B_Riv

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  289
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O B_Riv

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ja teraz szukam GTA:SA bo vice city się zaczyna nudzić. Poza tym dużo gier które kupić chcę jest w innych seriach lub nie poszłyby na moim kompie. A na siłę kupować tez nie będę.
 2. B_Riv

  CDA 06/07- Zawartość

  Czy ja dobrze widzę? Dają Morrowinda? Akurat sobie sprawiłem DVD-ROM to będę mieć w co grać, pierw jeszcze muszę przejrzeć te gry co mam na starych coverkach.
 3. B_Riv

  Plemiona gra ktoś?

  Świat 7 ------> Drail (plemię RWP) 664pkt.
 4. B_Riv

  Baldur's Gate

  Ja się wśród kolegów szczycę tym że przeszłem całe BG 1 i 2 oraz OzWM(Bez kodów, wtedy jest dużo lepsza rozrywka). Nigdy jednak nie mogłem się zmusić do TB. Ostatnim razem nie mogłem zabić Drakonisa, a wcześniej po zabiciu Abazigala i Sendai mi się znudizły. Ot taka moja dziwa natura. Teraz chce przejś BG1+OzWM+OzPWM, tak jak lubię czyli wojem.
 5. "Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni i butelka rumu. Heeej hooohooho"
 6. B_Riv

  Baldur's Gate

  zna ktoś stronę z której można poprać OzPWM, ale takie azeby dzialaly i nie psyły całej gry. Te co są na górze strony mi kasują całą grę.
 7. B_Riv

  Zagadki

  Zaliczam choć uzasadnienie jest troszkę inne. Obecny gdyż może być pierwszym i ostatnim krokiem. Obi-wan Kenobii +1
 8. B_Riv

  Magic: The Gathering :)

  Dzięki.
 9. B_Riv

  Zagadki

  Odpowiedź i krótkie uzasadnienie (dlaczego?). Stoisz na moście, Który krok jest najtrudniejszy? -pierwszy -obecny -ostatni wiem że łatwe i znane ale mi się bardzo podoba.
 10. B_Riv

  Magic: The Gathering :)

  Zna ktoś jakieś strony gdzie można się pokapować po ile karty schodzą (jaka cena)?
 11. Może już było. A co jak te 20zł na jakąś grę z Extra Klasyki się wyda? W sklepie gram.pl można je kupić kilka złotówek taniej niż np. w empiku. Czy wtedy, jeśli zakup kosztował np. 14.99, dosułacie te 1.01zł? ;)
 12. B_Riv

  OGame - temat ogólny [M]

  Jakby kto chciał Uni 26 nick: Bartimaeus 71,70,72 układzik w pierwszej galaxy
 13. B_Riv

  Jack Thompson atakuje GTA IV

  Jack''a można porównać z chopkiem który bije cepem w mur i myśli że zrobi w nim dziure (poniżej rysunek mojego autorstwa;)) ;;;;;;; ___ ;;;;;;; \O * ;;;;;;; |\ ;;;;;;; /\ albo robi M$ reklamę lu chce aby ten zbankrutował O <(bo M$ trzeba zniszczyć!![upiorny Śmiech]!) /|\ =====
 14. ja to mam takie jedno małe pytanko które ktoś już może zadał, mianowicie dlaczego na tej liście nie ma Fable: Zapomniane Opowieści (jest na liście w CDP Insaider[taka cienka gazetka w CDA] obniżka 50%) a jest TES: Morrowind? Brakuje też kilku innych tytułów. Czy lista jest niepełna czy też inne pozycje się pojawiły?
 15. B_Riv

  Totalna Noworoczna Wyprzedaż!

  akurat wdedy wracam z wyjazdu a kase mam odłozoną od jakichs 6 miesięcy. a ze ja "grzeczny" ministrant jestem to jeszcze mi sie dostanie na kolędzie