
 14. Nigdzie nie zostało powiedziane, że boją się opinii. Po prostu wiedzą za co gracze pokochali Warcrafta 3 i tego zamierzają się trzymać. Jakieś irracjonalne bredzenie o strachu sami sobie dopowiedzieliście żeby mieć bardziej clickbaitowy tytuł.
 15. Diablo III: Eternal Collection to ogromna, bardzo rozbudowana gra, która niezwykle często zawieszała się na moim pececie. Proponuję wyczyścić komputer z syfu, bo jakoś nikt inny nie narzekał na zawieszanie, a ludzie mają tysiące godzin nabite.
 16. Zarżnęli Lionhead, zarżną i Obsidian.
 17. Przecież oni nie piszą tych newsów, tylko zatrudniają stażystów do tłumaczenia tekstów z innych stronek ;) Zero refleksji nad napisanym tekstem, byleby tylko coś wrzucić.
 18. leszeq

  Kulawy pająk: recenzja gry Spider-Man

  Taki festiwal kopiuj i wklej jest szczególnie bolesny po Assassin’s Creed: Origins: tam w zasadzie każde zadanie było na swój sposób unikalne HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA!! Zaraz pęknę. Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu!
 19. A mógłbyś napisać coś więcej? Bo oczywiście pseudoredaktorzy i stażyści z gramu o tym nie wspomną.
 20. Niczego nie dowiedziałem się z tej recenzji, po za tym że autorowi się podobała. Gdyby nie screeny to nie możnaby się nawet domyśleć jaki to typ gry. RTS? Strategia? Tycoon? Fajnie, że mechanika super, ale wypadałoby chociaż słowo o niej napisać. Coraz więcej stażystów na tym gramie...