foxx76

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  98
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O foxx76

 • Ranga
  Przodownik
 1. Bardzo ciekawe, od kwietnia zaczynam inwestowanie. Możesz powiedzieć jak byś rozłożył pierwsze inwestycje? Myślę o kilku tysiącach na start by nabyć trochę doświadczenia. Mogę ryzykować. Dawać 50% na małych perspektywicznych firmach, 50% na dużych stabilnych? Czy może uważasz, że warto zacząć inaczej? Jeśli za rok będe miał mniej więcej tyle samo kasy, to będę zadowolony. Byleby samemu pokombinować, nie stracić wszystkiego i nabyć trochę doświadczenia.
 2. Bardzo lubię czytać wasze recenzje, bo nie boicie się napisać coś niepopularnego, niezgodnego z ogólną opinią krążącą w mediach. Fajnie, że na moim ulubionym portalu o grach, mogę poczytać o innej mojej pasji. Nie zawsze się z wami zgadzam, ale warto poczytać o innym punkcie widzenia, tym bardziej, że bliżej wam do "zwykłych" fanów kina, niż ludzi żyjących z recenzowania filmów. Nie zrażajcie się nieprzychylnymi opiniami i dalej oceniajcie zgodnie z sumieniem.
 3. Nazwa GRID Autosport została wam jeszcze w znaczniku HTML <title>, linku w tekście na słowie Race Driver:GRID i nazwa wątku na forum. Pozdrawiam
 4. > Biorąc pod uwagę że Border ostatni szału nie zrobił, DNF to była klapa a BR poległ przez > Overwatch - nie czuje ekscytacji. Ostatni Borderland, to był taki spin off. Ciekawostka dla fanów, a nie kontynuacja z prawdziwego zdarzenia. Zbyt bardzo (technologicznie) oparta na poprzedniej części. Jeśli zrobią Borderlands 3, które pozostawi klimat, będzie fabularnie mocno nawiązywać do poprzednich części, nie straci na fun''ie ze strzelania, poprawi grafikę i doda kilka nowości, to będzie bosko. Ekscytacja (w moim przypadku) występuje.
 5. foxx76

  Agar.io - recenzja

  Pomysł w całości oparty na "Osmos", przy czym ta ostatnia posiada lepszą grafikę oraz fajne plansze dla pojedynczego gracza, ale nie ma multiplayera i możliwości gry na komórce.
 6. Dziękuję za takie poradniki. Sam szlifuje swoje czas w Project CARS i wiem jak cenne są wszelkie uwagi. Często już się człowiek załamuje i zakłada, że czas do pobicia wydaje się nie realny, a do głowy przychodzi myśl "na pewno oszukiwał, tak szybko nie da się tego przejechać", aż na spokojnie po kilkudziesięciu okrążeniach uczysz się czegoś nowego i wyrywasz kolejne dziesiąte części sekundy. Wciąż próbuje się oduczyć szarpania i jeżdżenia na maxa. Spokojne ruchy kierownicą i stopniowe dodawanie gazu dużo pomogły, choć nadal w ostrych zakrętach instynktownie skręcam kierownicą na maxa.
 7. Jeśli opieracie się na wiadomości Chris''a Keenan''a z blogu Wasteland 2 ( http://wastelandrpg.tumblr.com/), to jakoś nie wyczytałem tam, że wspierający Bard''s Tale IV dostaną za darmo Wasteland 2 GOTY. Chyba, że czegoś nie doczytałem.
 8. foxx76

  RACE: THE WTCC GAME - temat ogólny !

  Nie mam pojęcia czy ktokolwiek bawi się jeszcze w tą grę, ale ja ją odkryłem na nowo i daje mi ona sporo frajdy, więc przedstawiam mój problem. Jak w trakcie treningów, kwalifikacji, rozgrzewek zjechać do boksu tak by być automatycznie przyjętym do garażu? W tej chwili jadę kilka okrążeń, chcę zjechać do boksu na zmianę ustawień, wciskam przycisk "Pit In Request", zjeżdżam i... nic. Muszę wciskać ESC i z menu wybierać "Back to garage". W sumie nie wiem nawet czy jest taka możliwość, ale skoro była ona w GT Legends to czemu nie miałoby jej być i w nowszym dziele ludzie z SimBin.