B_Riv

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  289
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez B_Riv

 1. Ja teraz szukam GTA:SA bo vice city się zaczyna nudzić. Poza tym dużo gier które kupić chcę jest w innych seriach lub nie poszłyby na moim kompie. A na siłę kupować tez nie będę.
 2. B_Riv

  CDA 06/07- Zawartość

  Czy ja dobrze widzę? Dają Morrowinda? Akurat sobie sprawiłem DVD-ROM to będę mieć w co grać, pierw jeszcze muszę przejrzeć te gry co mam na starych coverkach.
 3. B_Riv

  Plemiona gra ktoś?

  Świat 7 ------> Drail (plemię RWP) 664pkt.
 4. B_Riv

  Baldur's Gate

  Ja się wśród kolegów szczycę tym że przeszłem całe BG 1 i 2 oraz OzWM(Bez kodów, wtedy jest dużo lepsza rozrywka). Nigdy jednak nie mogłem się zmusić do TB. Ostatnim razem nie mogłem zabić Drakonisa, a wcześniej po zabiciu Abazigala i Sendai mi się znudizły. Ot taka moja dziwa natura. Teraz chce przejś BG1+OzWM+OzPWM, tak jak lubię czyli wojem.
 5. "Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni i butelka rumu. Heeej hooohooho"
 6. B_Riv

  Baldur's Gate

  zna ktoś stronę z której można poprać OzPWM, ale takie azeby dzialaly i nie psyły całej gry. Te co są na górze strony mi kasują całą grę.
 7. B_Riv

  Zagadki

  Zaliczam choć uzasadnienie jest troszkę inne. Obecny gdyż może być pierwszym i ostatnim krokiem. Obi-wan Kenobii +1
 8. B_Riv

  Magic: The Gathering :)

  Dzięki.
 9. B_Riv

  Zagadki

  Odpowiedź i krótkie uzasadnienie (dlaczego?). Stoisz na moście, Który krok jest najtrudniejszy? -pierwszy -obecny -ostatni wiem że łatwe i znane ale mi się bardzo podoba.
 10. B_Riv

  Magic: The Gathering :)

  Zna ktoś jakieś strony gdzie można się pokapować po ile karty schodzą (jaka cena)?
 11. Może już było. A co jak te 20zł na jakąś grę z Extra Klasyki się wyda? W sklepie gram.pl można je kupić kilka złotówek taniej niż np. w empiku. Czy wtedy, jeśli zakup kosztował np. 14.99, dosułacie te 1.01zł? ;)
 12. B_Riv

  OGame - temat ogólny [M]

  Jakby kto chciał Uni 26 nick: Bartimaeus 71,70,72 układzik w pierwszej galaxy
 13. B_Riv

  Jack Thompson atakuje GTA IV

  Jack''a można porównać z chopkiem który bije cepem w mur i myśli że zrobi w nim dziure (poniżej rysunek mojego autorstwa;)) ;;;;;;; ___ ;;;;;;; \O * ;;;;;;; |\ ;;;;;;; /\ albo robi M$ reklamę lu chce aby ten zbankrutował O <(bo M$ trzeba zniszczyć!![upiorny Śmiech]!) /|\ =====
 14. ja to mam takie jedno małe pytanko które ktoś już może zadał, mianowicie dlaczego na tej liście nie ma Fable: Zapomniane Opowieści (jest na liście w CDP Insaider[taka cienka gazetka w CDA] obniżka 50%) a jest TES: Morrowind? Brakuje też kilku innych tytułów. Czy lista jest niepełna czy też inne pozycje się pojawiły?
 15. B_Riv

  Totalna Noworoczna Wyprzedaż!

  akurat wdedy wracam z wyjazdu a kase mam odłozoną od jakichs 6 miesięcy. a ze ja "grzeczny" ministrant jestem to jeszcze mi sie dostanie na kolędzie
 16. B_Riv

  OGame - temat ogólny [M]

  ja to mam 6 koloni i trochę roboty z tym jest kolonia 1= 49pól (13 pozycja) kolonia 2= 72pola (11pozycja) kolonia 3= 105 pól (10 pozycja) kolonia 4= 274 pola (5 pozycja) ---//--- 5= 155 -//- (15 pozycja) ---//--- 6= 81 pól (15 pozycja)
 17. B_Riv

  Historyjka- Gothic 1, 2, 3

  królestwie macieja z myrtany...
 18. B_Riv

  OGame - temat ogólny [M]

  jest ktos na 26 uni
 19. B_Riv

  Quiz gothic :)

  odpowiedz d)
 20. B_Riv

  CDA 12/2006

  dzieki ci za wielki plakat z G3 o wielkie CDA(DVDA?) ale wejscie bylo totalne az mi sie lezka w oku zakrecila.
 21. B_Riv

  OGame - temat ogólny [M]

  a co jak chce 1 raz znaczy zajerestrowac sie chce
 22. B_Riv

  Magic: The Gathering :)

  moj deck (moze tym razem bedzie dobry) 2x Devoted Retainer 2x Chastise 2x Fireshrieker 2x Courier Hawk 2x Unholy Strenght 2x Holy Strenght 4x Disembowel 2x Terashi''s Grasp 2x Dragon Blood 2x Sun Droplet 2x Pillory of the Sleepless 1x Glorious Anthem 1x Opal-Eye, Konda''s Yojimbo 1x Ghost Council of Orzhova 2x Faith''s Fetters 3x Souls of Faultless 1x Agent of Masks 1x Orzhov Guildmage 2x Kitsune Blademaster 2x Mourning Thrull 2x Netherborn Phalanx 8x plains 8x swamp 2x Orzhov Basilica
 23. B_Riv

  W jakie gry gracie obecnie ???

  Desperados: poszukiwany zywy lub martwy diablo 2
 24. B_Riv

  Magic: The Gathering :)

  czy ktos moze mi powiedziec jak dziala karta "Living End" po cos nie kapuje Livng End Living End is black Suspend 3- 2 BB Each player removes all creature cards in his or her graveyard from the game then sacrafices all creatures he or she controls then putsinto play all cards he or she removed this way. o ile Suspend rozumie to reszty juz nie
 25. pierwsze wrazenie po zmianie statusow bylo takie wchodze na forum patrze, cos nie tak co je z tymi statusami wszyscy juz maja Własny status wchodze wiec na ten watek aby dowiedziec sie o co chodzi a tu mila niespodzianka zmiana nazw statusow